Marrianna

Marie M.

Česko

3 body

• 25.6.2010  13:50

Jedním slovem výborný. Těšila jsem se speciélně na Downeyho a dostala jsem přesně to co jsem chtěla. Výborný herecký koncert.

• 22.6.2010  17:30

Booože, že udělají z mé oblíbené Samanthy nadrženou senilní krávu to by mě nenapadlo, kam se sakra poděla to její svůdné fluidum? Její postava si vždy zachovávala důstojnost a svůdnost i přes svou otevřenost a neutuchající sexuální apetýt. Ale tady se vše jen vytratilo a zůstala šílená uječená hlupačka. Že nedávám nižší hodnocení je pouze tím, že i přes neexistující ústřední téma, se mi líbílo zpracování Charlotiny krize jako dokonalé partnerky a v tomto filmu hlavně matky. Pro mě ale Sex ve městě končí Carriinou svatbou kvalitní tečkou za luxusním seriálem. Dvojka prostě pro mě sice je, ale vzniknout nikdy neměla.

• 22.6.2010  17:19
    Dům hrůzy (2006)

i odpad je slabé slovo, je to zvratka ... takhle příšernou srágoru jsem nečekala. Tvůrce postavit ke zdi a zastřelit!

• 24.5.2010  14:47
    Poslední cesta (TV film) (2009)

Film který perfektním způsobem brnká na city diváka ... Krásně zahráno...Kavin Bacon vyzařoval auru důstojnosti a moudrosti. Možná až moc perfektní, ale přece se říká, že všude je něco dobře a něco špatně. Takže budu věřit, že i v Americké armádě se najdou lidé se srdci na pravém místě. Alespoň pro dnešek, alespoň pro tento film.

• 24.5.2010  14:44

Pro propršené odpoledne? Pro rodiny s malými dětmi a mnou? Proč ne, chvílemi jsem se dost dobře bavila. A psí herci u mě vyhráli na plné čáře....

• 4.5.2010  12:19
    2012 (2009)

Těšila jsem se na Cusacka i když jsem si mohla domyslet, že i přes oblíbeného herce půjde o volovinu. A nejen, že šlo o volovinu a tahle volovina byla dokonce korunována neskutečnou nudou. 2 a půl hodiny o ničem opravdu svědčí o tom, že by se mělo dělat něco s katastrofickými filmy. děkuji bohu za osvícení, že jsem na tohle nešla do kina. Dívat se celu dobu na bandu vyvolených tupounů, kteří se snaží dostat na Archu nového tisíciletí je opravdu maso. Jednu hvězdu za postavu prezidenta a jedna hvězda za reálnou ukázku toho, že ať se bude dít cokoli, já určitě vyvolená nebudu díky mému finančímu zázemí - v tom se tvůrci nesekli. Takže neřešit, žít dál a hlavně se vyhýbat obloukem filmům tvářícím se světově.

• 31.3.2010  11:26

3 nepřekonatelně pitomoučtí studentíci ze střední se rozhodnou, že si udělají nejlepší víkend na světě. Dostanou se do parády party namachrovanejch blbečků z vejšky a doufají, že zažijou ty super kalby plné sexu, jaké se jim na vysoké nabízí. Nechybí plno zvracení, výkalů....jak už to tak bývá ve všech těchto kvalitních "komediích". Ale pozor mládenci s neskutečně hnusnými ksichtíky si užijou i romantiky s roštěnkama stejně hloupoučkýma....i skórovat se bude - odpornej tlustoprd funící na bloňdaté rozhoďnožce? → No hnus velebnosti. A já se ptám, kdy už konečně těchto sraček bude konec? Jestli někdo v mém okolí řekne, že to bylo OK dám mu přes držku.

• 31.3.2010  11:20
    The Secret Life of the American Teenager (TV seriál) (2008)

První díl má cca 43 min. Z toho 42 minut obsahuje stupidní a nereálné dialogy o sexu - typu máš sex? Chci mít sex, nebudu mít sex, sexuju, jestli sexovat nezačnu asi umřu.... Stupárna na entou okořeněná křesťanskými důvody proč sex nemít. Tak jestli se takhle chovají Američtí teenageři, chápu proč mi Bůh daroval české občanství. Ubohé, plytké, trapné.. Jediné mini plus vidím ve školním poradci - ten mě docela bavil ale ani jedním procentem plusu nevyváží tolik humusu nastrkaného do čtyřiceti minut.

