Někdo to svinstvo uklidit musí. Černá komedie z produkce Quentina Tarantina o netradiční agentuře, která se specializuje na úklid po brutálních zločinech. V příběhu plném originality a atmosféry v roli nebojácné uklízečky Gabriely uvidíte Angelu Jones. (oficiální text distributora)

pr.del

Super morbidní snímek ve stylu "Tarantino" Škoda že není k sehnání :-( Rád bych se na tento film ještě někdy podíval a VHSku sem někde promrhal. ()

josmart

Angela Jones je opravdu skvělá. Jakkoliv je její role ujetá, zahrála to naprosto přesvědčivě. Silná i křehká, nebojácná, roztěkaná, dychtivá, úchylná :-) Akorát bohužel Baldwin je přesně ten typ herce, kterého nedokážu brát vážně. ()

saaaky

William Baldwin byl předzvěstí možného poměrně kvalitního snímku. Bohužel, už od začátku jsem se - snaživše se sebevíc - v ději plantal, nudil, mátořil. Není výrazného objektu, prvku na dějové linii, či jiného " vyzdvižení ", kterého by se filmový fajnšmekr zachytil. To nic nemění na tom, že je to v určitých částech alespoň správná " crazy " komedie a sem tam se člověk, nehledě na to že i třeba právě vůbec neví o co jde, od srdce zasměje. Tak snad jen kvůli tomu jsou ty hvězdy na filmovém nebi - alespoň ode mne - dvě :-) ()

Tomulka

Abych neopakoval již jednou napsané. Plně souhlasím s komentářem Radek99. Velmi dobře a ulítle pojaté téma masových vrahů. Doplnil bych, že Angela Jones mne velmi zaujala svým pojetím a v mém světe na sebe upozornila na svou roli v Pulp Fiction. ()

babuška

ty vole ta holka je naprosto fantastická, nejenom že to rozjela po hercký stránce a zastínila wiliho, ještě svý postavě dala erotickej nádech, 5*/90% ()

losmachos

Když se spolu uklízečka a hlavní jatkař dívají na TV, je tam kousek ze zpráv, kde jsou hledaní uprchlý sériový vrazi, bratři Seth a Richie Geckovi (George Clooney a Quentin Tarantino) z Rodriguezova filmu Od soumraku do úsvitu. ()

Atilla

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Námětem zde údajně byla krátká povídka, díky které vznikl tento film. Podařilo se zpracovat velmi dobře - zvláštní, vtipné, místy morbidní. Kdo neviděl, ať hlavně vydrží do úplného konce - ten je nečekaný a velmi originální. ()

Sejkorka

Nebýt té krve, dám i 4* . Ale teď mám takové období, že mi to vadí. Jinak dobrá komedie se zajímavou Angelou Jones. Koukám, moc toho nenahrála, bůhví proč. PODRUHÉ : v JEDNOU ZE DVOU OBSAHŮSE PIŠE : ...Náhoda je oba svede do hromady a oni utvoří milenecký pár. Po čase ona zjistí, s kým má tu čest ... To jsem asi koukal na jinej film ,nebo to vystřihli. Producent jistý Tarantino, příprava na Od soumraku do úsvitu ....Film by se klkidně mohl jmenovat " Useknutá hlava, která mluví".... ()