Marrianna

Marie M.

Česko

3 body

• 7.11.2012  14:28

Neděle odpoledne, mám uvařené kafe, děti řádí venku, můj mozek nechce fungovat tak co dělat.......bezesmyslu mačkám ovladač a .............. no není to tak špatné, jak bych od těchto komentářů čekala. No tak, vše nemusí být naprosto super, občas opravdu funguje už to stokrát ohrané a kýčovité.

• 14.8.2012  16:14

Nemastné, neslané jako by to ani o Marilyn nebylo .... vždyť přeci byla tak božská. Ovšem výběrem hlavní role mají u mně velké plus - jedna postava tam řekla, když vstoupí na plátno Marilyn - nechcete vidět nikoho jiného..... myslím, že to patří říct i o Michelle - výborná!!!!

• 1.6.2012  09:49

Ale ještě pořád nejsem tak zlá, jen si pomalu začínám říkat ať už je konec.......

• 31.8.2011  11:26
    Varieté (2010)

Zpěvačky herečkami = hrající si zpěvačky. Že Cher herečkou je dokázala jinde, zde mi dokázala, že do starého šrotu snad nikdy nebude patřit....je silnou osobností a to ji nikdo neupře. Že Christina chtěla vyzkoušet něco jiného ji neberu, zkusila, nezkazila, ale utíkej raději zpět k mikrofonu. Jde o průměrný snímek, milounký příběh, ale já od muzikálu čekám vstávající chloupky na rukou, strhující podivánou.....není to špatné, je to OK a tím to právě je, copak chcete o hudebním opusu říci jen je to OK?

• 12.7.2011  09:02

Ústřední dvojice je roztomilá, ovšem podivným způsobem možná až moc. Kostýmy úžasné, ale čekala jsem víc, ani nevím kde, ale přistihla jsem se, jak si říkám, hmmm tady tototo to bych nedělala tady toto bych předělala, tady je nudáá....Kvalitní průměr to rozhodně je, ale od Renée jsem prostě čekala víc.

• 30.5.2011  08:41

Miluji české filmy, o tom žádná, jenže, když člověk sedí a čeká na TO a ono je to pořád fajn, ale TO nepřichází, má pak člověk pocit, jako u počasí..........Pozor příjde hurikán, a ono Vám zatím ten vítr jen pocuchá účes - i když kvalitně.

• 23.5.2011  09:34

Ústřední dvojice má u mne plus...o tom žádná, nemůžu se však zbavit dojmu, že nebýt příběh vsazen do prostředí obchodních zástupců cpoucí se lidem do pozornosti snad i nosní dírkou měla bych asi pocit, že si dávám pařížský dort bez šlehačky....

• 27.4.2011  17:53
    Zombieland (2009)

Tak já teda nevím, na to jak jsem se strááášně těšila, že uvidím šílenou a kvalitní komedii u které nemusím myslet jen se válet smíchy, mé nadšení pohořelo.......hmmm ať vzpomínám jak vzpomínám, tak až na pár chvilek smích nepřicházel a nepřicházel a já od komedie prostě chci smích, smích smích a zase smích.

• 15.9.2010  10:38

Tak jako jsem čekala nudu a jen tak zabitý čas, byla jsem překvapená, jak jsem se pobavila. Lidi nekřižujte, já zato nemůžu, jednoduchý příběh ... vcelku příjemný ústřední pár...předvídatelný děj, chtěla jsem zabít čas, ale v tu chvíli to fungovalo u mě víc než jsem čekala. Každopádně ten porod byl dost hororový.

• 19.8.2010  11:55

No jako film nebyl špatný, měl svou mrazivou atmosféru a téma bylo zpracováno velmi dobře. Jen se nemůžu zbavit dojmu, že navzdory všem kladům by filmy neměly vznikat podle knih, jejichž téma je rozpracováno do 5 dílů. Kniha byla výborná a celá sága této šílené rodiny byla naprosto hororová. Tento film postrádal vlastně hlavu i patu, byla vytržena pouze malá část z celého příběhu a tím se snižuje na holý průměr, každého druhého dramatu a tak mezi ně zapadá a nevyčnívá.

• 9.8.2010  14:32
    Cybill (TV seriál) (1995)

Někdy nudné, ale někdy vtipné. Starší, rozvedená žena se potýká s různými překážkami ve svém nejistém životě. Bojuje o sošky za nejhorší herecké výkony, není si jistá výchovou svých dcer a jako záchrana i pohroma je jí vždy po ruce naprosto výborná Christine Baranski. Ta mě jako Mary Ann dostala, bohatá a elegantní dáma jejímž největším koníčkem je srazit na kolena jejího bývalého manžela doktora "Parchanta" :) Když už nic, úsměvné to je. Možná bych dala i víc než 3 hvězdy, ale to jsem toho viděla zatím málo.

