• Fantasy

V paprscích slunce (2015)

A jste si jisti že se nám neděje totéž jen trochu více sofistikovaněji?

Babadook (2014)

Skvěle jsem se bavil ,když jsem se díval vybavil se mě Jaroslav Rössler .Ty jeho fotografie navozovaly podobný dojem.Dojem tmavého tajemna z kterého mrazí.Jo a ještě něco - já chci taky bubáka ve sklepě

Cesta ven (2014)

sociální sonda hodně dobře udělaná , ne umění ne melodrama prostě život .Pane Václav u mě jasná pětka a smekám za odvahu tohle natočit

Another Me (2013)

surrealismus stále žije .Funke a Rössler se z nebe usmívají.Zapalte oheň a dívejte se za něj stojí tam někde něčí duše opřena o strom s cigaretou v ruce , otázka kdy to jenom kazí a nevyřčené teď. nemá někdo na půjčení hvězdu?

Jako nikdy (2013)

jsem zbabělec , protože tohle bych se nikdy natočit neodvážil.Neodvážil bych se o tom ani psát.Tento film není jen o strachu ze smrti ale také o štěstí neumírat sám.O smíření a rozloučení ,o věcech , které byly pro naše předky tak samodz řejmé Odsunutá smrt kamsi do bílé sterilní nemocnice charakterizuje dnešní svět.A je na místě otázka , budeme my , až příjde naše chvíle , připraveni a smířeni ? A nebudeme sami ?

Bídníci (2012)

myslel jsem že Kočky nic nepřekoná , ale tohle je něco , mám promočenej kapesník.

Temné stíny (2012)

Viděl jsem to podruhé a královsky jsem se bavil . Parádní pohádka pro dospělé . Patos Barnabase nemá chybu .

Meruňkový ostrov (2011)

takových příběhů přináší život tisíce a každý se nějakého takového dotknul na své pouti .dal bych tři hvězdy , ale viděl jsem nahou Sidi Tobias kterou jako zpěvačku miluji a proto v rámci své úchylné duše dávám čtyři

Moosa Baekdongsoo (2011) (seriál)

všechny ty postavy jsou vyloženě krásné vizuálně dokonalé

Tajemství kruhu (2011) (seriál)

opravdu dobrý námět svého žánru , ale když to dostane do ruky manták co má jen na telenovely je to skoro nekoukatelné. dvě za příběh.