Vybíjená (2004)

Označil by som to za slabší priemer, po ktorom tecítim potrebu opätovného zhliadnutia. Možno by som to ohodnotil lepšie, kebyže to má blyžšie k realite, lebo moc sa mi nechce veriť, že je možné dať dohromady takú pariu ľudí, ako sa tam vyskytuje.

Úhel pohledu (2008)

S filmom som absolútne spokojný. Tá vratná smyčka síce už začala nudiť, ale nakoniec to bolo vynikajúce. Rozhodne by som si ešte pozrel niečo v tomto štýle. Kvalitne spracované.

Být skinheadem (2003)

Vcelku slušný dokument, ktorý pravdivo vykresľuje obe strany. Dozvedel som sa vďaka nemu dosť noveho z historie tohto hnutia, takže odporúčam.

Loupež za bílého dne (2008) odpad!

Tak toto bol skutučný odpad. Samotné vylúpenie bola jedna veľká fraška, o úteku ani nehovoriac. Ak by to bolo prezentované ako paródia bankových filmov, hodnotenie by som dal vyššie.

Kurýr 3 (2008)

Bolo to o dosť slabšie ako predchádzajúce diely, ale stále pozerateľné. Jason Statham je skvelý herec a keď je vo filmé on, dá sa očakávať nejaká akcia.

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

K tomuto filmu som sa dostal až teraz a sledoval som ho na ceste vo vlaku a pripadal mi o dosť vtipnejší, ako jeho predchodca s Ceasarom.

Řím (2005) (seriál)

Vcelku reálne spracovanie opisuje život v Ríme očami dvoch bežných občanov. I keď, prvých pár častí som nevedel o kom vôbec seriál je.

Dům na špatné adrese (2008)

Absolútne nepredvídateľné, vôbec som nečakal, že to skončí tak, ako skončilo. Vynikajúce obsadenie, všetci sa na svoje role dobre hodili. Neviem si predstaviť, že by takéto niečo mohlo skutočne nastať.

Nulová šance (2008)

Dej nápadne podobný Zastav a neprežiješ a celé to skončilo ako Kurz sebaovládania. Nepochopil som úmysel tvorcov, ako keby chceli natočiť jedno a v závere si to rozmysleli, tak jednoducho surovo zmenili žáner.

Šedá zóna (2001)

Dosť nepresný a zďaleka nie reálny pohľad na život v koncentračných táboroch. Je vidieť, že Amerika nemá ani poňatia, ako to bolo skutočne.