Zůstaň hladový

Stay Hungry

Drama / Komedie

USA, 1976, 102 min

• Xmilden

Neuvěřitelná slátanina a naprosto zbytečná reklama bodybuildingu. Arnold udělal svalům mnohem větší reklamu v Pumping Iron. Tady navíc ještě hraje na housle, naproti tomu Bridges poodhaluje kde možná vznikly jeho problémy s alkoholem:) Kdybych nebyl Arnoldův fanda, tak to po 5 minutách vypínám.(27.4.2011)

Postarší majitel posilovny si to rozdává s objednanou prostitutkou, zatímco jeho kámoš černoch dává té druhé v kumbále masáž. :-) Tenhle film dost dobře nechápu. Zvláštní a možná i dost slabý děj, který se točí jenom kolem prodeje fitka partě obchodníků a účasti Arnolda v soutěži Mr. Olympia. Má tady na csfd dost špatné hodnocení. Přesto jej nejsem schopen úplně zavrhnout. Líbila se mi (povětrná) Mary Kate, měla opravdu krásné nohy, ale bohužel se k ní nechovali moc dobře a její postava je tak trochu zvláštní. Další zvláštností je, jak si Arnold coby Joe a Bridges coby Craig Blake hned na začátku vyměnili přítelkyně. Mimochodem, Joe Santo není majitelem posilovny. Určitě stojí za to tenhle film vidět, pokud vám nebude vadit, že to není tak úplně normální příběh. Už pro toho Arnolda hrajícího na housle a kulturistický konec. Škoda, že neukázali, jak hraje curling :-)(5.2.2008)

• Chrustyn

Naprosto zoufalá nuda, která zaujme jen přítomností "napumpovaného" Arnieho a holým zadkem mladé Sally Field.(28.2.2011)

• genetique

Naoko len vedľajšia rola Arnolda je určite hlavným pútačom filmu. To, že párkrát ukáže svaly a zapózuje, však film bez pointy a príbehu nezachráni. Hlavná dejová línia totálne zaostáva za riešením svojho problému a vlečie sa popri hercoch. Arnie si ani raz (!) neudrie. :) 50%.(21.3.2007)

No jo začátky jsou těžký včetně Arnieho :-),ale není to zase tak špatné jak by někdo mohl čekat,jen mi střih filmů přišel někdy nelogický a působilo to,jakoby některé scény chyběly nebo na sebe nenavazovaly,ale příběh o tom,že ti dole se postaví proti těm nahoře nikdy neurazí proto za mě 65 % a tři hvězdy.(29.9.2014)