Zůstaň hladový

Stay Hungry

Drama / Komedie

USA, 1976, 102 min

• genetique

Naoko len vedľajšia rola Arnolda je určite hlavným pútačom filmu. To, že párkrát ukáže svaly a zapózuje, však film bez pointy a príbehu nezachráni. Hlavná dejová línia totálne zaostáva za riešením svojho problému a vlečie sa popri hercoch. Arnie si ani raz (!) neudrie. :) 50%.(21.3.2007)

No jo začátky jsou těžký včetně Arnieho :-),ale není to zase tak špatné jak by někdo mohl čekat,jen mi střih filmů přišel někdy nelogický a působilo to,jakoby některé scény chyběly nebo na sebe nenavazovaly,ale příběh o tom,že ti dole se postaví proti těm nahoře nikdy neurazí proto za mě 65 % a tři hvězdy.(29.9.2014)

Postarší majitel posilovny si to rozdává s objednanou prostitutkou, zatímco jeho kámoš černoch dává té druhé v kumbále masáž. :-) Tenhle film dost dobře nechápu. Zvláštní a možná i dost slabý děj, který se točí jenom kolem prodeje fitka partě obchodníků a účasti Arnolda v soutěži Mr. Olympia. Má tady na csfd dost špatné hodnocení. Přesto jej nejsem schopen úplně zavrhnout. Líbila se mi (povětrná) Mary Kate, měla opravdu krásné nohy, ale bohužel se k ní nechovali moc dobře a její postava je tak trochu zvláštní. Další zvláštností je, jak si Arnold coby Joe a Bridges coby Craig Blake hned na začátku vyměnili přítelkyně. Mimochodem, Joe Santo není majitelem posilovny. Určitě stojí za to tenhle film vidět, pokud vám nebude vadit, že to není tak úplně normální příběh. Už pro toho Arnolda hrajícího na housle a kulturistický konec. Škoda, že neukázali, jak hraje curling :-)(5.2.2008)

Film, ve kterém je Arnold Schwarzenegger v úvodních titulcích uveden až jako třetí v pořadí, ve své první scéně má kostým mexického zápasníka a ve druhé Jeffu Bridgesovi oznámí, že má nejkrásnější sbírku broušeného skla jakou kdy v životě viděl. A umí hrát na housle!(15.9.2008)

• movie

Hodně napumpovaná nuda, která selhává jak režijně, tak dramaturgicky. Všem pitomcům jako já, co mají pocit, že musí vidět úplně všechno: tohle fakt vidět nemusíte.(18.9.2016)

• - Podmínka režiséra byla, aby Schwarzenneger pro roli zhubl 15 kg. Arnold si poté uvědomil, že s takovou váhou už nemůže myslet na vítězství v kulturistice. Roli však přesto přijal, protože ve sportu dosáhl všeho, čeho dosáhnout mohl, a jeho další metou byl jednoznačně film. Po dokončení snímku se však přesto ke kulturistice vrátil. (sator)

• - V závěrečné scéně, kdy kulturisté vybíhají na ulici, kde o chvíli později pózují, lze krom Arnolda Schwarzeneggera a Kena Wallera vidět i další známé tváře kulturistiky tehdejší éry, jakými jsou například Mike Katz, Robbie Robinson a Franco Culombu. Všechna tato jména rovněž figurovala v dokumentárním snímku Pumping Iron (1977), kde dostaly postavy mnohem více prostoru. (Platom)

• - Na konci filmu Joe (Arnold) porazí Kena Wallera, ktorý bol niekedy jeho sparing-partnerom. (Dzusta)