Marrianna

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 9.10.2009  08:36
    100% blond (2005)

No to byla ale shitovina. To snad ani nemůže být pravda. Carmen Electra mi zde byla docela sympatická, ale ani ona tuhle ohavnost nemůže zachránit. Soubor odporností, s naprostou tupostí prostě nemůže být ani brán za film. Je to spíše důkaz toho, že určití lidé by se zásadně měli vyhýbat jakémukoliv nápadu zpracovávat cokoli a ještě to pouštět do éteru.

• 4.5.2010  12:19
    2012 (2009)

Těšila jsem se na Cusacka i když jsem si mohla domyslet, že i přes oblíbeného herce půjde o volovinu. A nejen, že šlo o volovinu a tahle volovina byla dokonce korunována neskutečnou nudou. 2 a půl hodiny o ničem opravdu svědčí o tom, že by se mělo dělat něco s katastrofickými filmy. děkuji bohu za osvícení, že jsem na tohle nešla do kina. Dívat se celu dobu na bandu vyvolených tupounů, kteří se snaží dostat na Archu nového tisíciletí je opravdu maso. Jednu hvězdu za postavu prezidenta a jedna hvězda za reálnou ukázku toho, že ať se bude dít cokoli, já určitě vyvolená nebudu díky mému finančímu zázemí - v tom se tvůrci nesekli. Takže neřešit, žít dál a hlavně se vyhýbat obloukem filmům tvářícím se světově.

• 19.8.2010  07:45
    23 (2007)

Nemíním se tady obhajovat, proč dávám takové hodnocení jako dávám. Fakterm zůstává, že je pro mě Carrey Pan herec, který z geniálních komických postaviček dovede naprosto lehounce vklouznout do postav s vážným tématem, byť je to cvok se svou lehce úchylnou posedlostí na číslo 23.

• 16.1.2009  14:13
    28 dní (2000)

Sandra Bullock zde opravdu velmi dobře ztvárnila osobu, která absolutně nezvládá "normální život" a proplouvá jím jako jednou velkou pařbou - až jednou uklouzne tak, že s tím dosavadním způsobem života musí seknout.

• 8.9.2009  12:55
    90210: Nová generace (TV seriál) (2008)

Tak jako po shlédnutí prvního dílu - ne nepříjde mi to zas tak špatné. Úsměvné jsou tam určitě postavy Kelly a Brandy, ale pro mladé bych to určitě neházela někam na hnůj. Určitě to má potenciál najít si své fanoušky, jen nesmíme zapomínat, že hold to co se nelíbí dospělým se může a většinou líbí puberťáčkům - a nechte na hlavě a vzpomeňte každý jim byl.

• 31.8.2011  11:29
    96 hodin (2008)

Jen si zkuste nasrat taťuldu.....Thriller jenž se neštve z kudrlinkami, přímo a rázným způsobem nám ukazuje zoufalství otce, který nemá čas, ale ví, že něco udělat musí............... Mrazivé, kruté, geniální.....

• 10.6.2008  10:31
    A-Team (TV seriál) (1983)

Možná bych dala víc, jen si bohužel tento seriál vybavuji jen matně. Ale zřetelně si pamatuji, že jsem jej sledovala s taťuldou, takže spíše ze sentimentality ***.

• 6.5.2008  07:55
    Amadeus (1984)

Nádherně propracovaný film, protkaný úchvatnou hudbou. Šílený Sallieri, trhlý Mozart s jeho jemnou ženou - každá postava tam má své místo. Chichot Mozarta mě z počátku trochu štval a podzěji jsem se na něj těšila. A pohřeb Mozarta? Brečela jsem jako želva - tak velký skladatel a tak hrůzný konec. Tento film nenechá nikým chladného a právě tou bouří citů, které ve mne vyvolává si u mne zasloužil čestné místo v mém osobním Top.

• 30.3.2010  14:29

Tak jako dobré to bylo, hodně dobré, ale na 100% to u mě nemělo ty grády - a přitom mě někdy k vyděšení stačí málo. Tak kde je ta malinká potvůrka chybička? No každopádně to stálo za to a i bez těch 15% jde po dlouhé době o hodně dobrý horůrek.

