Marrianna

Česko

3 body

1 4 7 9 10 11 12 následující >>
    • 26.4.2008  16:23

Chtěla jsem dát tři a původně jsem je tady i měla, ale ač mám Adama Sandlera a jeho styl ráda, tady mne sklamal. Vtipných úseků je tady jako šafránů a ač se mi to stává málokdy toto dílko jsem do konce prostě nedokoukala.

• 26.4.2008  16:22

Perfektní výkon Meryl Streep. Ač hlavní roli představovala milá Anne Hathaway, vždy jsem očekávala až se na obrazovce opět ukázala Meryl. A právě kvůli ní *****

• 26.4.2008  16:14
    Titanic (1997)

"otče náš, ty jenž jsi na nebesích..." modlí se kněz už nebojuje už se jen modí, hlasitě a zřetelně a kolem něj další modlící se za záchranu, nepobíhají jen se modlí - v tu ránu jsem měla oči zalité slzami. Krásně natočeno, krásně odehráno. Ani chvíli mi nevadilo, že ten film trval tak dlouho.

• 26.4.2008  16:12

Meg Ryan je prostě jednička. Její romantické komedie jsou svěží, příjemné a opravdu vtipné. Jsou nenucené a vždy potěší oko i srdíčko. A tenhle kousek je prostě unikát.

• 26.4.2008  16:04
    Klub sráčů (2000)

Já mám ráda teenagerské komedie a někdy je dokonce při své dobré náladě vyhledávám. Ale tohle nemá s komedií nic společného. Je to plné nevkusu, oplzlostí až mi bylo k pláči a musím říct, že se mi někdy až zvedal žaludek. Je to ubohé a ač jsem se snažila, nenašla jsem zde vůbec nic co by mě mohlo přemluvit k tomu, abych nedala v hodnocení jediné ale výstižné slovíčko ODPAD. Fuj - to už raději nikdy nic nevidět!!!

• 26.4.2008  15:49
    Prázdniny (2006)

Na tuto romantickou komedii jsem se hodně těšila a jak jsem si myslela, vůbec nezklamala. Jde o velmi milý příběh, kdy si dvě ženy různého způsobu života, myšlení a různých kontinentů vymění dům, prostředí a lidi kolem sebe. Když se smály smála jsem se, když plakaly plakala jsem - velmi velmi velmi pěkné.

1 4 7 9 10 11 12 následující >>