Countdown

Sci-Fi / Thriller

USA, 1968, 101 min

V TV vysíláno pod názvem Let na Měsíc.(11.12.2014)

• Javert

Napínavých okamžiků tam je poskrovnu, už jen proto bych Countdown označil spíše za drama z prostředí astronautů, které se k čistokrevné sci-fi přibližuje až po první hodině filmu. Film má ke své smůle naivní zápletku (a to i na poměry 60. let), bezkrevné herecké výkony (ani Duvall nepředvádí to, na co jsme u něj jinak zvyklí) a poměrně slušnou dávku nudy. Vše se vám vypaří z hlavy zhruba do půlhodiny od závěrečných titulků...(24.6.2010)

• JohnSmith

No byla to podivnost a k tomu hodně slabá. Od Caana a Duvalla bych čekal alespoň nějaké herecké výkony. Krom toho mě vytočil závěr filmu, kdy si Caan chodí po Měsíci jako by se procházel v parku.(16.10.2013)

• vitekpe

Ucast nadherne bohyne Joanny byla hlavnim a jedinym duvodem meho zajmu o tento film. Prvni polovina je uplne o nicem (a zachranuje ji jen J), druha pulka uz je trosku sci-fi (let kosmickou lodi), ale i tak je to spatenka. Kosmonaut pristane na Mesici a objevi mrtvoly sovetskych kosmonautu - a je konec. Tohle bych se bal doporucit komukoliv. Existuje spousta mnohem lepsich filmu se stejnou tematikou. Obe hvezdy udeluju Joanne.(26.4.2014)