Bez východiska

• USA No Exit

V napínavém thrilleru Bez východiska uvízne mladá žena Darby Thorneová na cestě za nemocnou matkou ve vánici a je nucena zastavit na dálničním odpočívadle se skupinou neznámých lidí. Když v zaparkované dodávce narazí na unesenou dívku, musí bojovat o holý život, aby zjistila, kdo je únosce. (Disney+)

Zaks

Pekný minimalistický príbeh, ktorý spočiatku vyzerá dosť nudne, ale nakoniec sa slušne rozbehne a o prekvapenia tiež nie je núdza. ()

Duffson odpad!

Neco tak strasne debilniho, amaterskyho a nudnyho jsem dlouho nevidel..nechapu jak tento pocin muze vubec nekdo ohodnotit jinak nez odpad…lidi,proboha vzpamatujte se! ()

Zagger

v pohode ale cca 30-40minut nuda, nez se neco trochu zacne dit a hral jsem u toho Syberii... btw jak jako serednou? hned bych ji svaril vyfuk ()

Drolit

Člověk to nesmí porovnávat s knihou, jinak se nasere. Tvůrci děj upravili a za mě to jsou úpravy zbytečné. Vykreslují postavu v jiném světle, než v jakém je popsána v knize. Snažil jsem se děj dobu sledování nesrovnávat s knihou, jelikož to je ale moje oblíbená kniha, dost dobře to nešlo, a tak má za to film o jednu hvězdu dolů. Druhá je za trochu vleklé pasáže a občasnou nelogičnost. Jinak je to ale docela napínavý thriller, který sice za chvíli zapadne, ale neurazí. ()

Fibonacci

dosť dobry drsny snimoček. obsadenie o fejkovej yoko ono a fejkovom denzelovi, tam sa pošetrilo, ale pribeh klapol pekne do seba. Aký nákupné strediská nechcú aby ste vedeli? 🔥❄️zabavilo mna to. ()

drkaldj

I když mě film bavil, trpí klasickými klišé scénami. Celkově chování a uvažování postav, je v některých případech viditelně nelogické (při pokusu dostat se do budovy, ani jednoho nenapadlo místo zapálení použít ten vchod z dámských záchodů?). ()

1308boddah

Film pěkně odsejpá, herci jsou fajn, nějaké ty zvraty, i když očekávané, taky přijdou. Dobrá jednohubka. Spoiler - hodně pobavilo jak frajer uklouzne a trefí hřebíček na hlavičku. Sice to čekáte, ale i tak se zasmějete. Je to pěkná hororová komedie, určitě ne Drama / Horor / Mysteriózní / Thriller, to ne-e. ()

Nikol45

No Exit určitě není horor. Jako thriller ano a dokonce slušný. Konec bych si představovala trochu jiný, ale jinak ok. ()

Keledaia odpad!

Strasna kravina, jsem ted v pulce, hrozne se to tahne. Prijde mi ze uz to sleduju tak tri ctyri hodiny a nevim vubec nic a to co vim neni vubec zajimave. Pravdepodobne nedokoukam, fakt zrata casu. ()

DaveKurkic

Kdo je únosce? Otázka, kterou jsem si moc dlouho nekladl, následně ale přišli fajn zvraty které jsem nečekal. Celý průběh se mi líbil, zajímavý nápad který byl docela dobře zpracovaný. Chvíle napětí docela fungovali. Film řadím k těm lepším které jsem za poslední dobu viděl. 85% ()

Asgard

Prvních 70 minut filmu je na solidní 4 hvězdy, až konec, kdy se dostaví běžné chování filmových postav z béčkových horrorů, celkový dojem poněkud zkazí. ()

ofanvex

Mám takovéto thrillery rád. Sníh, mráz a někde číhá vrah. Nejedná se v žádném případě o horor, žánrově bych tento film zařadil po boku D-tox nebo filmu Bílá smrt. Hloupých a nelogických momentů nebylo podle mne moc, ale přece jen nějaké byly. Příliš mě to nerušilo a některé nelogičnosti, byť velké, mi došly až po filmu. V rámci žánru si za mne zaslouží čtyři hvězdy. Nebýt těch pár nelogických bot, dal bych i pět. ()