Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ***

  Komedie s pár vtipnými momenty a výbornou hlavní čtveřicí postav(celá postava Julianne Moore, která 50% komediálních výstupů vzala na sebe a o zbytek se stará Orlando "vyjukaný hologram" Jones, agent Fox Mulder a v neposlední řadě Stifler). Vše se točí okolo jednoho malého asteoridu, který brutálním způsobem zkracuje evoluci o miliony let. Kdo nevěří ať tam běží a pokud nemáte pořádný šampón Headenshoders a hasičský vůz utíkejte na opačnou stranu :)(28.8.2006)

 • choze
  **

  "NA LUBRIKANT JE VŽDYCKY ČAS!"(14.2.2009)

 • Shit
  **

  na to jakou to mělo reklamu, jsem čekal že to bude něčim výjmečný film, ale šeredně jsem se mýlil.Velice slabý příběh, který by mohly nahradit vtipné scény které by u komedie měly být, ale tady se jich nějak zvlášť moc nedostává a taky David Duchovny ukazjuje že do ničeho jinýho než do seriálu Akta-X se nehodí(10.2.2005)

 • golfista
  ****

  Čekal jsem pouze a jenom zábavu včetně pořádné nadsázky až skoro parodie. A dočkal jsem se (třebaže to tak mnohdy Reitman asi nemyslel)... Já se bavil (díky HBO) i napodruhé a napotřetí a po zralé úvaze musím hvězdičku přidat :-)(27.2.2003)

 • Malarkey
  ****

  Bláznivá komedie od režiséra slovenského původu, který s tímto žánrem má nemálo zkušeností. Ne že bych se u filmu nenasmál to zas jo sice ne tolik jak bych očekával, ale herci co tam hrajou jsou mi sympatičtí a vcelku dobře se sehrávají. Konečná scéna s klistýrem se mi teda hodně líbila a i když to byla reklama na šampón Head and Shoulders tak tomu dodalo švih a celkem dobře film zakončila. --- Chyť ho! – Chyť ho? Hele v tom filmu umřel černej první takže si ho chytni sám(21.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace