Talk show, která ironizuje vše, včetně sebe sama. Moderátorem pořadu je plyšový maňásek Adolfeen, nová hvězda české internetové scény, který si zve známé osobnosti českého showbyznysu a na nikom z nich nenechá nit suchou. (TV Prima Cool)

Qer odpad!

Tohle Prima Cool nemá za potřebí. A pokud si dnešní mladí přejou v televizi takovýhle vyfetlý dementní kopírače, tak opravdu ztrácím veškerou naději v normální budoucnost. ()

lukkaczekk odpad!

Prvních 13 min, a hned klepání na čelo a tápavé nádechy . 🤦🏻‍♂️ Má toto prima cool zapotřebí?. Idiot co driv prskal do mikrofonu, jsi začal nasazovat maňáska a chovat se jak 12 letý kretén. Buď stárnu a nebo poslední dobou cpou sračku za sračkou do TV. ()

nudlis odpad!

Přetrpěl jsem první díl a zkusím i druhej, jen abych se ujistil, že je stejně trapnej a ubohej. A souhlasím s Ojanem - tenhle webovej formát v bedně fungovat nebude. Na netu to fungovat může, cílovka si to třeba sama najde, pustí si několik dílů za sebou a pokud bude řádně zhulena, třeba se i zasměje. Primě šlo o přesun do televize nejspíš proto, aby přitáhla cílovku k primáckejm reklamám. Proč nechávat prachy gůglu, že jo? Jenže cílovka na bednu většinou nečumí, hledá si zábavu na netu. Takže se jim na vysírání v bedně vykašle a "pořad" se po pár tejdnech postupně se přesune do nočního času. Jako výplň toho nočního vysírání, na který nikdo nekouká. Jako různý teleshopingy a donekonečna opakovaný stupidní německý seriály. ()

fricek12

No tyvole, mizernější druh humoru jsem fakt neviděl. Nechápu, co za ubožáka vymýšlí ty gagy. Kdyby to bylo aspoň trochu vtipný + jako hosti ty největší nuly. Dávám tomu stejný vyhlídky a počet dílů jako podobná veleúspěšná show na Primě - Zlatá maska. Edit: No, musím připustit, že některý díly se povedly - např. úvodní pilot nebo Brzobohatej. Ale ten čokl je fakt trapnej - vyhodit! ()

PsychopatXXX

Kdyby to bylo součástí  pořadu jako Tele Tele, tak se člověk i zasměje docela vymazlenymu plysakovi, ale jako pořád v prime time? No ty vole... Fakt úlet... Jako kdyby si na prime hodili sázky, co vše za hovna jim divák ještě zkousne.... ()

Raggnar odpad!

DJ Nula, které se prostě nechce makat, tak posbíral pár drobných, koupil plyšovou mrdku a začal ze sebe dělat dementa. V domněnce, že je asi vtipný, se ještě nasere do TV, kde je úpadek značně viditelný. ()

jasna

Bála jsem se, jak to bude pojaté a i když to tu všichni haní, mně to přijde jako naprosto zábavné drzé až na hraně a to mě baví. Navíc ty narážky a vtipné urážky jsou s nadhledem a přes čáru a to je skvělé. Moc Roxtárovi fandím, protože naprosto jednoduché a originální a vtipné a získal si obrovské množství fanoušků a spousta hlášek jsou a zůstanu tu mezi námi LEGENDARY. Je pravda, že se člověk nicméně musí naladit a přijmout realitu, že je to show, kde plyšový delfín nasazený na ruce napadá a "uráží" všechny. ()

klabator odpad!

Prima překonává sama sebe a nachází stále nové dno. Nevím koho touto blbostí spolu s clubhousem chtěli oslovit, ale pokud si televize chce zpět přitáhnout mladé diváky  (což se jí dost možná ani nepovede, protože ji internet válcuje), měli by se producenti v tv chytnout za nos. ()

tehol odpad!

