Epizody(6)

Hlavními (anti)hrdiny seriálu jsou Martin (Michal Isteník) a Luděk (Jakub Uličník), „chlapci“ těsně před čtyřicítkou, kamarádi z dětství. Martin je inteligentní, ale vlastně pořádně nic neumí a díky své bohaté manželce si může dovolit vlastnit velmi trendy a výnosný obchod se zdravou výživou. Martin ale svůj obchůdek nenávidí až na dřeň uzeného tofu. Luděk je zase schopný, mocný, má známosti, a přece o něm nikdo neví. (TV Nova)

luciferrus

Na zkoušku jsem dal jeden díl a nakonec jsem to musel sjet celý naráz. Seriál má svoje chyby a vůbec, ale je to příjemný závan do zahnilých českých seriálových vod. A u některých hlášek jsem se opravdu od srdce zasmál. 7/10 ()

Horn odpad!

Isteníka mám rád od té doby co jsem ho viděl v Lakomcovi. Když jsem o tomto seriálu slyšel měl jsem radost že se zase pobavím. S přemáháním jsem dokoukal první epizodu abych se přesvědčil, že tam skutečně není ani jeden fór. A není! ()

cartouche

To si jako v Praze vážně myslí, že takto se mluví v Brně? Připomíná mi to tu Vorlíčkovu trilogii o vinařské vesnici na Slovácku, co je obydlená samými Pražáky. Jinak je tento seriál opravdu o h.vně. ()