• Pohádka

Kojak (1973) (seriál)

Ta jeho plešatá hlavička s nepostradatelným lízátkem - takhle si budu pamatovat Kojaka pořád. A ke všemu dabing pana Moravce - to já ráda, mooooc ráda.

Vraždy podle Jidáše (1999)

Nemyslím si, že jde o přesné kopírování sedmičky. Možná určité body společné má, ale jinak je tento film kvalitně natočeným Thrillerem. Vraždící maniak - jehož představitel má přesně odpovídající ksicht pro takovéto typy lidí. Christopher Lambert se své role zhostit velmi dobře. No prostě a jasně v žádném případě si nemyslím, že Vraždy podle Jidáše si zaslouží, aby je někdo zahodil do šedivého nezajímavého regálu.

Král džungle (1997)

Pobaví a neurazí - to je základ dobré komedie. Branden je prostě rozkošný a pár hlášek je opravdu vtipných.

Heidi, děvčátko z hor (1993) (TV film)

Opravdu příjemné ztvárnění krásného příběhu o malé holčičce z hor. Krásná příroda a celkem silný příběh.

Slečna Marplová - Vražda na faře (2004) (epizoda)

Když ona je tak roztomilá a ty příběhy jsou prostě milé. Já si nemůžu pomoci, ale takové ledabylé vraždění, které je obklopeno roztomilou babičkou a příjemným prostředím je mi prostě bližší. TOTO je pro mne klasická detektivka, né potoky krve, zaplněné z 90% honičkama či vidinama skvělého a neporazitelného detektiva.

Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)

Znaménko ve tvaru kávového bobu :) Jednoznačně jeden z nejlepších muzikálových počinů. Ke všemu charisma Karla Fialy a až nadpozemská krása Květušky Fialové....skvělá klasika.

Memento (2000)

Jo určitě to bylo svým způsobem originálně pojato, ale mě to tak příšerně rušilo, že jsem se jen stěží dokoukala. Myšlenku to má, zahráno je to taky dobře, ale výš prostě jít nemůžu i kdybych to měla za vteřinu zapomenout!!!

Mexická jízda (2001)

Tak toto mi opravdu nesedlo, a když vzpomínám na film, chci z něj mít jiné vzpomínky než oni tam pořád jen š.....

Goyovy přízraky (2006)

Miloš Forman opět nezklamal. Jelikož Natalie Portman nějak nezapadá do škatulky mých oblíbených, bylo milé překvapení, že zde jsem si ji opravdu užívala.