HomeAlone

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 3.3.2012  21:03

Vyborna zabava

• 12.2.2012  20:12

Pre mna osobne , najlepsi diel serie a zakoncenie ako ma byt . Vyborna a dokonala zalezitost !!!

• 30.1.2012  22:08
    Nákaza (2011)

Tazko najst lepsie natoceny film o epidemii . Cely film sprevadza vyborne stylizovana hudba , ktora tu sedi ako rit na serbli a dodava filmu tu spravnu atmosferu . Velmi ma potesilo , ze je to natocene akoby polodokument a urcite sa jedna o velmi realisticky spracovany a hlavne vyborny film

• 18.1.2012  23:10

Skvela chutovka !

• 4.1.2012  22:49

Jednoznacny suhlas Jandomi10 !

• 3.1.2012  22:44
    Warrior (2011)

WOW ! Spickova zalezitost !

• 29.12.2011  21:30

Bez pochyb , rovnako zabavne ako prvy diel

• 17.12.2011  20:23

Rovnako vyborne ako predchodze tri diely a v ziadnom pripade tomu nedochadza stava na konci filmu . Prave naopak , maloktory film je tak dobre vyvazeny pocas celej dlzky . Hunt nesklamal ani po stvrty krat .

• 2.12.2011  22:51

Pre mna osobne , jednoznacne najlepsi diel , zatial 4dielnej serie

• 8.11.2011  23:21

Aj napriek tomu , ze podobnych filmov o zamene je viac , tak ani jeden nebol tak zabavny ako prave tento . Dvojica Reynolds a Bateman hrali vyborne . Necakal som az tak uleteny pribeh , no potesil ma viac nez dost . Skvela zabava , nemam co vytknut

• 1.11.2011  21:55

Aj napriek tomu , ze nam trailer ukazal dost , sa jedna o velmi dobry film . Akcne spionazne filmy si vzdy rad pozriem a nikdy ich nieje dost . Herecke vykony spickove , ako aj hlavne trio , tak aj vedlajsie postavy v podani Purcella a Younga . Az na male drobnosti , maximalna spokojnost . 85%

• 22.10.2011  22:05

Pre mna nostalgickych cistych 5* . Ako decko som bol na tom v kine , vtedy som ten film zboznoval , no a teraz si ho vzdy rad pozriem

• 15.10.2011  22:47

Je to niekde medzi 4* a 5* , no v ziadnom pripade sklamanie . Pacilo sa mi hlavne zasadenie deja do 2sv. vojny . Hodilo sa to tam . Je to paradne a hlavne efetne natocene a nenudi to ani na chvilu . V celkovom dojme sa jedna o jednu z tych lepsich komixoviek

• 26.9.2011  22:21

Je to standardne vyborna zabava , ktora ani chvilu nenudi . Akurat je to dost dlhe a preto by som to skratil cca o pol hodiny . Megan Fox tam chybala a popravde dost . Jednoducho to nejde len tak , ze si niekoho vyskrtnem a basta . Inac , spokojnost

• 25.9.2011  22:00

Je zaujimave , ze prave komix , od ktoreho som vobec nic necakal , ma pobavil viac nez dost . Nieje to najlepsi komix aky som videl , no na prekvapenie predcil dost dobrych komixovych filmov . Viac menej sa jedna o oddychovy komix ako o nejaku vaznejsiu komixovu adaptaciu , no o to viac to bavilo . Akciu strieda velke mnozstvo originalnych vtipnych scen , ktore fakt stoje za to . Velmi velke prekvapenie

• 21.9.2011  20:59
    Arthur (2011)

Prijemna romanticka komedia tak trochu s inou ustrednou dvojicou . No a po pravde to bola vyhoda . Malo to mnozstvo zaujimavych napadov a fakt vela vtipnych scen , ktore vyborne pobavili . Plnych 5*

• 26.8.2011  08:21

Mnozstvo nezabudnutelnych momentov , zaujimavy pribeh , este zaujimavejsie postavy a vyborne hlasky . Je to velmi zabavna komedia bez zbytocne nudnych momentov , ktora ponuka divakovi originalnu zabavu

• 13.8.2011  22:04

Konecne Van Damme uplne na iny sposob ako v doterajsich filmoch . Toto som od jeho filmu vobec necakal a popravde hlavne kvoli jeho poslednym filmom , ktore boli maximalne priemernymi alebo dokonca aj dost podpriemernymi filmami na maximalne jedno zhliadnutie . Kazdopadne je tento film viac trilerom a dramou ako akcnym filmom . No a vobec mu to neuskodilo , no prave pridalo na jeho kvalite . Konecne mozem povedat , ze som s Van Dammovym filmom uplne spokojny , ba co viac maximalne spokojny . Jednoznacne z mojho pohladu radim tento film do TOP 5 Van Dammovej filmografie . Vyborne a len tak dalej !

