Někdo to svinstvo uklidit musí. Černá komedie z produkce Quentina Tarantina o netradiční agentuře, která se specializuje na úklid po brutálních zločinech. V příběhu plném originality a atmosféry v roli nebojácné uklízečky Gabriely uvidíte Angelu Jones. (oficiální text distributora)

dopita

Zápletka filmu je věru originální. Gabriela je hodně divná holka když ji fascinují vraždy, krev a za velmi důležité považuje, jaký je rozdíl mezi vrahem sériovým a masovým. A tak je pro ní splněním snu, když ji zaměstnají ve firmě, která se specializuje na úklid na místech vražd. Za kamarádku bych ji nechtěl ani za nic, když ji baví (a co já vim, možná i vzrušuje) patlat se ve sražené lidské krvi. A co čert nechtěl, po městě se potuluje jeden výstavní magor, kterej ženy rozseká na hadry a pak jim ještě ušmikne hlavu. No a jelikož pro Gabrielu je nejzásadnější otázka ve vesmíru to, jestli čerstvě uříznutá hlava ještě stihne promluvit, než uplně skape, je nabíledni, že se tihle dva musí setkat. Scénář je pěkně ujetej, bohužel režisér to pojal tak nějak nudně, což je velká škoda, bže potenciál tady byl. Herecká účast Kelly Prestonové je zbytečná a co se týče hereckýho výkonu Quentina Tarantina a Georgea Clooneyoho – takhle bych to zahrál taky :-) ()

willis

Tarantino produkoval svému kamarádovi film. Proč ne. Na druhou stranu by samotná zápletka stačila spíše na 25 minutový díl "Příběhů ze záhrobí" a těch 88 minut je docela natažených. Průměr, ale lepší než se nudit. A to, že tady píšete že tam hrají Tarantino a Clooney je docela dobrý vtip. ()

Garch

Je to "Tarantinovka" s výbornou Angelou Jonesovou. Naprostým vrcholem je její "tanec smrti". .PS: Vzpomněl jsem si uklízečku Gabrielu po nedávném restauračním masakru. Kdo v Česku uklízí místa krvavých událostí? To přijde policajt za pozůstalými a řekne: "tak, my jsme hotoví, nafoceno máme, už tam můžete." (?) - Aktualizace - vyjádření policie: (Zlínský kraj - Mohlo by se zdát, že úklid místa činu po vraždě je záležitostí policie, ale není tomu tak. Podle krajské policejní mluvčí Jany Macalíkové zajišťuje tento druh úklidu přímo majitel nemovitosti, kde se vražda odehrála.) ()

dezert

Reb je Zjeb. To úplně vystihuje tenhle film. Solidní námět zabíjí tupost a neumětelství režiséra. Typ neví, jak vygradovat. Neví vůbec nic, za celej film se povede jeden vtip a zbytek smrdí. ()

agassi68

Čakal som viac. Bolo to síce Tarantinovské ale bez šťavy. Angela Jones potvrdila svoje kvality no len to nestačilo. Škoda.. ()

plagjoklas

Kvalitná zápletka len je to veľmi dlhé stačilo by tomu dať tak 30 minút. Ale je s toho cítiť na 100 honov že na tom robil Tarantino. tento film si určite tie 4 * nezasluhuje maximálne tak 3 a pol. tak za čo sú? za to že vďaka tomuto filmu som natočil svoj prvý amatérsky hraný film Podtlak. A preto musím nejako tomuto filmu vyjadriť svoje ďakujem. ()

mutace

Tento snímek opravdu není nic extra, důvod, proč jsem mu dal 4 hvězdy je, že jsem našel zalíbení v jedo hlavní hrdince :) ()

zomb0

pokial neviete či odseknuté hlavy hovoria pozrite si "PODTLAK"! , ináč ked sme tento film nasli v požičovni neverili sme vlastním očiam :D... ()

Mustaffa

Taková úchylná komedie s úchylnou hrdinkou Gabrielou, kterou fascinuje krev, sériový vrazi a asi nejvíce uříznuté hlavy a její zvědavost, zda-li hlavy bez těla dokážou těsně po oddělení něco říct. A tak se přihlásí do "úklidové" firmy, která uklízí následky po různých trestných činech, po těch krvavých samozřejmě. Zní to docela ujetě a zajímavě, ještě když si k tomu přičtete, že se na filmu podílel Tarantino a že to je frajer na podobná témata, ale bohužel Krvavá romance zůstala jen u jejího zajímavého tématu a tam se taky zasekla. Je to nuda, ale zajímavá. ()

B3njamin

tak jsem se těšil že uvidím zase jednou ve filmu dvojci Tarantino Clooney a oni tam skutečně byli...ale jen na fotce..myslím že kdyby hlavní osazení bylo jiné, bylo by i jiné hodnocení.. ()

Ditulka odpad!

Nechápu, kdo mohl vymyslet takovouhle pí...?Jedinému, o čem se tu zmiňujete, sem se zasmála, ale jinak..trapas s vykulenou herečkou...B ()