Rychlí a zběsilí (2009)

Po lepší jedničce, průměrné dvojce, hrozné trojce, přichází skvělá čtverka. Musícm říct, že se mi tento díl líbil ze všech nejvíc, asi nejvíc určitě všechny potěšilo, že viděli staré známé opět pohromadě.

Casino Royale (2006)

Jsem rád, že konečně po dlouhé době slušná bondovka. Craig mi na roli sedí. Tento film disponuje pořádnou akcí, a některé stojí fakt za to ( Např. honička na začátku ) .....milé překvapení, nečekal jsem, že to bude až tak dobré :-)

Quantum of Solace (2008)

Poměrně zdařilá další bondovka, u které jsem se ani na minutku nenudil, nepřichází s ničím novým, ale je to přesně to, co jsem očekával.

Medvěd (1988)

Nádherné a dojemné...

Vítězové a poražení (1999)

Perfektní hudba to zaprvé, opravdu velice vkusně vybrané skladby,a dobrý A... Zajímavý film o v podstatě pro mě nezajímavém tématu. Možná se mi to akorát sem tam zdálo přehnané, ale určitě to stojí za shlédnutí.

Mladí a neklidní (1973) (seriál) odpad!

Až si bude někdo myslet, že má opravdu totálně nejhorší den a bude si říkat, že už ho nic nemlže zhoršit, tak si pustťe tohle a pak uvidíte.

Zlatý kompas (2007)

Slabý podprůměr, pokud to mám srovnat s Stardust ( tak absolutně tomu nesahá ani po kotníky ) a nebo s novou Narnií ( Stále slabší ) tak mi vychází necelé 2 a pul hvězdy, ale jelikož 5 je nahoru, tak celkem 3.

Hrdinové (2006) (seriál)

Tento seriál mě velice překvapil, nedával jsem mu příliž nadějí, ale po shlédnutí pár epizod jsem změnil názor, tento seriál mě tak dostal, že jsem neváhal dívat se na několik epizod za sebou, a to už musí být u mě pořádná "závislost" aby se to stalo. Opravdu netradiční seriál, který je skvěle ztvárněný a tak nějak po konci jednoho dílu vám nedává spát a pořád spekulujete co bude dál....85%

Otec rodiny (2000)

Krásně pojatý film, na který se velice příjemně dívá. I když v podstatě nenabízí nic, nebo nic co by stálo za řeč, rád to sem tam shlédnu :-)