Epizody(10)

Soweek

K seriálu jsem se dostal čirou náhodou, ale je to určitě klenot. Skeče jsou většinou nadprůměrné a Billovo rady do života upřímné a pravdivé. ()

Devadesát Dva

Na konci jsem musel střelit jeden z těch Billových typických smíchů. Sympatická stopáž, cca 6-7min dílů, kdy Bill Burr ohozenej jako školník, nebo hlídač, co to "vše zažil" dává krátký přednášky na malou kameru někde v zaprášeným bytě, sklepě, prádelně, nebo kde, na životní témata (jako např. že 1. pocit viny je znamením toho, že jste na tom vlastně dobře, 2. tajemství vás sežerou zaživa, 3a. populární, ale špatný důvod, proč začít vztah, je že se cítíte osamělí, 3.b to, že se chcete zabít, znamená, že nejste ve vztahu šťastní, 3.c "you've gotta find out if she is a cunt or not.", 4. že rodičovství není pro každýho, 5. nostalgie a žití v minulosti je nemoc, mrhání časem - minulost se už stala a lidi si vlastně ani nepamatují, co přesně se stalo 6. autenticita - musíte být sami sebou, nesmíte přijímat věci, co nejste vy, které vás začnou vzdalovat tomu, kdo jste. 7. do the best you can and dont be a dick) přičemž se v epizodách přechází do, obvykle dvou, krátkých příběhů a zbytek, samozřejmě, už nebudu vyzrazovat. Dost vtipná hříčka, co mě bavila. Komedie, jistě, ale spíše na straně pravdy... než humoru, tedy, do závěru. "IM WITH CLINT!" ()