Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Krimi
  • Animovaný

Recenze (1 237)

plakát

Chlap - Amnézie (2022) (epizoda) 

Někdy se v TV tvorbě stane i zázrak. Pak natočí Nova pětihvězdičkový seriál. První díl mi vyrazil dech. Snad se to nepokazí.

plakát

Vražedné stíny (2022) (TV film) 

První díl navnadil a zároveň potvrdil, jak roste kvalita díla s kvalitou realizačního týmu (především režiséra) ... No a druhý díl to celé poslal do kytek. Kdo donutil pana Svobodu k angažování nějaké Machytkové je záhadou. Nebyla ale kupodivu se svým "výkonem" sama.

plakát

Devadesátky (2022) (seriál) 

Čekal jsem dobrou kriminálku na úrovni "Prvního oddělení" nebo "Světa pod hlavou". Bohužel se mi dostalo hraného dokumentu, který se snažil doslovně rozebrat kauzy, které my starší známe nazpaměť. Jako dokument dobrý, jako kriminálka naprd.

plakát

Agatha Christie: Zkouška neviny (2018) (seriál) 

Hergot ta ženská ale uměla psát! Když k předloze přidáte špičkové britské zpracování s bezchybnými hereckými výkony, jedná se o výjimečnou filmovou detektivku.

plakát

Dvojka na zabití (2021) (seriál) 

Zatímco Česká televize nás z našich poplatků krmí vykopávkami z archivu, tak Prima ze svých peněz přišla s dvojicí seriálů, z nichž minimálně tenhle je příjemné překvapení.

plakát

Yesterday (2019) 

Když někdo natočí takovou poctu vaší oblíbené skupině na jejíž nesmrtelných písničkách jste vyrůstali, musíte při hodnocení trošku oko přimhouřit. ... Díky Dannymu a Richardovi za příjemné dvě hoďky.

plakát

Mare z Easttownu (2021) (seriál) 

Kate Winslet dospěla do své nejlepší formy a díky produkci HBO vznikla minisérie, která výrazně převyšuje všechno co jsem letos viděl.

plakát

Tiger (2021) (TV film) 

Sportovní kariéru Tigera jsem sledoval od jeho vstupu mezi profesionály na každém turnaji. I když jsem nikdy nebyl jeho skalní fanoušek, musel jsem vždycky obdivovat dlouholetou stabilitu jeho špičkové hry. Tenhle dokument mi otevřel pohled na jeho kariéru z méně známé strany, a dokud nebude ochoten na nějakém dokumentu spolupracovat sám Tiger, jeho manželka a maminka, nepůjde to asi udělat lépe.

plakát

Noční hra (2018) 

"Kvalitní americká komedie" to je ve většině případů oxymóron. Tady ovšem výjimka potvrzuje pravidlo a můj naplno rozesmátý obličej u mnoha scén je toho důkazem.