Micuki začne pociťovat příznaky z doby, kdy komunikovala s mimozemskou bytostí. Nikhil vnikne do izolované místnosti, ale způsobí tím zemětřesení po celé Zemi. (Apple TV+)

Branique

Ja túto časť hodnotím zle. Je to zlé. Naozaj zlé. Za celú časť sa dej nijako neposunul. Nijako. A na posledných 5 sekúnd sa tam snažia hodiť cliffhangera. Toto je naozaj zlé. ()

kenkaku

Z nějakého důvodu pro změnu ignorujeme linku “íránská rodinka” (ne že by mě to vadilo, spíš mě zaráží ta logika vyprávění - kluk totiž musel na zemětřesení reagovat). Celé je to zbytečně natahované (proč nemohl černoch otevřít dekl? Protože neschoval vojáka co přepadl… a neschoval ho protože je debil (on/scénárista). Nic co se děje nedává moc smysl. Titul hnida roku tentokrát dostal indián. Naštěstí už ho neuvidíme (za to je hvězdička). ()

Anderton

Dejovo zatiaľ najhutnejšia epizóda druhej série, i keď námietky by sa našli. Dostávame však nejaké tie priebežné odpovede, zisťujeme, kde sú unesení ľudia, ale ešte nevieme, ako sa dostali späť. Vedúci výskumu v pralese je tak nesympatický, že túto epizódu môžeme považovať za satisfakciu k našej antipatii. Záver prekvapí, ale vzhľadom na danú informáciu od Micuki aj sklame, snáď to čo povedala nebude pravda. ()