• Pohádka

Křupan (2000)

Příjemné romantické for teens. Mladík, který byl veden k úctě, slušnosti a ohleduplnosti k ostatním. Vstupem na vysokou školu vidíme jakou změnou prochází, kdy se z naivního mladíka vyklube rozumný mladý muž.

Když si Chuck bral Larryho (2007)

Mno trochu rozpačité. Toho humoru mi tam trochu chybělo, nebo spíš mi to zas až tak vtipné nepřišlo. Adama Sandlera mám ráda, ale tohle to není můj styl. Čekala jsem víc, ale na jedno shlédnutí proč ne.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Tak mě se tohle dílko opravdu líbilo. Mělo to krásné obrazy, příjemné ústřední postavy. Ten lev byl úžasný. A příběh zajímavý. Mělo to vše co mají tyhle typy filmů mít. Bavila jsem se a to je to hlavní co od filmů čekám.

Lid versus Larry Flynt (1996)

Jak já mám ráda Miloše Formana. Ale snad díky Woodyho Harrelsonovi a Courtney Love by se ten film klidně mohl jmenovat Marrianna versus Larry Flynt. Nemůžu tomu přijít prostě na chuť i kdybych se sebevíce snažila.

Moje tlustá řecká svatba (2002)

Kvalitní kousek. Zábavný, ale nenásilný, romantický ale né kýčovitý. Moc příjemné a milé, tak jako ústřední dvojice. Přesně takhle si představuji kvalitní romantivckou komedii.

My holky z městečka (1985) (seriál)

Kdysi se mi to docela líbilo, pak jsem to viděla ještě jednou a už ne. Takže takový průměr.

Nic než pravda (2008) (pořad) odpad!

naprostý průšvih - kde se ukazují opravdu jen pokřivené postavičky našeho státečku. No který normální člověk by na sebe vybřinkal cokoliv jen aby se dostal k penězům? Je to ubohé, jak ze strany soutěžících, tak ze strany sledujících. Já přiznávám, že jsem viděla jeden díl - a z něj jen asi 10 minut. O těch případech jsem si raději pak přečetla u ranní kávy.

Top Gun (1986)

Své hodnocení dávám jen proto, že v dětství se mi opravdu tento film líbil. Teď se mu vyhýbám.

Sůl nad zlato (1982)

Moc krásná pohádka s krásnou Libuškou Šafránkovou. Poutavý příběh vsazený do nádherné přírody. Velmi, velmi pěkně zpracované.

Supersvůdníci (2001)

Cuká mě dát odpad, takhle na mě působí supersvůdníci - chlapi, kteří spíše působí jako tlumiči vášně, spíše než zábavné mi přišel tenhle kousek trapný.