• Pohádka

Holka z města (2009)

A já se prostě nedám. A já prostě nedám Renée. Ono to je pořád dokola to je fakt, ale faktem je, že to co jsem hledala jsem tady taky našla. A Renée to prostě sekne a pořád má v sobě kousek té roztomilé zřeštěnosti i když hraje z počátku studenou kariéristku. Příběh je klišovitý, ale funguje. A pokud ve mě film vyvolá uspokojení, pak nemám proč hodnotit níže.

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Kdybych při sledování neměla pocit, že jsem už vyrostla na takovéto úleťárny, určo bych hvězdiček dala více. Bylo to veselé, příjemné a Jackie jako obvykle roztomilý. Jen bohužel ten pocit ve mě přetrvává ještě teď. Hold už jsem zřejmě asi náročnější.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Teda jsem tak trochu na vážkách až se mi chce dát skoro 2. Nemůžu si pomoct, ale lidé, kteří se sejdou po 25 letech, ti lidé, kteří tvořili dobrý kolektiv v studentských letech a tak jim to spolu pasovalo se tady teď tváří jako zapšklí lidé, nikdo není spokojený, všichni mají život na houby, a tak si rozhodnou zahrát si a zavzpomínat na bezstarostné léta na gymplu. Jenže ono jim to nějak nejde, ať už se jim tam do plánu nehodí malá protivná dvojčata, pubertální dcera, nebo vyléčený narkoman - synáček, vše je špatně a ty fóry už nejdou vrátit. Jsem z toho hrozně rozčarovaná, tak takhle já určitě se svou partou ze školy skončit nechci...a určitě nemíním chodit na srazy abych konečně přefikla kohokoliv ze spolužáků. Se sněženky a machry to má hodně společného, ale vlastně i strašně málo. Né že by herci hráli špatně, ale je tam spousta hluchých míst, místo komedie bych spíše použila sousloví hořký film. Místo vtipu, je zde patrná jen sebelítost, snad jen Suchánek (kterého normálně nemusím) občas zaperlil, Viky mi byl protivný, ty nány - klasické baby které se zahrabaly ve svém obyčejném světě někde na sídlišti a tak se plní závistí ke spolužačce bych profackovala. A hlavně co mi tam opravdu nejvíce chybělo byl vlastně nějaký pořádný děj. A ono nic, jen lítost smutek a předčasně zestárlé postavičky.

Tootsie (1982)

Haha, to bylo fakt super. Dlouho jsem ji měla ve svém seznamu odloženo na později, ale nikdy jsem se k tomu nemohla dokopat až teď. A byla jsem opravdu nadšená. Dustin Hoffman jako Doroty je naprosto okouzlující, zábavný a unikátní. Výborné dialogy, které Vás nenechají chladnými je tady jako máku. No prostě opravdu jednička mezi komediemi s převleky.

Lemra líná (2006)

Dávám 4 a stojím si za tím. Jistě, je pravdou to, že je tady děj po deseti minutách celý odkrytý a nic Vás již nepřekvapí. Ale na druhou stranu, ústřednímu páru to neuvěřitelně sluší, mezi nima to jiskří, komických míst tady je taky celkem dost - a ještěrka je naprosto jedinečná. Oproti jiným "ROMKO" kde je spousta hluchých míst je tahle komedie určitě mnohem zábavnější.

Sladké údolí (1994) (seriál)

Bylo mi dvanáct, na televizi jsem nově objevila supermax a tenhle seriál jsem si nenechala ujít.

Kráska a Ošklivka (2008) odpad!

Mé první setkání s Paris Hilton - už vím proč první a také vím, že poslední. Ona vypadá jako umělá barbína, ona tak i dokonce hraje. No hrůza

Jeden den v New Yorku (2004)

No s holkama Olsenovýma už jsem nějaké zkušenosti měla, takže se koukat s mou neteři na jejich další dílko se mi ani nechtělo a tím více mě překvapilo, že jsem se bavila. Mělo to příběh, spád i vtip. Možná, že za pár let budeme překvapeni ještě více.

Kouzelná chůva Nanny McPhee (2005)

No mě navštívit takováto chůva asi začnu sekat latinu okamžitě i bez kouzel. Je to hrozně roztomilý příběh, kouzelný a zábavný. Angela mě hrozně bavila, Ema dodává chůvě to pravé a oslík? Tak ten byl můj hrdina :-) No a nakonec to nejlepší Colin Firth - je přirozený a okouzlující. Vše tady naprosto perfektně funguje.

Časové pásmo bylo změněno