• 30.3.2010  15:11

Tak jak se o Kate Hudson doslýchám, že neumí hrát atd atd, no mě zde bavila a docela hodně. Kýčovitá romantika to se musí nechat, ale hlavní postavy mě bavily, chemie tam fungovala, ale Alec Baldwin, no to byla síla.

• 30.3.2010  14:31

No, no, no....co to ... já jsem teda dost zklamaná a to mám Jasona Biggse upřímně ráda, tady mě však tlačili do kouta a já kouty nerada. Postrádala jsem tam lehkost a svěžest, místo toho rozpolcení.

• 30.3.2010  14:29

Tak jako dobré to bylo, hodně dobré, ale na 100% to u mě nemělo ty grády - a přitom mě někdy k vyděšení stačí málo. Tak kde je ta malinká potvůrka chybička? No každopádně to stálo za to a i bez těch 15% jde po dlouhé době o hodně dobrý horůrek.

• 30.3.2010  14:23

Tak nějak jsem od první věty "hele mám dobrej film, podle pravdy, nechceš se kouknout?" tušila, že v tom bude háček, po prvních patnácti minutách se z háčku vyklubala skoba. Jak tomuhle někdo může uvěřit ....to si myslím, že je největší chyba celého filmu. Každopádně jako takový jemnější příklad hororu, to nebylo až tak špatné. Ty hlavní prvky to mělo, chvílemi mé chloupky měly i nutkání povstat....což se ale nestalo, takže zůstávám u malilinko lepšího průměru.

• 30.3.2010  14:03
    Pátek čtrnáctého (TV film) (2003)

Výborné drama. Mělo to sílu a spád. S Janem Dolanským jsem viděla jen chvíli po sobě perníkovou věž a právě pátek čtrnáctého - a říkala jsem si, šmankote to je nepříjemný chlap. Ale musím to vzít zpět, je to opravdu výborný herec, svým postavám dává na stoprocent vše co potřebují k oživení.

• 30.3.2010  14:01

Nevím, né že by zde bylo něco špatně, jen mě to nějak nezaujalo - z celé pohádky si pamatuji jen Pavla Lišku a jeho hlášku - Anička kozí nožička a tím to hasne a to jaksi na plný počet nestačí.

• 30.3.2010  13:55

Já jsem prostě milovnice pohádek. Jan Dolanský je jako herec opravdu výborný a své kvality ukazuje i zde. Ježiš lidi buďte hodní, vždyť je to pohádka. Ke komentáři od Engšpígla netřeba nic dodávat - naprostý souhlas.

• 30.3.2010  13:50
    U mě dobrý (2008)

Chvílemi hodně hořká komedie, chvílemi spíše nuda. Pan Hřebejk mě hodně baví, ale zde jsem tak trochu na rozpacích - nevím čím, snad, že klasický obraz znuděné partičky od vody, která je nadšená za jakékoliv narušení tohoto klidu mi nepříjde až tak zábavná. Ovšem světlé chvilky to určitě má, a musím říct že Lenka Vlasáková mě opravdu čím dál více baví.

• 30.3.2010  13:44

Krásné, milé, příjemné, hladící po duši. Vtip zde nikomu není nucen, ale prostě tak nějak logicky vyplývá. Slastný to zážitek.

• 16.2.2010  11:24

Santa není úchyl, úchyl je je rejža spolu se scénáristou. Naprostá hovadina, nevím kde se v lidech bere taková míra stupidity, při myšlení, že se budu smát při pohledu na nechutného ožralu připomínajícího bezdomovce. Můj úžas nad tím, že si vůbec může zašukat s někým jiným než s přerostlou černošskou šlapkou byl obrovský - snad větší než její podprsenka. 1 hvězdu za malého buclíka, kterého mi bylo upřímně líto a 1 hvězdu za Santu, který dal přes držku té bandě týrajících poserů.

• 16.2.2010  11:11

Skvělá podívaná! Miluju Čínské historické filmy, své dějiny umění ztvárnit tak úchvatně jako nikdo na světě. Historická Asijská lahůdka.

