Mistrův syn

• Hongkong Zui quan (více)

Wong Fei-Hung je nezbedným synem mistra školy bojových umění. Namísto, aby studoval kung-fu, stále někde vyvádí výtržnosti. Při jedné z jeho taškařic se však zraní syn mocného a bohatého měšťana. A otec Wong Fei-Hunga náležitě potrestá – svěří ho svému sadistickému bratrovi, který má Fei-Honga naučit disciplíně. Tento záhadný muž, mající mezi svými studenty děsivou reputaci, učí Fei-Hunga bizarnímu stylu kung-fu. Nejdříve se Fei-Hung snaží vzdorovat, ale poté, co prohraje souboj s místním zabijákem, najatým na vraždu Fei-Hungova otce, uvědomí si, že jedinou cestou je ovládnutí speciálního bojového stylu zvaného "Opilý box". Snímek Mistrův syn dokonale těží ze spojení precizních kung-fu soubojů a charakteristického humoru Jackie Chana, který se díky tomuto filmu stal pomyslným králem žánru kung-fu komedií. (Cinemax)

Beatle

Zpracování je značně nezvyklé na moderní dobu, takže jsem se občas sama sebe ptala, proč se na to vůbec dívám. Dokonce i samotná pointa mi občas utekla. Ale jak to pro mě u Jackieho filmů bývá, občas jsem mohla jen potupně mlčet, a nechápat, co všechno jde s rukama a nohama dělat :) .........80% ()

Master19

Už jen ten název "Drunken Master" se mi líbí. A bylo to snad poprvé, kdy jsem se díval na film Jackieho Chana se zájmem. Je to taková ptákovina, že překousnu i to přiblblé šermování a považuju to za zdařilou komedii s prvky kung-fu. ()

mirec88

Tak toto ma totálne dostalo. Vedel som, že Jackie Chan je blázon, ale to, čo predvádza v tejto šialenej komédii ma uistilo o tom, že patrí medzi najlepších komikov a zároveň akčných hercov. Dostalo ma to zo stoličky a prakticky celý film som sa rehotal :D Každému milovníkovi komédií a bláznivých filmov jednoznačne odporúčam. ()

Autogram

Viac balet ako súboje a viac komédia ako bojový film. Príbeh ťažko posúdiť, ale zasmiať sa na tom dá. –––– Odteraz ti nedovolím odísť z domu. Začneme piatimi hodinami v podrepe. ()

Pedross800

Ou jéééé, no co toto bylo? Stihl jsem to v telce asi až od půlky, ale za to vzhledem k tématu "opilé" kung-fu náležitě připraven a s několika škopkama v sobě a lehce opilým zrakem jsem nevěřícně koukal na toho mladého Jackieho co tam provádí za neskutečné věci!!! Jako ty souboje byly naprosto famozní a závěrečný vrcholný střet, to bylo něco neuvěřitelného! Já mám skoro na jazyku kacířskou myšlenku týkající se srovnání Jackieho s božským Brucem.....no ale raděj si ji nechám pro sebe :-) tož ale věčná škoda předčasného úmrtí legendy.....dokážete si představit jejich vzájemný souboj?? To by bylo něco a jak jsem ted viděl v jaké formě tenkrát dávno Jackie byl, no nevím nevím jak by to dopadlo......každopádně za tu choreografii a souboje jako takové...nemůžu jinak než za plný počet! Ou jéééé ()

BuryGol

První velká role Jackieho Chana. Vemte Jackieho pohyby, příběh o napravení nezbednýho syna, učitele alkoholika, nájemnýho vraha a vyjde vám hodinu a půl dlouhej akční nářez z Hong Kongu. Já se bavil celou dobu, i když tady o nějakou pořádnou myšlenku nezavadíte. Akorát že Kung-fu je jen o tom se zřídit jako prase a pak vyhrávat. Zajímavý, to už bych moh mít nějakej pásek, ne? Každopádně kultovní snímek. ()

latvar

Spíše komedie než akční film. Já se nesmírně bavil komickými prvky, co předváděl Jackie Chan, ale v celkovém pohledu jsem trochu zklamaný závěrečným bojem proti nájemném zabijákovi, chtělo to víc vtipu nebo akčnosti. 85% ()

Yeosol

Koupil jsem si originálku Drunken Master s českýma titulkama a origonální zvukovou stopou, ale lehce mě to zklamalo, pač když si nastavím kantonštinu, tak i přesto, že tam mám nastavený tento jazyk, z ničeho nic skočí nadabovaná scéna v angličtině. Naštěstí to není zas tak často, ale trošku to dojem kazí. Jinak film je pefrektní a jsem moc rád, že ho šlo někde sehnat. Fakt paráda. ()

Metal Lord

Naprostá bomba, od které jsem původně nic nečekal. Jen jsem trošku nepochopil kopii, kterou vysíali na Cinemaxu, kdy byl film v půdovním znění, ale občas zazněla věta anglicky. ()

KoRner

Veľmi dobrá choreografia s najlepším kung-fu štýlom všetkých čias. Od majstra by sme sa všetci chceli učiť. Humor je možno infantilný, na mňa však zaberal a ja som sa smial. O jednu * horšie ako Mladý majster. ()

Zagros

Mistrův syn je dle mě velmi slabý snímek. Příběh jednoduchý, postavy ještě jednodušší a na herectví samotném není co hodnotit. Na komedii je to také málo vtipné a jednotlivé vtípky jsou jak pro malé děti. Zkrátka mě to nezaujalo ani jako lehká oddechovka. Jediné, co bych vyzdvihl jsou nápadité souboje, i když jsou také podivně střelené. Podobně originální bitky většinou ve filmech neuvidíte a některé kreace bych si ani nedokázal představit, natož je sám udělat. Za to přidám rád druhou hvězdu, ale navíc to opravdu není. ()