Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. A když se k tomu na konci přidá i pěkná výhra, je jasné, že bude o zábavu postaráno. Diváci v “přímém přenosu” sledují, jak se lidé zamilovávají se všemi vzestupy a pády, se všemi emocemi, které s sebou láska přináší. V každé epizodě jsou jejich vzájemné vztahy testovány, protože tomu, kdo není spárovaný nebo je spárovaný jen účelově, hrozí, že bude muset luxusní vilu opustit. Love Island je žhavá reality show plná zábavy, slunce, romantiky a hledání lásky v ráji! (TV Nova)

Hanecek odpad!

Krásná těla, nádherné prostředí, žel, součet IQ všech zúčastněných je max. 500? Například Petr by si měl nechat odoperovat hlasivky. Poslouchat jeho "moudra" je možná už pokus o sebevraždu. Já třeba v pořadu nerozeznával, kdo je Slovák a kdo je Čech, protože zvraceli z úst všichni takové hovadiny, že jsem spíše přemýšlel, jestli Rejsek obecný má větší mozek, než oni. Vlastně nejchytřejší na obrazovce nakonec byl ten růžový nafukovací plameňák v bazénu! Viděl jsem to jednou a naposled. Neskutečná zhovadilost!!! ()

Olafson

Aha, felous z CSFD nám tu nefílujou ten vajb? To jako rýly?? Tohle totiž zachycuje čistokrevné zástupce těch nejchytřejších lidí u nás. Zatímco ve starší generaci pochopil pravý smysl života, tedy zkráceně řečeno, nedělat nic a mít se dobře, pouze Sagvan Tofi, mladá generace už je o hodně dál. Vážně může někdo říct, že ti okouzlující gymnasté a vykačeřené slečny jsou na tom s inteligencí špatně? Oni se živí tím, že jsou v plavkách na hezkém místě a hrají v trochu delší reklamě na Zoot či Garnier, pravý blbec se vyznačuje tím, že chodí do práce.. ()

Paxxx.cz odpad!

Přehlídka "dokonalých instragamových" lidí, které si ani neumím představit jak mohli fungovat v běžném životě. Narcistyčtí typci s pekáčem akorát zajímá kolik zvednou na bench a polovina z nich se chlubí tím, že jim lůžkem prošel počet ženských podobný průměrnému pornoherci. Ženské půl dne stráví před zrcadlem, kde se zkrašlují probírají kraviny, mají desítky požadavků na svůj protějšek, přitom težce pochybuji, že alespoň jedna z nich umí udělat svíčkovou či nějaké naročnější jídlo než je čínská polévka ze sáčku. Řada z nich navíc má dost promiskuitní minulost a tvrdí, jak se strašně chcou změnit a hledají trvalý vztah - to je stejně pravděpodobné asi jako že by zítra venku padaly z nebe peníze. Pro mladé lidi je todle vyložene odpadní návod jak žít svůj život. Moje rada - řešte charakter a ne to jestli si najdete nějakého člověka co ma na instagramu dokonalý život a můžete se jim chlubit před svýmí přáteli, jelikož je vysoce pravděpodobné, že se na Vás takový človek jednoho dne vysere. Možná se občas zabavím nad hloupostí, kterou tento pořad doslova překypuje, ale je mi celkem ukradené, kdo tuto "show vyhraje"... ()

borohub odpad!

Myslel jsem si, že mě nic horšího než LIKE HOUSE tenhle rok už v televizi nepotká. Teď už vím, že jsem se mýlil. Love Island laťku sraček posunula zase o něco níže. Ono by to možná bylo koukatelné, ale to by tam nova nesměla nasadit bandu plastických primitivů, kteří jsou tak "vzhledově dokonalí" až jsou odporní. Moderátorka je taky vrchol nesympatičnosti, ale vlastně tam docela zapadá.. Vydržím ledacos, dokonce i u toho LIKE HOUSE jsem viděl všechny díly, ale na tohle vážně nemám. ()

vikino1 odpad!

At se nikdo nediví, že českej národ degeneruje, když se do televize vypouští takový sračky, a ještě se to prezentuje, jak je to oblíbený, boží a děsně cool - no prostě YOU MUST SEE ! Love Island - aneb kámen píchá cihlu. A když si kámen nenajde cihlu, tak jde z kola ven. Moc by mě zajímalo, kde nabírali casting, protože to co se sešlo na kanárech, to je teda výkvět společnosti. Dospělí jedinci s rozumem dětí chodících do přípravky do mateřské školky. Mařky umělý, úplně vylízaný zlatokopky s chováním dvanáctiletých kravek co o životě ví úplný hovno. A tak jediný, co se po nich chce, aby roztáhly nohy. Nejlépe všem, aby vzniklo co nejvíce konfliktu. Aby se jim zbytek zdegenerovanýho národa mohl smát. A to jsem přetrpěl 3 díl, abych si udělal obrázek o této suprreality show. ()

• Všichni účastníci ve vile mají telefony značky Vivo. (TheSlezy)
  • Do jedné z řad se přihlásil i vítěz druhé řady Survivor Česko & Slovensko (od r. 2023) Tomáš Weimann (ještě před svým účinkováním v ní). Prošel castingem a byl osloven, zda by se do již probíhající show připojil jako tzv. bombshell. Po předložení jeho podmínek už se mu nikdo neozval. (Olík)

Časové pásmo bylo změněno