• Pohádka

Ztracený svět (1999) (seriál)

První řada určitě stála za shlédnutí. Pak už se to celkem vezlo až se to svezlo. Ale jsou horčí brakoviny.

Čarodějky (1998) (seriál)

Průměrný klasický seriál pro teenage, tak co čekat, že? Ale mě některé díly bavily a kladem u tohoto seriálu je, že i nějakým způsobem končí a i když je to zdlouhavé, celkově se pak vykresluje děj, který se rodí pomaloučku od počátku až do konečných dílů.

Kult hákového kříže (1998)

Drsný příklad toho, kam až to může vést, když rodinné zázemí není tak pevné jak se na první pohled může zdát. Nenápadné narážky a každodenní poznámky, které směřují jen k nenávisti jiných ras jednoznačně muselo vést k tomu, že se po smrti hlavy rodiny Derek stal tolik obávaným "korunním princem" šíleného ale ctižádostivého blázna, který měl jen jediný cíl "očistit svou zem o plebsů".

Lazebník sibiřský (1998)

Nádherné. Seděla jsem a s vyvalenýma očkama jsem se nechála unášet tak silným příběhem, že jsem si ani neuvědomila svých slz stékajících po tváři. Tak překrásný romantický snímek se jen tak nevidí.

Nebezpečná krása (1998)

Nádhera, tak příjemně už jsem dlouho netrávila svůj čas.....Tak úžasná atmosféra, krásní herci, ta veselost, hravost, žádný stres nic....tak se zdá jakákoli skořápka, ale až praskne vyvalí se na povrch skutečnost. Tak jako to řekla Veronika, i když se nezdá tak malá je to přeci jen klec. A tak je přesně ukázán život Kurtizány v jednom z nejromantičtějších měst na světě, ale všude a tedy i tam se objeví krutost těch rádoby věřících, kteří "prý" chcou "spasit" lidské duše .... no jak to dopadne? Není lépe to zjistit, než to shlédnout a určitě nepromarníte.

Sex ve městě (1998) (seriál)

Film Ne, ale tohle je romantické, vtipné a zábavné. Skvělé jako kabelka od Luise Vuittona. Beru zpět, pořád je to skvělé jako Vuittonka, jen se musím před sebou samou zastat svému Ne na začátku komentu, film je opravdu dobrou tečkou celého seriálu. Každopádně jako seriál je sex ve městě naprosto geniální.

Báječná léta pod psa (1997)

Libuška Šafránková mě prostě okouzlila "děti pojďte se podívat, Váš tatínek si vyřezává rakev" Zajímavý komentář Agatha.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Pamatuju když jsem na to pravidelně koukala a nemohla se nabažit pohledu na Nicholase Brendona - ten je pro mne přitažlivý a taaak sexy ještě teď, ale Buffy tak ta už by mě nesvedla, ale ze sentimentu poctivé 3*

Daria (1997) (seriál)

Já ji žeru :)

Knoflíkáři (1997)

To je tak rozpoluplný film, že ani nevím jestli byl tak dobrý nebo tak špatný. Rozhodně povídka s Holubovou a Hrušinským nejlepší...............