• 11.8.2011  22:46

Maximalne vyborna a hlavne fakt vtipna mafianska komedia

• 8.8.2011  22:26
    Super 8 (2011)

Nejde mi do hlavy , ako taketo nadupane dobrodruzstvo s velkym mnozstvom skvelych napadov , ktore neda divakovi ani na chvilu vydychnut , moze mat len take priemerne hodnotenie .

• 31.7.2011  21:58
    Blesk (2011)

Za seba mozem povedat , ze sa jedna o najlepsi Stathamov film . Nieje vo filme vela akcie ? Ved to nieje akcny film , ale spickovy a hlavne napinavy triler . Trilery niesu zalozene na akcnych scenach ! Jednoznacne sa jedna o Stathamov najlepsi herecky vykon . Svoj talent vyuzil fakt naplno . Dokonale zahral drsnu a hlavne perfektne hlaskujucu postavu . Ja som s filmom maximalne spokojny , nemam co vytknut a Jason , len tak dalej !!!

• 30.7.2011  22:19

Nic podobneho som veru necakal . Brutalne zabavna vec

• 24.7.2011  20:50

Mnou dlho odkladany film a nakoniec ake prekvapenie z neho vyslo . Spickova filmova lahodka plna brutality s velmi zaujimavym pribehom

• 23.7.2011  19:58
    Paul (2011)

Trailer som na to nevidel a ani som tento film najako neocakaval . No musim uznat , ze o to viac som bol prekvapeny ake to bolo fasa . Paul bol mimoriadne zabavny a vsetko slapalo ako hodinky . Vyborna zabava

• 22.7.2011  20:41

Pribehom je klasicka rodinna komedia , no v originajnejsom prevedeni a musim uznat , ze Jim by este stale dokazal utiahnut nejaku blaznivu komediu . Ja tieto rodinne komedie mozem vzdy , no a tato bola z mojho pohladu fakt super - uplna spokojnost .

• 19.7.2011  20:30

Velkolepe finale ako sa patri . Ani posledne dobrodruzstvo Harryho nesklame a udrzi si kvalitu predchadzajucich dielov . Urcite sa coskoro vratim k vsetkym dielom , ktore si pekne za sebou pozriem . Jedine co by som zmenil je stopaz filmu , ktora ma realne len necele dve hodiny a je to aj najkratsi diel - dve a pol hodiny by boli idealne . Na posledny diel to ubehlo az moc rychlo . To bola jedina chybicka z mojej strany , inac velka spokojnost

• 12.7.2011  21:47

Jedna sa o velmi prijemny romanticky film s maximalne originalnou zapletkou . Osobne som podobne romanticky ladene scifi nevidel a po zhliadnuti z toho mam len dobre pocity . Defacto som veril presne v taky koniec aky som aj dostal . Film ani chvilu nenudi a na hlavnu dvojicu sa velmi dobre pozera .

• 10.7.2011  21:30

Po zhliadnuti First class musim zdvyhnut hodnotenie . First class ma u mna 3* a Wolverine mi prisiel o dost lepsi . Pre mna osobne tahunom celej X men sagy , ako aj najzaujimavejsou postavou je Wolverine . Väcsina postav v povodnej X men trilogii pri nom posobia az moc detsky a aj ked su sucastou serie , nejako sa mi tam nehodia . Wolverine je ten pravy testosteronovy , prefajceny a prepity komixovy hrdina ako ma byt ! Kazdopadne tu nedopadli zle ani Schreiber a Reynolds , ktory by mohol dostat casom rolu Deadpoola

• 7.7.2011  22:22

Vyborna az spickova , prespekulovana a hlavne zimomriavkova zalezitost . A ze to koci happyendom ? A co ! Netreba pri kazdom filme plakat , alebo nie kazdy vyborny film musi skoncit smutne . Velmi ma tento film potesil

• 7.7.2011  20:45
    Chobotnice (TV seriál) (1984)

Hodnotenie 5* je spolocne pre vsetky prve styry serie v hlavnej ulohe s M.Placidom . Da sa povedat , ze serial naberal na tempe kazdym novym dielom . V prvej a zaciatkom druhej serie sa Cattani len rozbieha a nasledne v dalsich castiach a novych seriach az do konca stvrtej je to ten znamy a hlavne nezastavitelny Cattani . Perfektny serial s charizmatickym Cattanim

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21