Osmnáctiletý Matthew Kidman je studentem posledního ročníku střední školy. Zatímco ostatní spolužáci si užívají sex a alkohol, on má pocit, že dosud pořádně nežil. Je to slušňák a předseda studentské rady. Už má jisté, že po střední půjde studovat na Georgetown University. Podařilo se mu uspořádat sbírku, kterou se vybralo 25 tisíc dolarů, aby geniální kambodžský student mohl přijet studovat do USA. Matthew má dva kamarády, kteří jsou na tom podobně jako on, Eliho a Klitze. Říká jim, že by to chtělo změnu, poslední ročník školy si pořádně užít. Ale vypadá to beznadějně. Jednou večer, když jde Matthew vynést odpadky, spatří novou mladou sousedku, dokonalou sexbombu. Dozvídá se, že se jmenuje Danielle a bude ve vedlejším domě nějakou dobu bydlet. Matthew má pocit, že potkal dívku svých snů. Je zamilovaný a Danielle jeho zájem opětuje. Ona v okolí nikoho nezná, takže spolu začnou trávit hodně času. Matthew je nadšený a šťastný a Danielle má v plánu pořádně si užívat. Třeba spolu skočí do cizího bazénu, nebo jdou na večírek, kam by Matthew a jeho kamarádi sotva kdy šli. Na večírku se zamilovaný pár poprvé políbí. Milostná idylka se zvrtne ve chvíli, kdy Eli vyšťourá, že Danielle točí porno. Matthew je hluboce zklamaný, neví, co má dělat, jak se k Daneille chovat. Ona se cítí uražená, když se na ni Matthew dívá jako na lacinou lehkou holku. Situace se ještě zhorší, když si pro Danielle přijede její producent Kelly a odváží ji na porno veletrh do Las Vegas. Matthew vyráží, se svými dvěma kamarády, do Vegas také. Už se rozhodl, že Danielle zkusí získat zpět a vytrhnout ji ze spárů porno průmyslu. Danielle to imponuje a z Vegas jede přímo za ním. Zdá se, že láska je zachráněna. Kdo z tohoto vývoje radost nemá, je producent Kelly. Přišel o 30 tisíc dolarů kvůli tomu, že Danielle nepřišla na natáčení domluveného filmu. Je rozhodnutý se tvrdě pomstít. Kelly dá Matthewovi extázi, zrovna když má přednést důležitý projev na škole, na kterém závisí jeho stipendium na Georgetownu. Projev nedopadne úplnou katastrofou, ale vidina stipendia je pryč. Kelly z banky vybere 25 tisíc dolarů, které Matthew vybral pro kambodžského studenta. Matthew má velký průšvih, pokud se na to přijde, hrozí vyhazov ze školy a možná i vězení... (TV Prima)

Psema

Po dlouhé době se objevil komediální romantický film, který se vyhýbá záchodovému humoru a vrací nás do doby uhlazených a příjemných snímků, které obsahují jemný humor, což jsem ani nečekal od filmu, kde je jedním z témat pornografická kariéra. Mladý Mathew je takový slušný šprt, ale co se objeví naprosto hot Danielle vše se obrátí vzhůru nohama. Film se dá rozdělit přesně na dvě části. Nejdříve je to celkem slušná romantika, která se zhruba v polovině přehoupne do porno světa, i když opravdu jen jemného. Žádný hardcore, na to je spousta jiných :))) Luke Greenfield mě tentokrát opravdu příjemně překvapil, stejně jako skoro vše. Herci jsou rozhodně talentovaní, což neříkám jenom kvůli tomu, že Elishe to fakt sluší, ale že i Emile Hirsch svoji roli zahrál výborně, stejně jako Timothy Olyphant. Vtipy jsou dobré až výborné, prostředí nádherně uhlazené, hudba taky pěkná. Celkově je to parádní příjemná komedie, která ani po několikátém shlédnutí u mě neztrácí. ()

ripo

Že je Elisha sexy, nemusel dávať distribútor do dementného prekladu názvu filmu .... Že tínejdžrovky sú proste tínejdžrojky ja takisto každému jasné. Že tento štýl v žiadnom prípade nebude ašpirovať na Oscara, takisto .... Ale očakávať of filmu, ktorý je na CSFD v červených číslach, že bude o ničom ?!? To by ma ani vo sne nenapadlo .... ()

