Fate/Apocrypha (2017) (seriál)

Tohle je snad teprve druhé anime, ve které mě vytáčela hlavní postava a toužil jsem po tom ať jí někdo zabije. Bohužel i když to byl sráč největšího kalibru, tak přežil celou sérii a stačil jí pokálet celou. Nakonec bych ještě zmínil animaci při bojích, která vypadá jak rozmazané dětské čmáranice. Tohle anime je ztráta času nebo max jednou vidět a nikdy víc.

Freezing - Season 1 (2011) (série)

mě tohle anime i bavilo :) mě takové fantas magorické látačky baví ani tam nemusí být příběh, na který kladu velké náruky u běžných anime a seriálů..., souhlasím s larkyCZ že ten hentai nebo ecchi obsah tam vůbec být nemusel, není totiž nijak zajímavý ani zábavný :) 80%

Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (seriál)

No nevím proč na čsfd má tohle anime tak nízké hodnocení, mě přišlo naprosto geniální.... nevyrostl jsem na kabelovce a nikdy jsem žádné mahou shoujo neviděl (narážím na sailor moon) a přitom jsem chtěl vždycky nějaké vidět, ale z recenzí na sailor moon jsem pochytil, že by mě to asi moc nebavilo a tak jsem čekal, ale dočkal jsem se!!!! Troufám si říct (ikdyž do konce roku daleko) nejlepší anime roku! :) 100%!!

Steins;Gate (2011) (seriál)

Rozjezd byl pomalý a příliš zmatený, téměř mě to donutilo přestat s tímto anime....

Dantovské peklo (2010)

A jo dávám 5* protože to je určitě něco, na co stojí se podívat. Původní knihu jsem nečetl a ani mě nezajímá :D Ať si jí čte někdo kdo má v dnešním světě čas dělat něco tak časově náročného :) 90%

Hjakka rjóran - Samurai Girls (2010) (série)

Not bad řekl bych, mě se takový žánr líbí, ecchi mi taky není proti srsti, jednou jsem se myslím i zasmál :D kresba mi příjde tak trochu hnus, originalitu neoceňuji, hlavně když je to na úkor kvality. Taky mi nejde do hlavy proč někdo kreslí ecchi a pak tam dá takovou hnusnou cenzůru....85% pro mě, pro většinu tak 70%

Katanagatari (2010) (seriál)

Celke sux kresba, děj taky nic moc, chybí silné postavy, které nechcou spáchat sebevraždu :D

Cross Game (2009) (seriál)

99% Mohlo být i 100 ale ta animace.... V některých scénach měl hlavní hradina uši přes půl hlavy, že jsem si ho až spletl se slonem :D Jinak se nedá tomuhle anime nic vytknout a je top v anidb.net lepší zaručení kvality až snad nenajdete.

Fairy Tail (2009) (seriál)

Podle mě jedno z nejlepších anime. Nic tomu nechybí, ale opravdu vůbec nic

Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)

Začátek anime je velice dobrý, krásně se to rozjíždí, ale pak se to postupně zvrhne v fantazy mydličku (v negativním smyslu)....Určitě jsem důmyslnější konec, co by odpovidal tomu, jak se anime vyvíjelo, ale za to asi může předloha :) Jinak starý FMA se mi líbilo více, hlavně ten fakt, že homnculi byli stvoření z nepovedených pokusů o transmutaci člověka. Dále v anime se plno lidí někam hnalo a přitom bylo úplně jasné, že dostanou naprdel, ale oni tam stejně šli, prostě iracionální chování některých postav mě štvalo a stím, že to je součást jejich charakteru mě opravdu nebere... A celkově se mi postavy zdály slabě psychicky rozebrané a popsané :) .... A co mě nejvíc štve, že nechali lust umřít v 1/3 nebo tak někde, prostě brzo a vůbe jí nerozebrali tak jako v původním FMA. ........... Zkrátka FMAb byla taková fantazy magoria mydlička, něco podobného co se ted děje v manze od bleach :)