Infinity Pool

• Kanada Débordement (více)

James (Alexander Skarsgård) a Em (Cleopatra Coleman) Fosterovi si užívají all-inclusive dovolenou na pláži na fiktivním ostrově La Tolqa, když smrtelná nehoda odhalí perverzní subkulturu hédonistického turismu, bezohledného násilí a surrealistických hrůz v letovisku. (JasonCZ)

Nostradamus6

Popravdě nevím pro koho je tento film určený. Dokoukal jsem ho až do konce abych jej mohl ohodnodit, ale za mě to byla prostě jen hloupá hovadina. Ale určitě se najde spousta těch, kteří režisérův umělecký záměr pochopili a film se jim dokonce i líbil. Ja k nim ale bohužel nepatřil. ()

Habansz

Jako já se považuju za velikýho fanouška artovejch hororů, ale čeho je moc, toho je příliš. Crimes of the future bylo pro mě jako zjevení a např. po Possesor, nebo remaku Suspiria byl okamžitě v mých top 5. Pamatuju, jak byl pranýřovanej za to, že nic moc nového nepřinesl, snaži se šokovat za každou cenu a Cronenbergův rukopis v něm je, ale není to Cronenberg, jakého bychom si přáli. Infinity pool je v tom případě tohle všechno x10. první hodina byla napínavá a tajemná, ta druhá jen na obtíž. Tohle je fakt těžkej průměr, kterej nepřináší nic novýho, ani zapamatování hodnýho. Po dokoukání prostě nic není. Jen titulky. Žádný mrazení v zádech, žádná pachuť (snad jen z těch promarněných 2 hodin), prostě to nenechalo stopu. Jestli něco na tom filmu stojí za zapatování, tak je to asi hudba a kamera. Za to ty 2 hvězdy. ()

PORTER44

Někde jsem viděl článek nejhrůznější horor všech dob ,to jsem zase naletěl ,už jsem jich viděl dost a tohle k němu má hodně daleko,je tam od něčeho trochu ,trochu erotiky,thrilleru,hororu,sci-fi ale že by to byla extra nálož gore scén a lekal bych se u toho nebo bál tak to ani omylem,místy to bylo dost psycho ,míchalo se tam všecko dohromady nejdříve tam někoho srazí autem ,pak se tam objeví klony který záhy zlikvidují,pak jakýsi přepadení a přestřelka měl jsem v tom trochu zmatek a že bych to musel vidět znovu to asi ne. ()

ilegal1983

Lutujem toho ze som to vcera vecer pozeral.Clovek uz sa to potom snazi dokukat a to nie a nie skoncit,este s takou stopazou.Dookola to iste drogy,sex a smrt.Obcas v grupen meradle inak nic ine a ani pozitivne.Zaciatok ma este ako tak paru pretoze clovek vlastne nevie o co sa film snazi.No akonahle sa do toho dostanete tak to nie je ani horor,drama alebo thriller.Potom uz neviete ako z toho von pretoze je to na skrz rovnake.Je to obcas spravne surove a zo zaciatku postekli Mia Goth no s pribudajucou minutazou akoby stracala dych.Dobry zaciatok ako vazne lebo clovek nevie v akych je vodach no potom opakujuce sa fiasko.Mozem to doporucit narkomanom,nymfomankam a sadistom. ()

BigJohn02

Poněkud rozháraná Cronenbergova exhibice s tradičně šerednou Miou Goth. Nápad dobrý, zpracování rozplizlé a zbytečně dlouhé. ()

Fibonacci odpad!

martinko marcipanko bol velmi nespokojný. mešec kokotín sa spustil a potom to spadlo na bočky jak džejnuľka v astorke. ta mňa ešte šaleny nepozdravoval. nič hráme dalej. du son karak abo bomba na vajca režiserovi, bože. to už ozaj toho diváka osloví len hlupe nasilie? veľmi veľmi nepodarené. ()

Dalajlada

Mia Goth opět nezklamala v roli naprostého, totálního a hlavně dokonalého magora. Nutno podotknout, že úvodní část byla výrazně zajímavější než závěr. Nicméně se jedná o skvělou psychedelickou úleťárnu. ()

nelja odpad!

Znepokojivé to bylo především obsahovou prázdnotou, nudou a celkovou povrchností. Stylistické, formální pozlátko film fakt nedělá. Nedokoukal jsem, život je příliš krátký na takové sra...věci. Nádherná, názorná ukázka toho, že talent se zákonitě nedědí. ()

jakubkoo

Celkom nudný, pomaly sa vlečúci a uspávajúci film. Čakal som niečo viac, 1 hviezdu dávam aspoň za "divnosť" tohoto počinu, inak je to nič moc, ani som to nedopozeral. ()

Kloboucek75

Horor / Sci-Fi / Mysteriózní / Thriller Čekám od filmu tyhle přívlastky , jenže tam je zapomenuto na porno! Vždyť při "ruční práci" je vidět penis s ejakulací nechápal jsem . Film jsem už poté nepochopil .. ()

lineker

Cronenberg to zase slušně rozbalil. Resort kdesi v antiutopické, diktátorské zemi, kde mimo brány ráje může čekat peklo. Tedy, jak se to vezme. Peníze totiž v diktaturách mají dvakrát větší hodnotu. Takže smetánka bere otěže pekla pevně do rukou a užívá si zábavy, kterou v běžně civilizaci provozovat nelze. Mia Goth v roli psychopatky podruhé a podruhé za jedna. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD