Columbo (1971) (seriál)

Tenhle seriál nemá šanci omrzet, Columbo je prostě osobnost, kterou si můžete užívat tak, až zapomenete, že zločin je vlastně docela průhledný, a nebo moc dobře víte, kdo a co i kdy a jak, ale za Columbovy psychopatické způsoby deptání a hraní si s oběťmi..ehm, pachateli, za to tu průhlednost seriálu odpustíte :)

Banánové rybičky (1999) (pořad)

Halinu teda vůbec nemusím a ani tady se mi nelíbí, leč umí si pozvat hosty, kteří to často zachraňují, pokud je nechá.

Hodina zpěvu (1988) (pořad)

Je to tvorba pro děti a jako takovou ji i hodnotím, nepatří to k nelepším dílům těchhle dvou, ale je to koukatelné a dětem se to líbí.

Transformers (2007)

Dávám tomu 4*, ne za originalitu, v kterou jsem doufala, ani ne za grafiku, která mne zas tak neuchvátila, ale protože to bylo koukatelný a je to prostě film, na který musíte mít náladu a pak se budete i smát a bavit.

Comeback (2008) (seriál)

Herci nejsou špatní, zejména Dejdar si tu roli užívá, mám dojem, že je to vyráběno s cílem natočit něco tak stupidního, až si to lidé oblíbí a budou u toho odpočívat, a to se jim daří, kéž z těchle kolejí neuhnou.

Ulice (2005) (seriál)

Je to nekonečný seriál, ale alespoň to bylo plánované už od začátku a ne nadstavované, jednou za dlouhý čas se na to podívejte a když budete ignorovat, že nevíte kdo s kým jak a za kolik, tak se možná i zasmějete.

Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (seriál)

Jak já tydhle dva medvědy nesnášela, jako malá holka jsem ten večerníček nemohla vystát a ani teď v něm nenalézám nic, proč ho zapnout, ale na jeho obhajobu musím říct, že "se mi to nelíbilo" a "ty hlasy a vůbec všechno bylo nesympatické" nejsou moc racionální argumenty a není to úplně stupidní, takže 2*

Méďové (2001) (seriál)

U Chaloupka nejvíc oceňuju, že ta zvířátka fakt má a chová.

Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957)

Tohle je snad jeden z prvních příběhů, hromada zvířátek, neuvěřitelná spolupráce a na krtčí hlavu super plán a...hele, máme kalhotky!

Krtek v Zoo (1969)

ten krtek snad umí všechno, být dentistou za tu jízdu ale stálo, ne? :D