Mr. & Mrs. Smith (2005)

to mohol byť taky fajny film. som si ho normálne predstavoval ako by vyzeral kebyze sa ho chopi tarantino. no ale realita je vsak niekde uplne inde a tak nam vznikla priemerna akcno-romanticka komedia, ktora ma pobavit a na konci mierne dojat ...

Děsnej doják (2006)

strasna hlupost priam odpad ale tu jednu hviezdicku davam za par vydarenych vtipov (pan prstenov, mr and mrs smith, kill bill...)

Chlapci ze sousedství (1991)

tak toto je ťažký film. Len som si najprv myslel ze sa bude odohravat cely v Comptone co by mohlo byt omnoho zaujimavejsie. No film mal tu spravnu nigga atmosferu. Lowrider na kazdom kroku, chlast skryty v sackoch sedenie na verande tazke pozy :) proste je to tam vyobrazene tak ako to tam je :) a to sa mi paci. Herecke vykony boli podla mna velmi dobre dokonca aj Ice Cube ma prekvapil ktoreho ako herca nemam moc rad (raper je 100000krat lepsi :))

Ken Park (2002)

Mne sa to nahodou lubilo. konecne po dlhom case iný film. Ano su tam kurevsky nechutne sceny. napr ta onania alebo mocenie ale je to stale zaujimavy film aj ked velmi uchylny ale nezhnusil ma. Mozno som prilis cynicky alebo ja neviem ale podla mna to bol dobry film.

Medzi nami (2005) (seriál) odpad!

hmm ďalší seriál z markizáckej produkcie. Čo nás môže čakať po Silvánovcoch? Znova plytký príbeh žiadne postavy úbohý scenár a herecké výkony ani netreba zmieňovať. A len tak Medzi Nami, je to strašná pičovina.

Zoolander (2001)

Takto to dopadne ked je trápnisť dotiahnutá až dokonca. Skvelou zábavou. Ben Stiller svojho tupého modela zvládol geniálne a taká scénka súboja medzi ním a Wilsonom to je niečo na popukanie. Ale tento film nemusí sadnúť každému je to proste vec vkusu a ešte toho ako sa dokážete zmieriť s tým že 90 minút budú na Vás útočiť tie najväčšie trapošiny aké som za posledné roky videl. A viete prečo sa mi to páčilo? Lebo tvorcovia sú si toho plne vedomí a robia tak schválne a sakra dobre im to funguje.

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

ja nahodou cumim na kazdy diel ved je to fest fajne :)) ale nie je to trpaosina ale aj tak si neneham ujst ziadny diel lebo je to fest zart. No povedzte kde inde uvidite uplne plochu 16tku ktora robi modeling a chce oprcat fotografa? :)

Constantine (2005)

Tak od tohot som cakal fest spatny film, ale dostalo sa mi opaku. Dostalk som vrchovatú porciu nefalsovanej cool zabavy ktorej posledne dva diely Matrixu nesiahaju ani po paty. Super hlasky pekne efekty a proste nadupana akcia. Vsetko je tak ako ma byt a ako to mam v oddychovych a cisto zabavnych filmoch rad. No film mohol byt o kusik vernejsi comicsovej predlohe a bolo by to eno nuno. Takto su to len nadupane 4*

Majestic (2001)

Jeden veľmi dobrý film. už dlho vravím že Jim Carrey je veľký herec a viac mu sedia charakterové role. A tu to znova dokázal. No film má veľkú chybu a to v tom že je podľa mňa plný dosť neznámych mien a celý film nesie na bedrách Jim. Až teraz čítam že tam hral aj môj obľúbený Bruce Campbell ale aj tak si neviem vybaviť ktorú postavu hral on. škoda. Inak ešte mi na filme vadili tie do očí bijúce počítačové pozadia (scénka na majáku) ale inak naozaj nemám čo filmu vyčítať. Má skvelú atmosféru a aj ked je to fakt poriadna hra na city je to podla mna najlepší Darabontov film(ktorého reziu inak rovnako ako Jossie nemám moc rád).

Old Boy (2003)

Wau. Tak toto je naozaj bomba. Už ked som videl trailer veľmi som sa na tento film tešil, ale toto som vážne nečakal. čakal som viac menej akciu s nejakými chuťovkovými scénami, ale ja som dostal jeden perfektný film s veľmi namakanou myšlienkou + aj tie chuťovkové scény. K tým scénam poviem toľko že sa mi naozaj ešte nestalo aby som musel pri sledovaní filmu privrieť oči (konkrétne pri scénke kladivo na zuby) a to už niečo znamená. Pri sledovaní filmu som si spomenul aj na Fincherov film Se7en s ktorým má jednu myšlienku spoločnú. Nie je podtsatné kto je ten zloduch ale prečo robí to čo robí. Preto ma aj sklamalo keď som sa dozvedel že americký remake nakoniec nebude režírovať David. K remaku už viac hovoriť nebudem lebo je isté že kvalít originále nedosiahne ale aj tak si ho rád pozriem (veď možno to nebude prúser a možno sa to podarí). K príbehu filmu radšej nepoviem nič lebo najlepšie je vedieť čo najmenej - najlepšie nič. Vo filme je inak perfektne použitá vážna klasická hudba ktorá len podtrháva atmosféru a zážitok. Inak ale neviem čo bolo na tom konci až také prekvapivé, nevravím že nebol dobrý práve naopak ale prekvapivý určite nie. No vlastne hej, ale po tom čo som počúval samé chválospevy na ten prekvapivý koniec očakával som niečo hustejšie, ale to na kvalite filmu vôbec neuberá. Mno tak čo na záver? Film si zaslúži 5* ako remeň pretože je to jeden z mála dokonalých filmov. Bravó