Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hrabka
  ***

  Oddychová sci-fi komedie s přeborníkem na sci-fi tématiku, Davidem Duchovnym a mistrem komedií S.W.Scottem. Zajímavý příběh na odreagování, nesmíte film brát moc vážně a určitě se vám bude líbit. 65%(17.1.2008)

 • Rob Roy
  ***

  Nejzákladnější chyba bláznivé komedie - málo gagů.(24.8.2003)

 • genetique
  **

  Som zvedavý ktorá značka si zaplatila toľkých hercov. Toto je pre mňa mierne sklamanie! Čo sa Duchovny naučil pri Aktoch X, tak to tu všetko premrhal a podviedol! Fuj! 40%.(18.5.2006)

 • Radyo
  ***

  Nijak zvlášť vydařená komedie. Docela pitomoučký námět o invazi mimozemského života na Zemi je originální jen tou zrychlenou evolucí. Triky jsou sice místy velice působivé, ale místy zase znatelně digitální.(12.8.2002)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Můžete použít jakoukoli palebnou sílu. Hlavně ty kreatury odstraňte z mého státu!" Mám takový divný dojem, že mimozemšťané již dávno ovládli svými politickými funkcemi naši planetu a že tomu žádný selenový klystýr z nejmenovaného šamponu Head & Shoulders nezabránil. Snad se mýlím, ale to už by bylo letos podruhé, což je velmi nepravděpodobné. Přesto musím konstatovat, že i když jsem se při sci-fi komedii Evoluce smíchy zrovna nepotrhal, tak jsem jisté množství zábavy obdržel a vlastně jsem tak nějak rád za každé vítězství lidské rasy na domácím území, takže za mne průměr, ke kterému není třeba se v tomto životě vracet.(28.4.2015)

 • - Protože se natáčelo v prosinci, požádalo studio Dreamworks místní obyvatele, jestli by nepočkali s vánoční výzdobou. Postupem natáčení zaplatilo studio zaměstnancům města přesčasy, aby byla vánoční výzdoba připravena včas. (Cheeker)

 • - Na konci filmu, těsně před titulky, je krátká reklama na Head & Shoulders, ve které hrají hlavní hrdinové (Seann William Scott, David Duchovny, Orlando Jones). Reklama končí tím, že všichni tři zvednou ruce a v nich drží lahev H&S. Orlando Jones ji však drží obráceně. (Johnec)

 • - Nemotornost své postavy si vymyslela Julianne Moore sama. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace