Možný konec světa začíná, když do arizonské pouště dopadne obří meteorit. Harry Block, geolog zaměstnaný na nedaleké univerzitě, se vydá na místo dopadu. Doprovází ho kamarád a kolega Ira Kane, zneuznaný vědec, který kdysi pracoval pro armádu. V jeskyni najdou meteorit, z nějž vytéká podivná tekutina. Jsou překvapeni, že stačilo pár hodin, aby se na jeho povrchu objevil mech. Ve vzorcích objeví jednobuněčné organismy, které mají mnohem rozmanitější DNA, než je pozemská. Ira věří, že je to příležitost rehabilitovat se, jenže vzápětí je jeskyně uzavřena armádou. I přesto se Irovi a Harrymu tam podaří dostat. Jeskyně je plná zvláštních tvorů, kteří se vzájemně požírají. Další dny se v městečku začínají objevovat další divné bytosti, které vzápětí hynou, protože se udusí pozemskou atmosférou. Podle Iry je ovšem jen otázkou času, kdy se mimozemský život přizpůsobí pozemské atmosféře. (TV Nova)

fimler

Menší reklama na head a shoulders. :D Dobrý film s výborou Julianne Moore kterou také vidím poprvé v podobné roli.A filmu kraloval můj oblíbený Seann William Scott.V tomhle podání se jedná o docela originální příběh s pár vtipnými momenty a dnes se mi zdá že je z tohoto filmu kultovka.Škoda že jsem se k němu nedostal dřív. :) ()

blazma

Nevím proč, ale tohle byla naprosto šílená zábava. Herci byli v mých očích skvělí, příběh tak praštěný až byl taky suprovní. Všechno to šlapalo jak hodinky, fakt zábava tento film. ()

Tra_banT

Průměrný televizní film. část kdy stříkají cosi do zadku obrovské příšery je dost dobrá, jinak ale spíš nuda ()

Jamall

Vydařený místy až sebeparodující film...u tohohle dílka jsem se neskutečně bavil...101 minutová reklama na šampón?proč ne? ...rád se na tenhle film podívám vždy znovu ()

Dexter666

Hrozne sympatická blbina. Na Duchovnom vidieť ako si užíva iróniu rolovej výmeny z ponurých Aktov X do jednoduchej postavy Iru Caina. Akékoľvek seriózne zaoberanie sa scenárom, či dejovou líniou znamená, že sa skrátka nebudete baviť. Kto sa povznesie a pohodlne sa usadí do kresla s neveľkými očakávaniami bude odmenený príjemne stráveným časom s touto komédiou. PS: fajn soundtrack. ()

bezdiakritiky

jako crazy béčková katastrofická komedie to celkem funguje. proč ne. roztomile pitomé věci patří k životu. kromě toho, kdo se rozhodne natočit celovečerní reklamu na Head & Shoulders zaslouží obdiv.... ()

Kada80

Jedno pozitivum tenhle film má. Budete mít krásné a lesklé vlasy bez lupů,protože si nakoupíte zásobu Head and Shoulders,ale jako film nic moc.Jako komedie taky špatný,nehrát tam S.W.Scott tak by to byl úplnej propadák. 40% ()