Pojďte pane, budeme si hrát - Série 1 (1965) (série)

Potkali se u Kolína (S01E01)

(epizoda)
  • angličtina How They Met at Kolin

Hlavní hrdinové jsou plyšové loutky, konkrétně dva mědvědi. Ten větší a chytřejší si říká Velký Medvěd, a ten menší a roztomilejší se jmenuje Malý Medvěd. Vystupují zde i jiné postavičky a všechny mají tu schopnost, že se dokáží proměnit od auta přes semafor až po míč nebo houkací kačenku. Koho že naši dva plyšoví medvědi na cestě potkali? Například ubrečený klobouk, zakletou princeznu, proradného kozla Breburdu a samozřejmě mnoho dalších. (Džejkop)

Morgainne

Vizuálně milé postavičky, ale já tuto pohádku nikdy neměla ráda. Ten velkej byl na toho malýho pořád zlej :-( Mám z toho trauma dodneška. Vždycky jsem chtěla něco vzít a toho velkýho medvěda vzít něčím po hlavě, aby tomu malýmu už neubližoval. ()

Queendom

Jako malá jsem tenhle večerníček nesnášela. Ten velkej medvěd tomu malýmu hrozně ubližoval a mně ho bylo desně líto a cejtila jsem takovou bezmoc, no prostě trauma. Optikou dospělýho jedince ale jen zírám, jak propracovanej, dokonalej a hlavně originální na svojí dobu byl. Většinu současnejch animáků strčí hravě do kapsy. ()

johnny01

Vynikající příhody a úžasně provedená animace se skvělým způsobem doplňují. Proměny medvědů jsou opravdu fascinující. ()

PlayEasy

Hmmmm... Opravdu pozoruhodné, co s námi dovedli udělat dva plyšoví medvídci. Ano, je to tak. Malý a Velký. To jsou ti roztomilý medvídci, kteří s můžou proměnit v ledacos. Ti nám opatřili nádherné vzpomínky na dětství a nejen to. Dokonce nás okouzlili i v dospělosti. "Pojďte pane, budeme si hrát." 80% ()

curil

Díky jedné televizní stanici, opakují co dva měsíce seriál pořád dokola. A tak často snídám v příjemné atmosféře za přítomnosti vynalézavých medvědů, kteří si opravdu umějí hrát. Příjemný hlas Rudolfa Deyla ml. filmům dává punc, ani v pokračováních František Filipovský není marný. ()

Marg

Proč to v TV vůbec nedávají? Jako malý jsem miloval tyhle dva medvědy, co dokáží morphovat (a dávno před Terminátorem) svá těla do nejrůznějších tvarů. Pravda, ten jeden medvěd je pěkně vypečený. ()

Romadoor

V dětství jsem je nemusel, ale ve svých 25-ti si je pouštím pravidelně - a překvapuje mě jak stále více vidím, že ten malej byl zralej pro malér a velkej ho často tahal z bryndy (a občas ho trošku využil no...). Je to super, ale celkově u mne vede Zahrada svou zasněností...(medvědi jsou chvílemi dost hyperaktivní). ()

SenFlxr

Jenom mě mrzí že dnes už se nic takového netočí... Naštěstí mám ale medvědy na dvd, takže až budu mít jednou děti, nemusí se koukat jenom na ty "večerníčky" co se točí dnes. ()

masik

Vždycky jsem fandil tomu malýmu :-) Trochu mě zde zarazilo hodnocení a komentář jedné nejmenované slečny s polosovětskou přezdívkou, která tomuto skvostu dala odpad! Škoda, že tolik nenávidí spoustu dobrých večerníčků. ()

route60

Tak tidle medvědi jsou báječní aji po X létech což se nedá říct o mnoha dětských pohádkách, Rudolf Deyl ml je nezaměnitelný ()

harycek

Já narozený v Kolíně a do 42 let tam žijící jsem tuto nádhernou věc ještě nekomentoval!!!????Okamžitě ty vypečené medvídky ohodnotím!!!!!!!!!!!! ()

Simako

dva plyšoví medvídci!! Opravdu skvěle provedené. Vždycky se mi to moc líbilo, i když to je poněkud dosti drastické jak si ti dva dávají.....Pravdou je, že jsem za tímto účelem také volal na svého mladšího bratra a moc jsem se na něj těšil!!!!......tedy Pojďte pane, budeme si hrát!! ()

Marv

Ve svých 22letech jsem se známým dobrovolně nabídl, že jim pohlídám jejich neskutečnýho fracka, jen proto že měli doma tuhle geniální záležitost a odmítali mi ji pujčit. A stálo to za to, dva plyšoví medvědi, proti kterým jsou transformers hadr, jeden malej, pitomoučkej a dobrosrdečnej, druhej větší, vypečenej hajzlík, kteří se neustále oslovují "pane". Výborný humor a perfektní animace kterou skvěle doplňuje hudba a naprosto geniální dabing. Copak jde tohle nemilovat? ()