nevim o co se tvurce pokousel, ale predpokladam, ze neco na styl eric andre show nebo between two ferns. pak by si mozna mel vsimnout, ze strih v tech poradech hraje vyznacnou roli. je to proto, ze humor se musi nacasovat (tedy si pomoci strihem, nebo upravit delivery vtipu tak, aby to fungovalo bez strihu). tedy zjednodusene receno hodi se umet byt vtipny, kdyz chce clovek delat zabavny porad.◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘ ten strih by navic pomohl s tim, vybrat aspon nejake vtipne momenty. asi tezko jde cekat, ze host bude pokazde reagovat bombasticky vtipne, tak jak si to autor asi predstavoval v hlave, ne nadarmo prave zminene show a interview v nich trva minimalni pocet minut.◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘ dalsi veci je, ze u tohoto typu poradu je zoufale potreba self-depreciating prvek anebo byt opravdu totalne nebojacny a jit za hranu jako to delali ve wonder showzen - to by ale vyzadovalo i jisty socialni/politicky/kulturni nadhled, ktery autor ale asi nenjade, kdyz pulka jeho humoru je opakovana snaha zaujmout tim, ze se neboji jeho manasek rict sproste slovo, haha. prave clarence z wonder showzen je pro me idealem manaskoveho humoru, ale staci jakykoli klip a clovek si uvedomi, jak kvalitni to jeho provedeni je a jak intergalakticky vzdaleny od takove urovne je adolfeen. a to uplne v jakemkoli aspektu. a ne tohle o rozpoctu vazne neni. ()

Slash_Flash odpad!

V tomto příjemném komentáři se pobavíme o kočičkách a sluníčku. :) Sedím si takhle ve svém osobním smradlavém výběhu, který jsem neopustil už několik příjemných měsíců, vesele si slintám na košili, hladím si již fialového šulína, škrábu se na svých upocených vajicách a nepřetrřitě onanují nad svým nic netušícím kocourem, když v tom moje hrátky se zvířátky přeruší jakejsik uřvanej plyšovej zkurvysyn a jelikož nemám kam dát bokem těch svých 200 kilo špeku a nadbytečného tuku, nedosáhnu na ovladač. A tak s plesnivým šaškem v ruce a mrdkou pod nosem sleduji jak atraktivní a zábavný by člověk mohl být kdyby seděl pod stolem a dělal ze sebe čuráka se smradlavou fuskou na ruce a minimálním respektem pro svojí vlastní osobnost. Jak úspěšný člověk může být když si ve světě usnoplených parchantů a vypatlaných debilů s IQ o teplotě místnosti udělá tak velký jméno uřvaným, těžce nevtipným a nesympatickým maňáskem a ještě se ten chuj pod to podepíše. Jak zajímavý člověk může být když vystupuje jako vymaštěná fusekle, aby po zbytek jeho nudného života a dlouho po jeho smrti si ho lidi takhle připomínali. Po dlouhých dvou minutách jsem se poprvé po dlouhých měsících postavil na své ochablé nohy, vyrval se ze spáru křesla, zesypal ze sebe zbytky jídla, které jsem si pečlivě pěstoval na sklizeň a konečně po několika měsících se rovně postavil na své vlastní nohy, které mi do té doby pouze složili jako svěrák pro škrcení mého miniaturního čuráka a smeták a mop pro všechen ten onen výtvor, u kterého jsem si nikdy nebyl zcela jist, jestli to byl oběd, který jsem již snědl nebo nikoliv, a to všechno jen abych pečlivě odpojil televizi a poslal ji vzduchem sousedovi na dvorek. Ještě jednou na mě zavolá benga, že mi tu smrdí mrtvola a hodím mu to do vokna. Tahle rádoby talk-show, která si myslí, že je něco jako kdyby Eric Andre vyšukal Kermitovi mozek, je spíše něco jako kdyby Krausovi prosákla jeho tajná multiverzální ponožka pod postelí a stvořila nový strom života. A poprvé ve svém odporném nudném životě jsem měl tu tendenci se postavit a svůj život si aspoň kapiňku zlepšit tím, že jsem se na dobro zbavil toho uřvaného malého z fusekle zrobeného šulína, který mi dával naději, že s rukou v ponožce udělám víc něž s rukou hluboko ve své nevytřené řiti, a ne, díky, radši zplesnivím na dně sklepa mé matky než abych mohl mluvit s celebritami s ponožkou na ruce. No tedy... Mám zde ještě prácičku... Naa čičiči.... ()

Fisik

jedna hvězda za díl s Bohdanem Tůmou, to mělo alespoň vtip, ale pak díly s namyšlenýma pipinama, kdoví co jakýma ganga týpkama a úroveň šla dolů.... jsou lepší talkshow na který se dívat (a Krause mezi to nepočítám) ()