• 9.8.2010  13:34

Haha, všichni zvracejí nadávají, ale stejně jdou a na další díl této pubertální kýčovinky jdou třeba i do kina - to mi rozum nebere. Já šla, vypla mozek a nelitovala vyhozených peněz i ztraceného času. Viděla jsem první díl, druhý i třetí a na čtvrtý si klidně počkám. No tak vezměte řádnej šutr do ruky a kamenujte - ale prosím proč ne, jen co takhle ten čas trávit někde jinde, když to vaše zažívání nevstřebá? Líbí se mi Stewart a Pattinson má potenciál, slizký vlkodlak tam zřejmě prudit musí a mě se nechce 100 % svého života chovat jako nudná, dospělačka s dobrým vkusem, takže pro mě nenadchne/neurazí průměr.

• 25.6.2010  13:54

No na to, jaké jsem měla z tohoto počinu pocity mě docela šokolovalo tohle nízké hodnocení. Od bujaré dívčiny, která se perfektně hodila do přiblblých pubertálních romko jsem očekávala mnohem méně. Monžá proto jsem byla docela překvapená, že to vcelku fungovalo. Ano zřejmě to bylo dosti ujeté, ano přehnané, ano dost blbé, ale mě se to líbilo. Na jedno podívání úplně stačí, ale nezklame.

• 22.6.2010  17:30

Booože, že udělají z mé oblíbené Samanthy nadrženou senilní krávu to by mě nenapadlo, kam se sakra poděla to její svůdné fluidum? Její postava si vždy zachovávala důstojnost a svůdnost i přes svou otevřenost a neutuchající sexuální apetýt. Ale tady se vše jen vytratilo a zůstala šílená uječená hlupačka. Že nedávám nižší hodnocení je pouze tím, že i přes neexistující ústřední téma, se mi líbílo zpracování Charlotiny krize jako dokonalé partnerky a v tomto filmu hlavně matky. Pro mě ale Sex ve městě končí Carriinou svatbou kvalitní tečkou za luxusním seriálem. Dvojka prostě pro mě sice je, ale vzniknout nikdy neměla.

• 24.5.2010  14:44

Pro propršené odpoledne? Pro rodiny s malými dětmi a mnou? Proč ne, chvílemi jsem se dost dobře bavila. A psí herci u mě vyhráli na plné čáře....

• 30.3.2010  15:11

Tak jak se o Kate Hudson doslýchám, že neumí hrát atd atd, no mě zde bavila a docela hodně. Kýčovitá romantika to se musí nechat, ale hlavní postavy mě bavily, chemie tam fungovala, ale Alec Baldwin, no to byla síla.

• 30.3.2010  14:23

Tak nějak jsem od první věty "hele mám dobrej film, podle pravdy, nechceš se kouknout?" tušila, že v tom bude háček, po prvních patnácti minutách se z háčku vyklubala skoba. Jak tomuhle někdo může uvěřit ....to si myslím, že je největší chyba celého filmu. Každopádně jako takový jemnější příklad hororu, to nebylo až tak špatné. Ty hlavní prvky to mělo, chvílemi mé chloupky měly i nutkání povstat....což se ale nestalo, takže zůstávám u malilinko lepšího průměru.

• 30.3.2010  13:50
    U mě dobrý (2008)

Chvílemi hodně hořká komedie, chvílemi spíše nuda. Pan Hřebejk mě hodně baví, ale zde jsem tak trochu na rozpacích - nevím čím, snad, že klasický obraz znuděné partičky od vody, která je nadšená za jakékoliv narušení tohoto klidu mi nepříjde až tak zábavná. Ovšem světlé chvilky to určitě má, a musím říct že Lenka Vlasáková mě opravdu čím dál více baví.

• 16.2.2010  11:08
    Sólista (2009)

Robert Downey mě opět nezklamal, je to výborný herec, který svým postavám dodává ten pravý šmrnc. Ani námět filmu mě nezklamal, jen se nedovedu zbavit dojmu, že přes své krásné a hluboké téma se film chvílemi neuvěřitelně vleče. Každopádně za herecké výkony si určitě zaslouží nadprůměrné hodnocení.

• 5.11.2009  11:08

Nenadchne, neurazí....docela pobaví. Takový nemastný, neslaný, ale i nepřesolený slušný průměr.

• 9.10.2009  08:50

Takže co na to říct? Kde pak asi jsou ty tak skvělé velmi nebezpečné známosti 1???? No čas je vzal, voda je odnesla. Ale není to tak špatné, mě se fakt nezdá. Hercům jsem jejich role věřila, a bylo to docela dobře postaveno. Já se až překvapivě docela dobře bavila.

• 9.10.2009  08:34
    Posedlá (2009)

Váhala jsem mezi 3 až dokonce 4. Nokonec jsem dala 3, ten konec hmmm.... nevím nesedl mi moc. Nemám moc ráda, když to jde až tak do extrému. A myslím, že i zbytečného. Ale ústřední dvojice byla velmi sympatická a celkový příběh byl velmi dobře zpracován. Určitě tohle dílko není ztráta času.

