Iron Man (2008)

Velice solidní akční podívaná. Nemůžu si pomoct, ale Downey má úžasné charisma a jeho suché hlášky jsou nepřekonatelné. Hned na úvodu filmu je scénka kde se chlubí vojákům, že se v jeho posteli vystřídalo 12 krasavic z obálek loňského Maximu (s tou březnovou to nevyšlo, ale na prosincové byla dvojčata) prostě nemá chybu.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Úžasný seriál, už jsem ho viděla snad desetkrát a pořád se skvěle bavím. Ovšem nejlepší je Barney.

Jménem krále (2009)

Jako televizní film to docela ušlo, ale jako film do kina to byla katastrofa. Detektivní zápletka byla ubohá, hned od začátku bylo jasné kdo koho zamordoval. Pořád jsem čekala kdy se děj aspoň trošku rozjede a ono pořád nic.

Juno (2007)

Nerozumím za co dostal tenhle film nominaci na Oscara. Nechápu jak může nějaká šestnáctiletá holka takhle dospěle a racionálně uvažovat. Pochybuji dokonce o tom, že nějací rodiče přijmou celkem v klidu fakt, že jejich šestnáctiletá dcera je zbouchnutá.

Karamazovi (2008)

Je to netradičně, ale zároveň skvělé natočené divadelní představení. Vynikající režie, hudba, kamera. Vynikající Ivan Trojan, Igor Chmela, David Novotný.

Kill Bill (2003)

Quentin Tarantino natočil po Pulp Fiction: Historky z podsvětí další kultovní film. Perfektní hudba a akce.

Kouzelná romance (2007)

Po dlouhé době v Americe natočená pěkná hraná pohádka, která hezky pobaví. Amy Adams je tak kouzelná a tak krásně naivní, James Marsden jako praštěný a věčně zpívající princ je super (u jeho scének jsem se vždy musela smát). Krásně střelená je i veverka, která ze strachu hodí bobek.

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Velice dobrý kriminální seriál. Nejvíce mě baví sledovat jak v laboratoři pracují.

Labyrint (2015) (seriál)

První tři díly klasický průměr. Pak se to trochu rozjelo a poslední díl byl skvělý. Jsem naprosto spokojená.