• Krátkometrážní

Sima - Čau (2018) (hudební videoklip)

riadny sado maso úlet

Death Race 2050 (2017) odpad!

Má to byť akože z budúcnosti, ale pôsobí to ako zo 60-70 rokov....dialógy strach a hrôza...Ale vlastne názov sedí, lebo preteky smrti to pre diváka boli len cieľ ďaleko a smrteľné pre mnohých asi tiež,, prinajlepšom s trvalými následkami.

V kostce (1999) (studentský film)

Také jednoduché a aké skvelé..

Made in France (2017)

A že prečo niektoré syry smrdia...:O))

Temné osnovy (2018)

Námetom filmu je kniha Lois Duncan - "V tmavej chodbe" , ktorú som mal možnosť čítať a veľmi rýchlo som zistil že práve tento snímok je knihou inšpirovaný. Vývoj deja ma tým nemohol prekvapiť a i preto vnímam snímok len ako mierne podpriemerný.....Ten kto čítal knihu vie, že je napísaná ako young adult horor...a keďže filmári sa to tiež snažili poňať v tomto duchu žiadne extrémy a krvilačnosť sa nedá očakávať....a film zostáva v duchu teenagerského fantasy hororu.

Avengers: Endgame (2019)

Čakal som mega pokračovanie Nekonečnej vojny, ktoré ale skončilo obrovským mojím sklamaním a to sa vyjadrujem ešte veľmi decentne. Prvá hodinka je totálne nefunkčná po každej stránke a je zbytočne natiahnutá ( zostrihaná na 20 minút a bolo by to OK)...finálna bitka neohúrila ale nesklamala...Thor...ach bože...ak by ho v tom nechali pol filmu a potom by sa spamätal bral by som...takto bol v momentoch vtipný, ale v konečnom vyznení bol poľutovaniahodným hrdinom ( mne vlastne týmto Thora trošku sprotivili)...ak ma Thanos v Nekonečnej vojne fascinoval a bol jedným z najlepších záporákov vo filmoch vôbec...tak tu ho totálne zazdili, čo bola obrovská škoda....Aby som nebol len negatívny: určite potešilo, že sme v záverečnom epose mohli opäť vidieť všetkým hrdinov i zaujímavé vyobrazenie Hulka.....Keďže som bol na predĺženej verzii...tá obnášala i "poctu Stanovi Leemu"....čo bolo fajn a potešilo....horšie to už bolo s dodatkom ala Hulk...to bolo otras....to radšej mohli vypustiť, alebo dať tam niečo vtipné a efektné....videné v kine, predĺžená verzia / SK titulky **/***

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Perfektný zážitok s možno jednoduchými "teenagerskými" vtípkami,, ktoré ale skvele fungujú a slušne efektnou akciou ( i keď hlavne úvodné akcie ala súboje s elementami boli sklamaním) ktorej mega dominuje súboj v ilúzií. Bavil som sa a užil som si to ....... videné v kine (SK dabing).

Asteria (2016)

pointa pobavila...a vlastne pekne reflektuje našu spoločnosť a vnímanie "našej reality"

Metta Via (2017)

Vizuálne zaujímavé a efektné,ale myšlienka, (respektívne príbeh) trochu nezrozumiteľný....

Anima (2005)

Napriek tomu, že je to dramatické, je to neskutočne nezáživné, pričom nahota je tu úplne zbytočná a nemálo rušivá.