• Pohádka

Xena (1995) (seriál)

Ze začátku mě to bavilo - jenže postupem času ty díly ztrácely na jakékoliv atraktivitě či vtipnosti. A hlavně jsem ženská, takže proč obdivovat Xenu, že? :)

Mexická jízda (2001)

Tak toto mi opravdu nesedlo, a když vzpomínám na film, chci z něj mít jiné vzpomínky než oni tam pořád jen š.....

Hogo fogo Homolka (1970)

Tak já nevím, příjde mi, že jsem snad jediná, kterou fanouškovství Homolkovic rodinky nějak minulo, ale vůbec mi to nevadí. I kdyby se celá Homolkova rodinka stavěla třeba na hlavu - omlouvám se, ale tleskat mě neuslyšíte, pravděpodobně u toho nebudu. Tento rádoby humor mi nějak uniká a opravdu nemám chuť zkouknout všechny Homodíly.

Nevyhrožuj (1996)

Tak shlédla jsem toto něco ještě jednou a sama jsem byla v šoku jaké mé původní hodnocení jsem dala. Jde vidět, že člověk ve 13 je úplně jinde než o deset let později. Šmankote, kde se poděl ten "humor"?

Troja (2004)

Já nevím, nemůžu si pomoci, ale od historického filmu čekám trochu více historických faktů - tady mi to přišla jen jako hollywoodská slátanina, která zaujme hlavně ty, co fakta moc neznají a jsou jim šumafuk. A hlavně já tak nesnáším toho obdivovaného a prý nejvíce sexy muže Pitta.

Skleněný dům (2001)

Já jsem se chtěla bát a ono to nudilo - tak takhle to prostě nepůjde :(

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Opravdu si Johnnyho vážím jako herce takže jsem se na tento film těšila jako dítě, kterému maminka donese z obchodu nějaké to kokino. Ale kokino se neodehrálo. Ač jsem se snažila a tento film zkoukla na 3x vzala jsem na sebe postavu Adama Sandlera z filmu Click - život na dálkové ovládání a na konec Sweeneyho jsem se překlikala. Hudba a zpěv mě vážně neoslovil a ačkoliv pár fajn momentů tam bylo - celkový dojem je zklamání.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Čím víc slýchám o tomto šťastném páru, tím více se mi ruka třese abych dala hvězdiček ještě méně - ale zpět k objektivitě. Příběh mě nezaujal, než akční mi tento snímek přišel spíše komický - a to né zrovna v dobrém smyslu - vždyť tohle nemá být komedií. A já fakt nemám ráda Brada Pitta.

Kids (1995)

Pamatuji si, že při sledování se mi nepřirozeně křivil obličej do různých grimas - ani jedna však nebyla z dobrého dojmu. Ale dvě hvězdičky přeci jen dám, za prvné nápad se mi líbil a za druhé, zde nebyl úmysl nikoho okouzlit ale reálně vykreslit jak to může vypadat pod vlivem drog. Šíleně, děsivě, hrůzně.

Tři do tanga (1999)

Dvě hvězdičky za Mathhew Perryho. Ale jiak pro mne slabé, jednou se podívat a dost.