• 23.7.2008  15:01

3 silné příběhy a v názvu pravda - co jiného dodat? Určitě se koukněte.

• 30.3.2010  14:31

No, no, no....co to ... já jsem teda dost zklamaná a to mám Jasona Biggse upřímně ráda, tady mě však tlačili do kouta a já kouty nerada. Postrádala jsem tam lehkost a svěžest, místo toho rozpolcení.

• 27.4.2011  17:57

A jak už to tak bývá, u filmů jehož kolektivní šílenství nad genialitou mě děsí tak, že se dlouho předlouho přemlouvám, abych jej shlédla jsem opět nadšená, že jsem se nakonec teda překonala a Amélii si pustila. Je to vlastně plytký hloupoučký příběh, ale tak neuvěřitelně roztomilý, miloučký a zlaťoučký, že ho má člověk chuť vzít do náruče a celý umazlit.

• 2.5.2008  20:24

Ivan Trojan naprosto skvělý, Jiří Bartoška okouzlující a Klára Issová něžnost sama. Po dlouhé době hodně výborná, krásná pohádka se skvělými dialogy a vtipnými hláškami. "Ježíšku, kam běžíš? Jdu si hrát s Jidášem..... Jestli, zase budeš brečet....." :-)

• 27.5.2008  14:59

Poprvé jsem se na Angeliku chtěla jen kouknout kvůli Helenky Růžičkové, která dojatě ve SSJ mrkne na svého "antisexy" manžílka, zrvna v záběru, kdy Angelika prosí svého milého aby byl její první on, mladý a krásný :). Ale dostala mě. Je to důkaz precizního romantického filmu, který nezapadá do fádnosti ani klišé. A Michele Mercier je naprosto nádherná.

• 23.7.2009  07:28

Jojo, kolikrát to ještě uslyšíme, že si hledáme pořád stejně a ty samé? Zkuste se změnit! Vkusná komedie s pravdivými prvky o trampotách lásky. A budu to tak dělat, a budu to tak dělat a budu to tak dělat!. Ano má to zajímavý námět, výborné scény a naprosto perfektně zahrané postavy sympatickými herci - jen to něco, to co nejde pojmenovat, to něco víc, čím by byl unikátní - snad šťáva, nebo jen lehký opar a mohlo to být mnohem, mnohem lepší.

• 14.7.2008  07:39
    Bathory (2008)

