Dodge je počítačový hacker, bez svalů a touhy zabíjet na potkání. Zato Piper je drsňák par exellence. Vlastně je nespojuje vůbec nic, jen to, že jsou vězni. A taky řetězy, jimiž jsou připoutáni a se kterými bohužel musí počítat poté, co dostanou šanci utéct. Od začátku si jdou po krku, ale život jednoho závisí na vůli toho druhého, takže jim nezbývá než spojit síly. A navíc se brzy objeví i společný cíl. Ve vzduchu totiž visí pěkná sumička v podobě podílu z megaloupeže. O tyto peníze ale usiluje až příliš mnoho lidí. Přesně těch, který dřív střílejí, než se ptají. Ve strhujícím, adrenalinem nabitém akčním thrilleru z roku 1996 hraje první housle hvězdné herecké duo Laurence Fishburne a Stephen Baldwin. (oficiální text distributora)

Haymar

Akcí i humorem nabité buddy-movie, které stojí a padá (naštěstí hlavně to první) na vynikající ústřední dvojce a pořádném akčním nášupu. Na "céčkovou" (až téměř tv) produkci velmi, velmi dobré! ()

MickeyStuma

Svěží akční komedie přesně podle šablon 90. let. Tradiční černobílá dvojice tu rozehrává příběh plný jemného humoru plného hlášek, honiček, akce a nečekaných zvratů. Pop-kornová zábava bez bázně a hany. Nic tu není jak vypadá a byť se určité dějství neobejde bez určitého patosu, vše je vyřešeno rychle a hbitě. Jak jinak, nic tu originalitou neoplývá, ale to mi bylo tak nějak šuma fuk. Natočeno je to dobře a pro takový sobotní večerní odpočinek je tento snímek jako stvořený. ()

helloween93

Režisér Hooks akční scény natočil zručně, což ukázal už v Přepadení ve vzduchu. Bohužel Fled je slabý po scénaristické stránce a první polovina strašně nudí. Baldwin byl hrozně nesympatický, zbytek herecké sestavy byl ok. Jsou mnohem zábavnější buddy komedie. Vysílala stanice AMC. 2* ()

Kuzmik

Jeden z těch lepších starších filmů, režie nic neřeší prostě nás provází akcí, netrápí se příběhy postav a to mě na tom filmu bavilo. Nevěděl jsem kdo je ten "zlý" nebo ten "dobrý" a prostě se kochal filmem. Slušná práce. **** 7/10 ()

horor2

Další parádní akční klasika, u které člověk vypne a užívá si scénu za scénou se sympatickým hlavním duem, kterému nechybí důvtip a odhodlání jít do všeho naplno. Opět doporučuji původní dabing! ()

dereksmart

Značně neoriginální a nudný film je ukázkový příklad toho, jak s chatrným scénářem a mizernou režií lze zabít i relativně slušný herecký potenciál Laurence Fishburna - ke konci jsem asi na 15 minut usnul, ale nemám pocit že bych o něco podstatného přišel, což potvrdil i předvídatelný a přesto nevěrohodný konec.. 45% ()