poster

Zůstaň hladový

 • USA

  Stay Hungry

Drama / Komedie

USA, 1976, 102 min

 • Jeanne
  *

  Mnohem zoufalejší kus z Arnoldových začátků než Herkules V New Yorku. Rafelson s Gainesem si hrají na umění, pak skočí do jakési parodie a hlavně jsou tak zahledění do své geniality, že si ani nevšimnou, že nepřečíst si anotaci filmu, tak nemáte šanci pochopit o čem to asi tak má být. Většina zařazených scén je zbytečná a ty, co by naznačily nějaký děj, tam pro změnu chybí. A kvůli tomuto štěku Arnold sundal deset kilo svalů, co nabíral několik let, takže navíc vypadá opravdu jako magor, co hraje na housle, tenis, plave a běhá - to je přece trénink na Mr. Universe, ne? ;) Milá byla jen hromadná pózovací scéna na závěr.(1.1.2015)

 • Stegr
  ***

  50%(17.12.2011)

 • Vessper
  ***

  Tak tohle je velice zvláštní film. Nějak mi u něj chyběla pointa, příběh rozhodně nenapsal žádný mistr a několik věcí jsem celkem nepochopil. Na druhou stranu, jsem se rozhodně nenudil, je to nenáročné a vcelku zábavné. Takové příjemné a odpočinkové pokoukání. Jeff Bridges je zamlada švihák. Počínající Arnie je super a dokonce i ty housle bych mu s přimhouřenýma očima uvěřil. K hlavní herečce nemám komentář, podle mě je taková nemastná-neslaná a ten vedoucí fitka je slušnej magor.(29.11.2013)

 • Terva
  **

  Film natočen podle příběhu Charlese Gainese. Arnol Schwarzenegger jako Joe Santo si tu zahrál přistěhovalce z Rakouska do USA. Jako kulturista se snaží stát se plnohodnotným státním občanem. To není deja vu - to je jen film, ne nepodobný Arnoldovu osudu. Dá se říci, že film je šitý na míru pro Arnolda. Příběh je o stavebních makléřích, kulturistice, přátelství i lásce. Film doprovází pěkná a příjemná country hudba. Hudbu k filmu tvoří Bruce Langhorne a Byron Berline. Joe ( Arnold ) si zde dokonce zahraje na housle, Jeff Bridges si tady pěkně zatancuje a Robert Englund dostane tágem přes koule. Film je tak trochu zdlouhavý a některé dialogy působí nudně. Také jsem nechápal proč Thor ( R. G. Armstrong ) , který celý film čekal na to, až Joe Santo vyhraje hlavní cenu v kulturistice, začal den před soutěží tak vyšilovat, že to nakonec nedopadlo moc dobře - tady mi scénář nějak unikal. Jedna zajímavost - Jak jistě každý ví, legendární věta Arnolda Schwarzeneggera " JÁ SE VRÁTÍM " a její odnože jako je třeba ...ona se vrátí... ...přijdu hned... ...jsem zpět... a podobné, které obsahují v původním znění slovo BACK, jsou skoro legendou. Zde zazní z úst R. G. Amstronga. Mluví o Joe Santovi (Arnold Schwarzeneggwer ), ve smyslu - On se vrátí.(24.4.2011)

 • Xmilden
  *

  Neuvěřitelná slátanina a naprosto zbytečná reklama bodybuildingu. Arnold udělal svalům mnohem větší reklamu v Pumping Iron. Tady navíc ještě hraje na housle, naproti tomu Bridges poodhaluje kde možná vznikly jeho problémy s alkoholem:) Kdybych nebyl Arnoldův fanda, tak to po 5 minutách vypínám.(27.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace