poster

Zůstaň hladový

 • USA

  Stay Hungry

Drama / Komedie

USA, 1976, 102 min

 • Jeanne
  *

  Mnohem zoufalejší kus z Arnoldových začátků než Herkules V New Yorku. Rafelson s Gainesem si hrají na umění, pak skočí do jakési parodie a hlavně jsou tak zahledění do své geniality, že si ani nevšimnou, že nepřečíst si anotaci filmu, tak nemáte šanci pochopit o čem to asi tak má být. Většina zařazených scén je zbytečná a ty, co by naznačily nějaký děj, tam pro změnu chybí. A kvůli tomuto štěku Arnold sundal deset kilo svalů, co nabíral několik let, takže navíc vypadá opravdu jako magor, co hraje na housle, tenis, plave a běhá - to je přece trénink na Mr. Universe, ne? ;) Milá byla jen hromadná pózovací scéna na závěr.(1.1.2015)

 • Chrustyn
  **

  Naprosto zoufalá nuda, která zaujme jen přítomností "napumpovaného" Arnieho a holým zadkem mladé Sally Field.(28.2.2011)

 • Tsunami_X
  ****

  Film, ve kterém je Arnold Schwarzenegger v úvodních titulcích uveden až jako třetí v pořadí, ve své první scéně má kostým mexického zápasníka a ve druhé Jeffu Bridgesovi oznámí, že má nejkrásnější sbírku broušeného skla jakou kdy v životě viděl. A umí hrát na housle!(15.9.2008)

 • korbitch22
  *

  Naprosto ujetý a šílený scénáristický výtvor nějakého zhuleného hipízáka.Bridges tady hraje neuvěřitelně otravného a povrchního sráče, který neustále chlastá a přebere Arnoldovi tehdy opravdu sexy Sally Field.Jinak je příběh prakticky o ničem, vše se točí v rámci žánrových klišé, na pozadí kulturistického světa Arnolda Schwarzeneggera, ten získal za svou roli zlatý Glóbus, mno ehm...dejme tomu že s odstupem času to pochopitelné je, protože zde předvedl svůj první a předposlední herecký výkon v životě, sbíral porcelán, hrál na housličky, furt se usmíval...jen toho Franca nevykouřil....na drama je to moc naivní a hloupé a na komedii zase moc infantilní.Čirý a právem zapomenutý průser a pro mě jen další smutné potvrzení, proč si jen nerad doplňuji filmové resty svých oblíbenců, které se natočili mezi roky 1950 a 1979.Slabé : / 20%.Fascinující je, že to natočil ten samý režisér co legendárního Brubakera.... pfuuu.(3.1.2013)

 • Xmilden
  *

  Neuvěřitelná slátanina a naprosto zbytečná reklama bodybuildingu. Arnold udělal svalům mnohem větší reklamu v Pumping Iron. Tady navíc ještě hraje na housle, naproti tomu Bridges poodhaluje kde možná vznikly jeho problémy s alkoholem:) Kdybych nebyl Arnoldův fanda, tak to po 5 minutách vypínám.(27.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace