• Pohádka

23 (2007)

Nemíním se tady obhajovat, proč dávám takové hodnocení jako dávám. Fakterm zůstává, že je pro mě Carrey Pan herec, který z geniálních komických postaviček dovede naprosto lehounce vklouznout do postav s vážným tématem, byť je to cvok se svou lehce úchylnou posedlostí na číslo 23.

Amorův úlet (2006)

No, no, no....co to ... já jsem teda dost zklamaná a to mám Jasona Biggse upřímně ráda, tady mě však tlačili do kouta a já kouty nerada. Postrádala jsem tam lehkost a svěžest, místo toho rozpolcení.

Černé Vánoce (2006)

Moc tupostí najednou, snesu hodně, leká mě vše, ale tohle bylo fakt hodně, hodně blbé

Ďábel nosí Pradu (2006)

Perfektní výkon Meryl Streep. Ač hlavní roli představovala milá Anne Hathaway, vždy jsem očekávala až se na obrazovce opět ukázala Meryl. A právě kvůli ní *****

Dům hrůzy (2006) odpad!

i odpad je slabé slovo, je to zvratka ... takhle příšernou srágoru jsem nečekala. Tvůrce postavit ke zdi a zastřelit!

Goyovy přízraky (2006)

Miloš Forman opět nezklamal. Jelikož Natalie Portman nějak nezapadá do škatulky mých oblíbených, bylo milé překvapení, že zde jsem si ji opravdu užívala.

Horší už to nebude (2006)

Jsem hodně překvapená tak vysokým hodnocením a tak kladnými komentáři. Snad jsem si tento film nevybrala ve správné chvíli, ale ve chvíli, kdy jsem si ho pouštěla jsem nevěděla, že budu na konci tak zklamaná. Lomení mezi tragédií a komedií zde sice vidím, jen jsem nabyla dojmu, že se to nějak zlomilo a já zůstala tam, kde dochází k tragedii a ke komedii už jsem se nedostala. Nejde o výkony herců - ty byly opravdu výborné, jen zřejmě námět tohoto mě nedostal tam, kde jsem po shlédnutí chtěla být. Vím jistě, že po čase si řeknu - o čem to bylo? No něco mi to říká, ale nevím....

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Chtěla jsem dát tři a původně jsem je tady i měla, ale ač mám Adama Sandlera a jeho styl ráda, tady mne sklamal. Vtipných úseků je tady jako šafránů a ač se mi to stává málokdy toto dílko jsem do konce prostě nedokoukala.

Lemra líná (2006)

Dávám 4 a stojím si za tím. Jistě, je pravdou to, že je tady děj po deseti minutách celý odkrytý a nic Vás již nepřekvapí. Ale na druhou stranu, ústřednímu páru to neuvěřitelně sluší, mezi nima to jiskří, komických míst tady je taky celkem dost - a ještěrka je naprosto jedinečná. Oproti jiným "ROMKO" kde je spousta hluchých míst je tahle komedie určitě mnohem zábavnější.