RoboCop 3 (1993)

Z docela slušného filmu udělali místy až komedii a změněný Robův hlas taky tomu nepřidal, jedině hudba Basila Poledourise to může zachránit. Po shlédnutí prvích dvou dílů jsem zklamán.

Když má muž problémy (1992)

Jack Nicholson dokázal, že není hercem jedné role. Svojí, na svojí "normu" normální, roli zvládnul dobře.

Stůj, nebo maminka vystřelí! (1992)

Ze začátku to vypadalo dost beznadějně, nicméně posléze se s toho vyklubala celkem slušná komedie. P. S. Docela to vypadalo na menší bitvu mezi Slyem a režisérem. Přišlo mi, že režisér se pokoušel z policisty Joea udělat typického průměrného policajta a Sly mu to svýma akčníma scénama docela úspěšně kazí.

Rocketeer (1991) odpad!

Jak se někdo mohl opovážit natočit něco, jako je tohle. Zdá se, že režisérovi není nic svaté. Chudák Douglas Fairbanks teď asi rotuje v hrobě.

Žhavé výstřely (1991)

Blbost. Blbost, ale vtipná. Jim Abrahams si nemilosrdně bere na mušku veškerá klišé z amerických romanťáků a přidává násilnost a sexualitu, obojí přehnané až na nejzazší hranici, jak je typické pro parodie té doby.

Hon na ponorku (1990)

Výborně natočené, potěšilo mě to i jako člověka háklivého na držení se knižní předlohy. Pan Poledouris opět ukázal, že se může řadit k velikánům filmové hudby jako Nino Rota a Ennio Morricone. Zklamal mě akorát dabing, jeden hlas na více postav, špatný výběr dabérů. Nicméně na filmu to neubralo, tvůrci za dabing nemohou.

Mafiáni (1990)

Další z řady gangsterek, výborný Robert De Niro, skvělý Joe Pesci a perfektní Ray Liotta.

Hercule Poirot (1989) (seriál)

Skvělý výkon Davida Sucheta, viděl jsem několik dalších "Poirotů"(Ustinov), ale tenhle je bezkonkurenčně nejlepší.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

U tohoto seriálu se nedá jinak, než se od začátku do konce válet, slzet a ryčet. To vše smíchy.