• Fantasy

Labyrint - Série 2 (2017) (série)

Poklona pane Strach , takhle si představuji špicové béčko . Díky , obě dvě série jsem se dobře bavil. Jen si říkám jaká mašinérie by se rozjela kdyby se tohle opravdu dělo , ale jak už jsem předeslal jako béčko špica

Rodin (2017)

Je dobré si uvědomit , že za svůj život spáchal 30000 soch a jeho příběh je o posedlosti a sexu a posedlosti. Camille byla vyjímkou kdy věřil , nebo si namlouval , že by mohl milovat. Asi nemohl , protože jeho láska , vášeň a víra jsou vyjádřeny v kameni.Dávám tři , protože film se jen okrajově zabýval jeho tvorbou a vyzdvihl to méně podstatné v jeho životě - Camille . I když je to často to jediné co o něm lidé vědí.

Shan guang shao nu (2017)

nezvyklé a pobavilo a to tak , že velmi. No zkrátka chechtal jsem se no

Sherlock - Poslední případ (2017) (epizoda)

film plný klišé a předvídatelných konců . Při jeho sledování jsem si vzpoměl na starý dobrý Unreal .

Temná věž (2017)

řekl bych natočeno pro 11-13 let a z tohoto pohledu dobré .Wacoslav1 to vystihl.

Temný Kraj (2017) (seriál)

miluju béčkové filmy a krimi zvlášť , to zase budu v práci mezi poruchami žasnout co nového dokáže český autor vymyslet . Ale furt lepší než přetechnizované béčka z ameriky. Vaculíku do toho hip hip hurá

Trapný padesátky - Zrození (2017) (epizoda)

nehodnoťte umění , tohle je sitcom , český sitcom , česky milá prdel vy zapšklí intoši