Kaučuk03

Kaučuk03

• 10.4.2014  11:50

Kdybych seděl na kožený sedačce, asi bych chytnul vlka...

• 9.4.2014  12:56

Na kocovinu oukej.

• 25.3.2014  12:24

Když u toho člověk hraje Angry Birds, je to v poho film.

• 26.10.2011  14:49
    Ti druzí (2001)

Jak si z hororu udělat komedii? Vypít 9 malých piv a sedmičku vína.

• 8.6.2011  11:23

Kolosální nuda.

• 21.3.2011  12:58
    Iron Man 2 (2010)

Dokonale zmáknutá hi-tech podívaná, co se po vizuální stránce týče. S dějovou linkou, scénářem už je to o poznání horší.

• 14.1.2011  10:20

Víte co dělá panda, když hoří les? Hoří.

• 11.1.2011  23:03

Přeplácaná, těžko uvěřitelná slátanina, která má však docela spád.

• 25.12.2010  14:00

Opakovaný vtip přestává být vtipem a tady to platí dvojnásob. A i když je Kevin až moc velký psycholog, pořád je to dobré.

• 21.8.2010  14:02

Jako historický film NE, jako pohádka Ano.

• 25.7.2010  19:21
    Sedmero krkavců (TV film) (1993)

U téhle "pohádky" jsem se málem posral strachy.

• 30.5.2010  12:11
    Predátor (1987)

Predátor dostával postupně všechny chlapy, mě však nedostal. Velká absence drsných hlášek.

• 16.5.2010  17:23
    Pevné pouto (2009)

Nevím, zda klepnul Gandalf svou holí Jacksona do hlavy nebo režisér zbaštil nějaké houbičky s hobity, každopádně to byl velký úlet.

• 20.4.2010  08:43

Největším problémem je to, že se tvůrci nasadili laťku příliš vysoko. Bohatá výprava a tradičně skvělý Ledger, jinak nic, příběh je prostě dost chaotický a není v něm jasné, o co vlastně jde.

• 16.4.2010  15:12

Asi největší role Vincenta Cassela, výkon předvedl výborný. Nemůžu moc pochopit zdejší hodnocení, mně to nepřišlo nějak extra...

• 12.4.2010  13:42
    Zoolander (2001)

Oceňuji, že si ze sebe dokáží dělat Stiller a Wilson takvou prdel. Scéna s počítačem je geniální, bohužel ne všechny scény jsou tak povedené, naštěstí však snímek nepůsobí nějak moc trapně, i když máčklý je dost. Každopádně Vybíjená byla lepší.

• 12.4.2010  13:16

Osobně nemám rád filmy s exorcistním námětem, tento mne však z úkazek zaujal, tak jsem si řekl, že to zkusím. Oceňuji že se to neslo v duchu kriminálního případu s retrospektickou rovinou. Atmosféru tenhle snímek má, to se musí nechat. Co mi totálně zkazilo dojem z filmu byla poslední čtvrť, kdy se kriminálka přetransformovala do pouhého sledování Emilina utrpení. No a když ve stodole řekla, že je Lucifer, měl jsem dost.

• 11.4.2010  17:50
    Psí kus (TV film) (2005)

Že by anabáze kafkofského Proměny?

• 29.3.2010  16:44

Průměrná neurážející komedie, která nepřichází s ničím novým. Pár povedených hlášek, průměrné herecké výkony. Stačí vidět jednou.

• 29.3.2010  16:41

Na čské poměry velmi vydařená kriminálka s výtečným hereckým obsazením až na Alici Bendovou, která byla trochu směšná a navíc ani neukázala kozy. Bohužel časem se začalo všechno až moc natahovat a díky stopáži ztratil film hodně ze svého půvabu.

• 10.3.2010  11:14

Nevím, nebýt červů v úvodu a oděsských schodů skoro v závěru, asi bych si toho moc nepamatoval.

• 8.3.2010  13:14
    Dekameron (1971)

Po zhlédnutí Saló, jsem měl tak trochu strach, jakou prasárnu na mě Pasolini vytáhne. Ačkoliv je zde humor poměrně vulgární, nepřijde mi, že by byla překročena jakási pomyslná hranice slušnosti.

• 21.2.2010  16:49

V podstatě do dvou třetin dobře rozjetá záležitost. Film vás nechává v nejistotě a v podstatě, každá osoba může být vrahem. Nechybí akčnost, vtip, logická propojenost. To se ale postupem času vytrácí jako pára nad hrncem a závěr posílá tento snímek do kolen. Celé gró filmu padá na tom, na čem bylo postaveno. Škoda, ze začátku to vypadalo jako dobrá psychologická hádanka. Každopádně doufám, že v budoucnu budu vídat Timothy Olyphanta častěji.

• 19.2.2010  10:35

Nebýt to podle skutečné události, tak by to bylo už na hranici uvěřitelnosti, což je vlastně i tak. Náš narostlý hošan toho sice moc neřekne, ale i tak to působí dojemně. Sandra je pořád kus, no ten malý zrzounek mě tam docela vytáčel. Adaptace do rodiny mi přišla taky dost psychologicky nepropracovaná. A jak řekl kamarád: "Tolik hodných lidí jsem snad v žádném jiném filmu neviděl." I když to na mě působilo moc prvoplánově, uvědomoval jsem si, že je to v podstatě jen ždímačka citů, tak jsem prostě neodolal.

• 19.2.2010  10:30
    Duna (1984)

Nejsem fanoušek sci-fi, takže předem bylo jasné, že tohle nebuden ten správný šálek, ale tak je to Lynch, proč se na to nekouknout. Ulítlé to bylo jak cip a český dabing, ačkoliv dělaný předními osobnostmi, tak na mě spíš působil neúmyslně vtipně.

• 7.2.2010  21:19

Oceňuji, že na tak malém prostoru se rozjel skvělý kolotočový thriller. Pullman je jako "magor" brilantní. Velou dobu jsem čekal nějaký extra zvrat, který bohužel nepřišel a závěr byla jak pěst na oko. Zvrácenost bez sebemenšího vysvětlení.

• 24.1.2010  11:48

Já chápu, že nám naši hrdinové stárnou a v těle plave větší hladiny hormonů, ale postavit na tom v podstatě film typu Harry Potter je zlo. Romantiky kotel, sex žádný, aspoň, že začla děcka pít máslového ležáka. Nad triky asi nikdy nepřestanu žasnout a také díky poslední 40 minutovce, která už byla potterovská dávám 3 *, jinak by to bylo horší.

• 20.1.2010  13:25

Dyanne Thorne je fakt kus, nejlepší esesák v historii filmu:)

• 18.1.2010  18:33
    Orphan (2009)

Ono by tomu v podstatě nebylo co vytknout, ale mě to bohužel nevzalo. Ani moc napětí ani moc strachu, jen takový lehký záchvěv.

• 12.1.2010  16:31
    Šedá zóna (2001)

Velmi kontroverzní téma, tudíž citlivé na zfilmování. Nelsonův počin se mi líbil, oceňuji nejednostranost pohledu na věc. Co snímku vytýkám je ta věc, že přes veškerou hrůznost koncentračních táborů film nepůsobí nějak přesvědčivě stísněně ani depresivně. Jen takový lehký závan nepříjemného pocitu a to je u takhle laděného snímku trochu málo.