Ghost Machine (2009)

No nebylo to nejhorší ..ale na to že tam hrál Faris a Ford jsem to čekal lepší. 2*

Bolest bez příčiny (2009)

Výborný film. Viděl jsme většinu filmů se Schweigrem a opět mě nezklamal. On je jediným pořádným hercem Německa a podle toho filmy ve kterých hraje vypadají. 5*

Skrytá identita (2006)

Hodně dobré, viděl jsem to sice až 4 roky po natočení, popř. vydání (2010) ale musím říct, že co si takhle matně vzpomínám na rok 2006 tak určitě nejlepší film toho roku pro mě. (ale určitě jsme na nějaký zapomněl) 5*

Slečna zamilovaná (2009)

Slušná komedie s potrhlou Bullock. Na začátku mě teda pěkně štvala ... ale potom jsem si už zvykl. Konec no , takový americký happyend. Jinak průměr 3*

Všichni jsou v pohodě (2009)

Čekal jsem takovou pohodovou komedie a ono nakonec nic a na konci jsem i zabrečel. Film s výborným osazením který potěší 3,5*

Informátor! (2009)

"based on true story" film. Matt Damon je tu sice jak největší retard ale promyšlené to měl slušně. Film si můžete domyslet jak chcete ale prostě nevíte jestli to tak plánoval nebo ne. Určitě zajímavý film ale znova ho vidět nepotřebuju. 3*

Griffinovi (1999) (seriál)

Možná nápad okopírovaný od Simpsonů ale mnohokrát vtipnější. 5*

Kung Fu Panda (2008)

Hodně dobrý , smál jsem se, tak jak jsme vůbec nečekal. Takže 4*

Hrdost a sláva (2008)

Farrell a Norton parádní dvě hlavní postavy. I když jsem čekal víc tak to bylo dobré. Bohužel filmů o dobrých a zlých policistech je mnoho,takže nic nového. ale přešto 4*.

Columbus Day (2008)

Film odehrávající se v jednom parku a nikde jinde. Kdyby to bylo natočené za týden ani bych se nedivil. Val je tu celkem dobrý. 3*