Možný konec světa začíná, když do arizonské pouště dopadne obří meteorit. Harry Block, geolog zaměstnaný na nedaleké univerzitě, se vydá na místo dopadu. Doprovází ho kamarád a kolega Ira Kane, zneuznaný vědec, který kdysi pracoval pro armádu. V jeskyni najdou meteorit, z nějž vytéká podivná tekutina. Jsou překvapeni, že stačilo pár hodin, aby se na jeho povrchu objevil mech. Ve vzorcích objeví jednobuněčné organismy, které mají mnohem rozmanitější DNA, než je pozemská. Ira věří, že je to příležitost rehabilitovat se, jenže vzápětí je jeskyně uzavřena armádou. I přesto se Irovi a Harrymu tam podaří dostat. Jeskyně je plná zvláštních tvorů, kteří se vzájemně požírají. Další dny se v městečku začínají objevovat další divné bytosti, které vzápětí hynou, protože se udusí pozemskou atmosférou. Podle Iry je ovšem jen otázkou času, kdy se mimozemský život přizpůsobí pozemské atmosféře. (TV Nova)

Little_Sawy

Abnormální komédie nebo skôr paródie, kde obří mimozemské bytosti chtĕjí ovládnout pozemskou planétu, jenomže jednému obřímu červovi se to málem povede, jenomže príjde satira záchranaru s nápadem že do análnýho otvoru vstříknou head a shouders, šampón proti lupům, takže s toho červotoč dostanĕ kvalitný průjem a od samého naplnení prostĕ přeteče a bouchne jako prošlé vejce..Krávovina u které se dá baviť a S.Scott má tady rozumnou roli. ()

mlock odpad!

Zoufale nevtipná slátanina plná nesmyslů a klišé. Dokoukal jsem to jen kvůli zvrácené zvědavosti, ale bylo to teda utrpení. Srovnatelné se Žraločím tornádem. ()

Dinoo

A je tu ďalší film z rady sci-fi komédií o inváziach.Miestami to bolo až nechutné ,ale miestami zábavné a humor od Seanna Williama Scotta ja teda mám moc rád. A stále sa sám seba pýtam ,či sa mi páčil film v ktorom celý svet zachránil šampón Head and Shoulders.No je to možné ,ale len keď pozeráte film Evoluce :) ()

CrazyWolf

Nádherná komedie, která je ve skutečnosti tou nejdelší reklamou na šampón Head n´ Shoulders, jaká kdy byla natočena. Po prvním shlédnutí bych tomu dal pět hvězdiček. S odstupem času tomu dávám jen čtyři, ale zcela zasloužené. ()

madpepek

Sci-fi komedie je žánr který můžu.Je to legrace s kapkou fantazie a dobrodružství.EVOLUCE mně příjemně překvapila a agent Mulder, -pardon David Duchovny byl taky dobrý. ()

bee.el

Taková veeelká reklama na Head n´ shoulders :D. Nicméně jedna z mých nejoblíbenějších komedií, na kterou jsem schopná se dívat často, a stejně mě nenudí... ()

dadiak22

Dosť zaujímavý film, veľmi som sa naň tešil. Bola ta taká dobrá kravina, herecké obsadenie ušlo hlavne Seann William Scott ale aj ostatní. Odvety používam aj Head Shoulders :D ()

koumes.

Také jsem hvězdičku přidal. Tenhle film mám prostě rád. Na nic si nehraje a efekty, triky a kostýmy jsou na tu dobu slušné ()