• genetique

Som zvedavý ktorá značka si zaplatila toľkých hercov. Toto je pre mňa mierne sklamanie! Čo sa Duchovny naučil pri Aktoch X, tak to tu všetko premrhal a podviedol! Fuj! 40%.(18.5.2006)

nj, Reitman. Možná spíše tři, no viděl jsem to už dávno a pamatuji si, že tehdy to na mně působilo dost dobře. Vtipné, tajemné, a plné mimozemského šmejdu, na to většinou reaguji přehnaně kladně. Takže čtyři, přičemž když se k tomu někdy zase dostanu, uvidíme.(30.3.2011)

• berg.12

101 minutová reklama na šampon? Tak to tu ještě nebylo a sráží to veškeré, místy i nápadité a zábavné snažení všech zúčastněných.(16.3.2005)

Vcelku zábavná sci-fi úchylárna: mile trhlý scénář, několik vtipných hlášek a gagů, obstojné efekty, slušní herci... nic víc od komedií neočekávám, vzhledem k tomu, že tento žánr nijak zvlášť nevyhledávám. Z mého hlediska tedy docela spokojenost. 60%(15.4.2009)

Ač by se to mohlo zdát trapné, nakonec se tento film ukázal jako příjemná a vtipná! oddechovka. Největší zásluhu na tom má určitě Seann William Scott. Asi nejlepší je scéna v obchodním domě a "Koko"(8.11.2009)