• Thriller
  • Rodinný

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Určite najslabšia časť zo všetkých ale ešte si zachováva určitú povahu z ostatných dielov. Samozrejme už začína úradovať veľa počítačových efektov čo trošku kazí dojem z celého filmu ale aj tak si myslím že už alieny by sa s týmto mohli aj skončiť a nechať ich dôstojne odpočívať

Vetřelec ³ (1992)

tak specialna edícia tohto snímku je oveľa lepšia ako tá zostrihaná. Hlavne sa mi páči atmosféra a scenár zabudnutej väznice kde všetcia čakajú na svoje spasenie.

Vetřelci (1986)

aj tu sa potvrdilo že Cameron je majstrom pokračovaní a opäť dvojka je oveľa lepšia ako jednotka. Vizuálne efekty skvelé a obsadenie hercov dokonalé

Vetřelec (1979)

Zo začiatku sa mi tento film nepáčil asi preto že bolo málo vydieť toho votrelca a málo krvy ale po viacerých pozretiach a hlavne s odstupom času som si uvedomil žo to tak muselo byť a v podstate dá sa atmosféra hororového scifi žánru navodiť aj bez krvi prelievania a masakra

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

jeden z najlepších scifi akčných snímkov všetkých čias, myslím si že či už terminátor bude mať 10 alebo 20 pokračovaní táto druhá časť nám ponúkla všetko čo sa len ponúknuť dalo a škoda je ju vlastne hodnotiť 5 s hviezdičkou

Terminátor (1984)

Ešte že má Cameron guráž a nebojí sa dať na plátno svoju fantáziu a predstavivosť inak by sme asi terminátora nikdy nepatrili v takejto forme akou sa začala a na tú dobu určite výborné efekty

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

myslím si že tá scéna s tým ťažkotonážnym nákladiakom nemala chybu, to ma najviac zaujalo z celého filmu, určite je to dôstojné pokračovanie ktoré nerobí hanbu predošlím dielom a preto dávam 4 hviezdičky

Sám doma (1990)

Včera som to akurát pozeral na TV JOJ. Veľmi dobrá zábava. Komédia ako sa patrí. A dá sa vždy na tom zasmiať.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

výborný film, výborné pokračovanie, výborne akčnosť, výborný dej, dôležité že sa nešetrí krvou, nábojmi a zbraňami výborné efekty už aj za použitej počítačovej pomoci ale určite výborný návrat ramba, už aby bola päťka určite pôjdem do kina :)))