• 9.10.2009  08:23

Stále průměrné, jako snad skoro 90% všech romantických komedií. Ale, je tu jedno velké ale, šílené pohyby, rychlé vyjadřování s nepříjemným hlasitým ječením a taky docela trapňoučké scházení se celé dívčí rodinky při mikrofonu - to je vše proč to nemůže nikdy získat nejvyšší příčky, ale na druhou stranu když si odmyslíme nebo chcete - li přetrpíme výše uvedené vady, zbývá ještě dost, proč to nemůže spadnout na nejnižší příčky. Ať už je to sama Diane, která je ve své roli sice fakt protivná, ale na druhou stranu i roztomilá a krásná, ať už jsou to její sympatické dcery, či jejich sladké polovičky. I příběh je docela roztomilý, takže plus, mínus, krát a děleno se rovná - já se bavila, byla jsem spokojená a to je minimum co od filmu čekám.

• 9.10.2009  08:09

Jako na houpačce - zív - úsměv, zív - úsměv, někdy nuda někdy ne. Jakože to nebylo špatné to ne, ale něco mi tam sakramensky chybělo - ale co to bylo, to už neřeknu - jen vím, že to zřejmě bylo něco dost zásadního.

• 9.9.2009  08:58

Sakra co se stalo s tím vším, co mě tak na jedničce bavilo? Zřejmě se to při pádu letadla zabilo. Nevím, ale koukala a koukala jako blázen, ale měla jsem hubu otevřenou cukání hlavy takové, kdy chcete mimikou ukázat, že něco popostrkáváte ku předu, ale pořádný vtip nikde. Ani můj milovaný Jelimán tady nefunguje. Snad jen ta bábrle to zachraňuje, ale jinak bída........chjo Je smutné, že mě zřejmě nejvíce bavili tučňáci, co srazí k zemi chlapečka na měsíci.

• 9.9.2009  08:38
    Špionky (TV seriál) (2001)

Náhodou, mezi všemi těmi odpudivě animovanými rádoby serálky pro předpubertální obecenstvo je tohle určitě skoro jako růže mezi trním. Je to příjemné a zábavné a mě se to líbí. Špionky jsou fajn a pro malé holčiny jak vím ze svých zkušeností je to vážně baví. A to je důležité jelikož to je cíleno právě na tuto skupinu! Na tuto skupinu a mě :-)

• 9.9.2009  08:34

Je už asi zažitým pravidlem, že pokavad se tvůrci rozhodnou jít do dalších a dalších pokračování, tím větší a větší neoblíbenosti se dočkají. Je to patrné i zde. Ale na druhou stranu musím říct, že klasické prvky jakéhos takéhos humoru zde fungují tak jako sympatičnost představitelů hlavních postav. Tento film bych zařadila do škatulky rodinný, kdy se v klasické šedi televizních "neprogramů" typu soutěží a nudných rality šou či kýčovitých rádobyseriálů pobaví celá rodinka a udělá lépe.

• 8.9.2009  12:55
    90210: Nová generace (TV seriál) (2008)

Tak jako po shlédnutí prvního dílu - ne nepříjde mi to zas tak špatné. Úsměvné jsou tam určitě postavy Kelly a Brandy, ale pro mladé bych to určitě neházela někam na hnůj. Určitě to má potenciál najít si své fanoušky, jen nesmíme zapomínat, že hold to co se nelíbí dospělým se může a většinou líbí puberťáčkům - a nechte na hlavě a vzpomeňte každý jim byl.

• 23.7.2009  07:28

Jojo, kolikrát to ještě uslyšíme, že si hledáme pořád stejně a ty samé? Zkuste se změnit! Vkusná komedie s pravdivými prvky o trampotách lásky. A budu to tak dělat, a budu to tak dělat a budu to tak dělat!. Ano má to zajímavý námět, výborné scény a naprosto perfektně zahrané postavy sympatickými herci - jen to něco, to co nejde pojmenovat, to něco víc, čím by byl unikátní - snad šťáva, nebo jen lehký opar a mohlo to být mnohem, mnohem lepší.

• 20.7.2009  11:39

Jsem hodně překvapená tak vysokým hodnocením a tak kladnými komentáři. Snad jsem si tento film nevybrala ve správné chvíli, ale ve chvíli, kdy jsem si ho pouštěla jsem nevěděla, že budu na konci tak zklamaná. Lomení mezi tragédií a komedií zde sice vidím, jen jsem nabyla dojmu, že se to nějak zlomilo a já zůstala tam, kde dochází k tragedii a ke komedii už jsem se nedostala. Nejde o výkony herců - ty byly opravdu výborné, jen zřejmě námět tohoto mě nedostal tam, kde jsem po shlédnutí chtěla být. Vím jistě, že po čase si řeknu - o čem to bylo? No něco mi to říká, ale nevím....