Film Bathory, je na naše poměry až překvapivě výborný snímek, který zachycuje slavnou Čachtickou paní z jiného úhlu pohledu a tím tak nabourává nejznámější pověsti a legendy týkající se její osoby. Než se dostanu ke svým pocitům z toho filmu, musím reagovat na pár komentářů: Co se týče komentáře od kurzana - srovnávat legendu o čachtické paní s tím, že je to to samé jako je pozastavovat nad psychopatickými pohnutkami Adolfa Hitlera mi příjde naprosto nemístné. Dle historických faktů je právě Jakubiskův obraz o Erzebeth Bathory jako ten nejpravděpodobnější - čili fakterm je pouze to, že k vraždám došlo - legendou je to, že Bathory byla šílenou vražedkyní, která se koupala v krví zavražděných panen a nejlogičtějším předpokladem je to, že se stala pouhou loutkou (tedy velmi bohatou vdovou) na politickém bojišti o moc a bohatství. Naopak neotřesitelným faktem né legendou ani pověstí je šílená postava 2. světové války Adolf Hitler. Co se týče druhého komentáře, který mne překvapil je komentář od Silase: Napsat, že se děj od knihy skoro neliší je úplně mimo - tedy za překpokladu, že autor tohoto plku myslel nejznámější knihu o čachtické paní od spisovatele Joža Nižnánského. V jeho knize, je totiž Bathory vražedkyní, která je schopná kvůli své víře v neusychající krásu zavraždit kohokoliv. Není zde ani zmínka o tom, že by měla syna, Její sluha Ficko, je tam pak vykreslen, jako zrůda s obrovskou silou. Kniha se hemží postavami zbojníků a farář Jan Ponicenus je hodná, mírumilovná a srdečná postava - zatímco ve filmu je to fanatický zmetek, který věří všemu, bez patřičných důkazů. A co se týče mých pocitů? Anna Friel, byla zásah do černého. Nádherná ve své přirozené kráse, úžasná ve svém ztvárnění Erzebeth. Karel Roden, už několikrát dokázal, že je jedinečný Pan herec. Bolek Polívka a Jirka Mádl, mne trochu z počátku rušili z prožitku filmu, ale po čase jsem si zvykla a přijala je jako takové odlehčení. No celkově jsem měla z tohoto filmu zpočátku tak trošku zmatek, přišlo, mi, že jsem viděla očima režiséra, který ještě neví, na jakou stranu se přikloní, ale pak jsem se nechala strhnout a na konci filmu jsem byla unešena. Byla jsem nadšená a tak trošku sobecký hrdá, na to, že jsem jejich interiéry vlastně znala osobně ať už to byl úžasný hrad Buchlov, hrad Kost, nechvalně proslulé Velké Losiny a další....jen mít příležitost dostat se ke zřícenině hradu Čachtice. Naprostým bonbónkem pak pro mne byly snové představy, které byly prostě úžasné. Jsem z tohoto filmu opravdu nadšená a absolutně mi tyto pocity nikdo nevezme. Skvělé!!!!!

• 21.7.2008  15:05
    Berlín, Berlín (TV seriál) (2002)

v obsahu je naspáno - Konečně, konečně maturita a já dodávám konečně seriál, který není made in America.

• 24.9.2008  19:09
    Bestiář (2007)

Nemůžu si pomoct, ale mě se tenhle kousek opravdu hodně líbil, snad je to tím že jsem nečetla knihu, ale na to se vymlouvat nechci. Jde vlastně o jednoduchý příběh mladé ženy, která má prostě smůlu na mužské pokolení a ač se snaží sebevíce potkává pořád jen zvláštní sortu mužů, kteří jsou prostě z určitého - ale důležitého směru slušně řečeno podivíni. Naprosto kvalitní roli zde má Karel Roden, který zde stvárňuje duševně rozpolcenou osobnost závislou na ženě z mládí - která jej zbavila jeho nevinnosti. A musím říct, že právě v této postavičce jsem viděla to so Karolína - krásný muž, plný tajemna, který prostě přitahuje pozornost jako magnet. Naprosto směšnou postavu zde má Martin Vašut - a ač se snaží sebevíce, nemůžu jinak než mít pocit, že čím víc je Vašut starší tím má více ve svém fondu postav, které mě dostávají do varu - ale né do toho varu úchvatného, ale do varu, kdy si říkám panebože co je to za blba. Každopádně na mě celkově film působí pozitivně, má zajímavý děj, plný vtipných scén (musím uznat že Vašut který převádí páva mě fakt dostal) a i když je závěr tak trochu poeticky sentimentální, příjemně jsem s tímto příběhem strávila večer a vůbec nelituji.

• 29.5.2008  11:13

Ben Berhammer, jeho mamina, Sabrina - vyborné postavy, při kterých ač má jít o vážné řešení případů někdy až slzím smíchy. Jejich dialogy jsou vtipné, maminka komická a Sabrina skvěle ironická.

• 21.11.2008  17:25

Tak jsem měla jednou večer pocit, že se nudou ukoušu a nic nemůže být horší, tak jsem si tedy z nějakého záhadného důvodu - asi pomynutí mysli, pustila tento brak. Omyl, nuda je krásná oproti tomu co přišlo - no po asi deseti minutách jsem to musela vypnout - nejspíš bych pak zabila vše co by mi připomínalo blond či růžovou. Vtip? To spíše najdu dříve jehlu v kupce sena, než se zasměju nad tímto "vtipným" svinstvem.