• 16.2.2010  11:08
    Sólista (2009)

Robert Downey mě opět nezklamal, je to výborný herec, který svým postavám dodává ten pravý šmrnc. Ani námět filmu mě nezklamal, jen se nedovedu zbavit dojmu, že přes své krásné a hluboké téma se film chvílemi neuvěřitelně vleče. Každopádně za herecké výkony si určitě zaslouží nadprůměrné hodnocení.

• 16.2.2010  11:05
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Tak jako spousta lidí jsem z tohoto sitcomu naprosto uchvácená. Miluju Barneyho! He IS awesome :) Stal se ze mě feťák :)

• 7.1.2010  10:09

Jakkoliv je to kýčovité, jakkoliv je to nelogické, jakkoliv to není kvalitní - mě to prostě bere. Nejsem puberťák a přesto je pro mě Pattinson takové to "ježiš, ten je ale zlatej", a zřejmě proto, že nejsem z oboru, Twilight mě drží a drží a držet nepřestane. S druhým dílem jsem naprosto spokojená, skoro až nadšená ale fakt je, že na polonahého Jacoba bych se tak často koukat nemusela.

• 7.1.2010  10:06

Nikdy jsem neviděla horší opis než toto. Jak někdo může tak sprznit tak něco dobrého jako je film? Tfuj, jakkoli stupidní bývají teen seriály o ničem, které jsou však originál nemůžou se dostat do takového bahna kde kraluje 10 Things I Hate About You. Prostě nemůže. Jedna hvězda za....no nevím, asi za námět, kterého je mi fakt líto.

• 7.1.2010  10:03
    Super drbna (TV seriál) (2007)

Teeeda, ač jsem tomu nechtěla věřit, tohle se opravdu dosti povedlo, jen tak dál. Miluji drby z vysoké smetánky a když je to zabaleno do takovéhoto balíčku, v centru mého oblíbeného "filmového" města s příjemnými hlavními postavami ---- nikdy to nezklame.

• 1.12.2009  11:33
    Daria (TV seriál) (1997)

Já ji žeru :)

• 5.11.2009  11:24
    Loudilové (2009)

Podle anotace bych si zřejmě řekla - panenko marjá to zas bude oplzlá úchylárna. A ještě teď mám spadlou bradu až na hrudi z toho překvapení. Vykoukla totiž na mě velmi, velmi příjemná teen pohodovka u které jsem se i pobavila i zasmála, jestli tam byly oplzlosti, tak v takové míře, že jsem je přehlédla...no jsem mile překvapená. I ústřední dvojice, kterou tvoří dva typičtí puberťáci - jenž si chcou užívat a odmítají brát zřetel na povinnosti byla sympatická. Příjemných 80% a kousek.

• 5.11.2009  11:16
    Městečko Twin Peaks (TV seriál) (1990)

Nemám co říct....prostě skvost. Příjemně mrazivé, kvalitně zahrané a děj se opravdu luxusně splétá a proplétá až mi to hlavu motá a já nemohu odtrhnout oči....Jak je možné, že jsem se k tomu dostala až teď? Hmmmm, záhada

• 5.11.2009  11:08

Nenadchne, neurazí....docela pobaví. Takový nemastný, neslaný, ale i nepřesolený slušný průměr.

• 5.11.2009  11:03

Příjemná středověká detektivka s kvalitním hereckým obsazením. jsem velmi nemile překvapena za toto hodnocení, jelikož si myslím, že si to tohle dílo absolutně nezaslouží. Ač se - jako obvykle, nemůže filmové dílo rovnat knižní předloze, své klady jistě má. Velmi se mi líbila komornost, v níž není potřeba přehnané množství komparsu či přeplácaných kulis. Jestli zde byly nějaké chyby já je přes až hmatatelné charisma Karla Rodena neviděla. Tento film se mi velmi líbil, bavila jsem se u něj a čas mi příjemně rychle utekl. O to víc mě spíše zaráží fakt, že mě čím dál tím víc přepadá pocit, že pro zřejmě až moc děsivě velkou skupinu lidí slovo české znamená - nikdy to nemůže být dost dobré. Je to záhada a smutná.

• 9.10.2009  08:50

Takže co na to říct? Kde pak asi jsou ty tak skvělé velmi nebezpečné známosti 1???? No čas je vzal, voda je odnesla. Ale není to tak špatné, mě se fakt nezdá. Hercům jsem jejich role věřila, a bylo to docela dobře postaveno. Já se až překvapivě docela dobře bavila.