Tenhle snímek značnou část své stopáže osciluje mezi dvěma polohami, přičemž na komedii (parodii) je to málo vtipné a k seriózně se tvářícímu kousku to má ještě mnohem dále. Kouknout a zapomenout, což po pravdě není zase takový problém. To ale neplatí o posledních cca 20-ti minutách, kdy si tvůrci konečně uvědomili, na kterou stranu se přiklonit a já si (ve světle faktů a trojlístku Duchovny-Moore-Scott), musím přiznat jedno: bavil jsem se víc, než bych čekal. Jedno se musí ovšem nechat a nezbývá než souhlasit se S.W.Scottem. Na kur domácí (možná) zabírá „napipipipina“ popř. "kokokoko", ale na „pořádné samice, co stojí za to“, už od nepaměti pouze a jedině „You are so beutiful“. To ví každej správnej chlap. P.s. další věcí hodnou souhlasu a zapamatování,….že sehnat Se v 1.30 am je daleko snažší, než sehnat dobré pití… Nechť žije Head and shoulders, („tak trochu“ jiný Biolit) aneb z tohohle klystýru by měl radost i Dobrý voják Švejk. P.p.s. nekoukal jsem na jméno distributora, ale HODNĚ bych se divil, kdyby v tom (alespoň částečně) neměl prsty vlasový koncern Head and Shoulders. Takovouhle reklamu (k nezaplacení), aby člověk pohledal. 65%(23.10.2011)

Ač by se to mohlo zdát trapné, nakonec se tento film ukázal jako příjemná a vtipná! oddechovka. Největší zásluhu na tom má určitě Seann William Scott. Asi nejlepší je scéna v obchodním domě a "Koko"(8.11.2009)

Skvělá sci-fi komedie. Duchovny hraje téměř karikaturu sám sebe z Akt X. Just fanny.(5.4.2004)

nj, Reitman. Možná spíše tři, no viděl jsem to už dávno a pamatuji si, že tehdy to na mně působilo dost dobře. Vtipné, tajemné, a plné mimozemského šmejdu, na to většinou reaguji přehnaně kladně. Takže čtyři, přičemž když se k tomu někdy zase dostanu, uvidíme.(30.3.2011)

Za toho ultra pterodactyla 100%! Kecám. Priemer.(24.1.2013)