• 25.2.2017  14:35

Příběh o tom, jak se to dovede všechno posrat i když se milejete. A tak nějak to mám s tímto filmem, na Goslinga jsem se vyloženě těšila, ale nezachránil to.

• 12.4.2013  09:41

Výprava skvělá, Ralph Fiennes uhrančivý, no asi nikdy nepřijdu Emiliiny verze na romantiku na chuť.

• 16.1.2009  14:11

Jo kdysi jsem tento film viděla, typická puberťačka vyhledávající přesně tento typ. A ani nevím, nadšení tam nebylo, to zrovna né, ale možná ty taneční kreace byly tím důvodem, proč ani dnes nedám menší hodnocení.

• 7.5.2008  10:14
    Buffy, přemožitelka upírů (TV seriál) (1997)

Pamatuju když jsem na to pravidelně koukala a nemohla se nabažit pohledu na Nicholase Brendona - ten je pro mne přitažlivý a taaak sexy ještě teď, ale Buffy tak ta už by mě nesvedla, ale ze sentimentu poctivé 3*

• 12.4.2013  07:46

A ven tajtrlíku...............Já jsem Tajtrlík? Čepice ti vstává na hlavě, hádáš se tu s křeslem, někdo mě tady lechtá, svíčka mě zhasla a já, že jsem Tajrtlík? Za prvně nevím co to je, a za druhý mě to uráží!!!!. Vidět oba mistry české kinematografie v jedné scéně se rovná filmové extrázi. Ta babička je ta nejúžasnější a nejkrásnější babička.

• 5.5.2008  12:20

Libuška Šafránková mě prostě okouzlila "děti pojďte se podívat, Váš tatínek si vyřezává rakev" Zajímavý komentář Agatha.

• 8.9.2009  13:06

Úsměvné na tom je, že Dámy - ano mluvím na Vás, ač kroutíte hlavami a říkáte si co je to za blbost - tak kolik z Vás je schopno si přiznat, že slovo slevy u Vás vyvolávají rychlejší bušení srdce a zvyšující se tep? Já to třeba přiznám, a tím víc se culím..... Ovšem jako celek tento film hodně pokulhává, chybí mi tam nenucenost, protože to je základ, který očekávám od dobré komedie. Herci v hlavních i vedlejších rolích se všeho chytli opravdu dobře, ale ani vzhled ani jejich umění "otáčet se" ve svém pracovním nasazení nemůže zachránit hluchá místa a nedostatek vtipu. Škoda, mohl z toho lehce vykouknout Ďábel, který nosí Pradu, laškuje se sexem ve městě a mou osobu drtí na gauči ať se ani nepohnu. Takhle jsem se pohla, zívla, prohlédla Elle a opět zívla.

• 16.1.2009  14:07
    Cable Guy (1996)

Mám ráda Jimovu komediální stránku. Ale z tohoto díla jsem cítila už od začátku přinejmenším rozčarování až to pomalu sklouzávalo k zoufalství. Ani za mák zde není toho skvělého vtipu, co Jim Carrey umí předvádět. Napadá mě jen jedno slovo - trapné.

• 29.6.2009  13:31

Kdybych při sledování neměla pocit, že jsem už vyrostla na takovéto úleťárny, určo bych hvězdiček dala více. Bylo to veselé, příjemné a Jackie jako obvykle roztomilý. Jen bohužel ten pocit ve mě přetrvává ještě teď. Hold už jsem zřejmě asi náročnější.

• 8.11.2010  07:29

Ani jsem nevěřila, že když večer usednu k televizi budu se tak úžasně bavit, při klasické romantické komedii. Jenže ono to Gerardovi prostě sekne, o Katherine ani nemluvit a mezi nima to jistkří tak, že je mi až líto, že jsem jen pouhý divák a takové jiskření nezažívám sama. Fungovalo to na mě jako opravdu výborný lék na mizernou náladu, a že jsem ji měla sakra mizernou přistihla jsem se jak se připitoměle šklebím radostí.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12