Jane a Jeff Bluesovi jsou docela obyčejný manželský pár, který šťastně žije v New Orleansu a hodlají se věnovat jen svým potomkům. Nikdo by netušil, že oba byli ještě tvrdými agenty FBI, kteří se stáhli do ústraní kvůli rodinnému blahu. To se však změní, neboť Bluesovi se ještě jednou stanou agenty a pronásledují nebezpečnou superšpionku Novacekovou. (oficiální text distributora)

helloween93

Mdlá rodinná komedie s akčními prvky, nudil jsem se od začátku do konce. Nedivím se, že film kiny prošuměl. První film od Herberta Rosse, který se ke mně dostal. Vysílalo AMC. 2* ()

Tiiso

Komedie, která mě dokázala rozesmát jen velmi sporadicky. Děj mě ničím nezaujal a hrozný český dabing degradoval herecké výkony na nulu. Podprůměrný film, který se mě brzy z hlavy dostane ven bez nějakých důležitých vzpomínek. ()

Suomi

Pohodová komedie,trapné bojové scény i na komedii,Tříska má smůlu,že dostává ubohé role a ještě ke všemu se nedožije ani konce. ()

Adam84

Oddychová kravina, na ktoré si moc nepotrpím, jedna z tých dvoch hviezd je za "Mórtyho" ktorý nemal chybu :D ()

p.a.douch

Klady? Účast Kathleen Turnerové, Dennise Quaida a Jana Třísky. Jinak je to průměrná by skoro se dá říci spíše lehce podprůměrná komedie. Herbert Ross komedie točit uměl, obsazení bylo taky dobrý, ale celkově mě to teda nechytlo. Nevím proč, filmy z 80. a 90. let mám rád. Takže škoda. ()

Cycake

Pobaví, to je vše, Quaid je moc sexy, Turner mám ráda, dítě roztomile odolává této dvojce, takže pokud nečekáte nemožné, tak si není na co stěžovat. ()

Hols

Dobře stravitelné a odpočinkové béčko, ale jen díky tomu, že jednu z hlavních rolí ztvárnil sympaťák Dennis Quaid. ()

Profík

Takový legračně roztomilý akční filmeček s docela dobrými nápady a spoustou dobrých fórků. Akorát bych to rád viděl v originálním znění, dabing mi tam trochu vadí. 75%. ()

danatr

Svižná, vtipná komedie, které dost ublížil český dabing, konkrétně to, že dabér namlouvá víc postav, například Helga Čočková dabuje jak Nováčkovou, tak taxikářku apod. Zato Muerte je úžasný:-) ()

Matdodo

Tahle pohodová parodie na super agenty Vám zpříjemní nedělní odpoledne a rozhodně pobaví svou lehkostí a nadhledem. Mega sympat'ák Dennis Quaid si roli náramně užívá,Kathleen Turner zdárně sekunduje i když tu agentku jí uvěříte jen stěží, ovšem největším esem celého filmu je úžasný Stanley Tucci v roli potrhlého zabijáka-nešiky,,Jsem Muerty - jako smrt'' fakt hustý! Pidirolička pana Třísky snad ani nestojí za zmínku,ovšem závěrečná rvačka Kathleen a budoucí macechy Harryho Pottera v kaluži bláta,to je jiná káva a to doslova.Budete se divit že tam holky vůbec vlezly brrr. ()