Real Tom Hardy

Cuthbertin pohľad reže do duše od úplného počiatku až po koniec. A je to prakticky ona, kvôli ktorej má zmysel počin sledovať opakovane. Greenfieldova celovečerná druhotina sa v úvodnej polhodine javí ako zvyčajná univerzitná sex-teen komédia, akých vzniklo na začiatku nového milénia až príliš veľa. Zároveň sa hlási k tomu lepšiemu súdku, respektíve sa aspoň objavuje na zozname väčšiny z nich, pričom ale univerzitu a kampus používa minimálne a v rámci tradícií nekonvenčne, len ako backdrop k niekoľkým samostatným príbehom, ktoré so školou a koľajovým životom ako takým nemajú nič spoločné. Jeden z ústrednej trojice mladíkov dostane za susedku, ako názov napovedá, sexbombu od vedľa – splnený sen – aby následne zistil, že je vlastne pornoherečka a väčšiu časť filmu strávil tým, aby sa ju snažil dostať späť na "správnu cestu." Zvyšné duo mladých junákov sa pokúša zrealizovať vysnívanú profesiu zahŕňajúcu produkciu a režírovanie pornofilmov. Tieto dve linky sa vzájomne prepájajú a sú prelínané desiatkou ďalších menších príbehov, ktoré dávajú nárok povedať, že The Girl Next Door je rozvinutejší a košatejší (aj scenáristicky inteligentnejší) ako jeho kolegovia a pozornosť si viac-menej zaslúži aj u odporcov snímok dokumentujúcich život amerických tínedžerov typu American Pie, čo ako kompliment neznie vôbec najhoršie, práve naopak... ♪♫ (x / x) (2010) (2017) (31.7.2018) (7.9.2021) (10.10.2022) (11.11.2022) ()

tron

„Pláž je pre debilov.“ Akoby som videl seba, pomyslel som si v prvej polovici. Postupne ma ale dobrá nálada opúšťala. Zaskočilo ma, že mnohé načaté myšlienky neboli dokončené. Napr. som čakal aspoň jednu scénu, v ktorej si bude Elisha Cuthbert „spytovať svedomie“ a vyjde najavo niečo o zranenej duši a o tom, že ju v detstve znásilnili. Asi som naivný, ale skutočne som čakal trochu psychológie, ktorá by sa hodila do príbehu o mladučkej pornoherečke nachádzajúcej pravé katolícke hodnoty. A ono nič. Čakal som teda aspoň poriadnu komediálnu smršť. Ani tá sa však nedostavila, česť výnimkám. Tak som očakával aspoň svojráznu (predsa len, chodiť s pornoherečkou...) romantiku. Zasa nič. A keď som si už-už myslel, že som sa dočkal aspoň nakrúcania porna počas maturitného plesu, zostal som v závere výsledným „pornom“ zaskočený rovnako, ako Timothy Olyphant. ()

Gemini

Na úvod bych rád předeslal, že NE, NEBUDU TAK DOCELA OBJEKTIVNÍ;) Ale měl by to u vás lehké film, který nablije jednu z vašich nejoblíbenějších písní do jakéhosi sestřihu "děsně vodvázanejch sínijr jír zábavnejch akcí"? Být tam alespoň nějaká souvislost, beru to trochu snáz. Doteď jsem si myslel, že největšího zvěrstva se na poselství míru a pomoci bližním jménem Under Pressure dopustil hustej bílej gengsta nigga kydoň Venila Ajs. Girl Next Door tímhle mým přesvědčením dost otřáslo...ale nakonec vydrželo, po dlouhém tvrdém boji a vodopádu sprostých slov;) Tak..čím je tedy "Sexbomba" Od Vedle zajímavá? Rozhodně představou Elishy Cuthbert jako výrazné osobnosti pornoscény...ach bože...pokud alespoň trochu chodíte mezi lidi a nepostaví se vám z pohledu na slušně oblečený mladý tělo, tak vás ty sexuální fantazie hlavního hrdiny asi moc nevezmou. Nicméně uvážíme-li fakt, že jeho sympatičnost je adekvátní jeho fantazii, proč ne, že ano:) Celý film na mě působil jako by někdo měl problémy s kontaktem s realitou a neměl moc odhadu. Říkám moc, protože se zde skutečně najdou vtipné momenty a narážky, například strip club nebo ten chlap co není Hugh Hefner a na jehož jméno si nepamatuju a nestojí mi za hledání. A pak ty méně vtipné - viz asijská adult star Ferrari, která ani omylem nemá na svou předlohu Asii Carreru;) nebo projev hlavního hrdiny. Ten je sice směšnější než polovina filmu, ale není vtipný. A když je řeč o polovině filmu - potom co tato doba uplynula, jsem přes všechny své vrtochy a antipatie měl dobrý pocit a za naivní, ale příjemnou podívanou s nějakým tím ždibečkem originality a nadšení bych byl ochoten dát sedmdesát procent...jenže ouha, ono se to začalo šponovat pořád dál a dál a dál (a jsem zase u toho odhadu). A to nezachrání ani už sama o sobě dost výrazná zvýrazněná kukadla Elishy Cuthbert, skvělá postava Timothyho Olyphanta ani skvělá scéna v limuzíně, ve které jsem poprvé měl pocit, že Elisha se opravdu do své role vžila:) A na závěr snad můžu říct jen tolik, že nebudu sdílet všeobecné nadšení, dám 60% a s neobyčejným gustem se od plic vysměju oficiálnímu textu distributora. PS: VW New Beetle je jedno z nejodpornějších aut jaká kdy spatřila světlo světa. ()

• Raz v striptízovom klube sa Emile Hirsch (Matthew Kidman) snažil prísť na to, ako fajčiť cigaru, tá mu však nečakane vypadla z úst. Režisérovi sa scénka zapáčila a rozhodol sa ju ponechať. (misterz)

Časové pásmo bylo změněno