Dobrá zpráva (TV film)

Komedie

Česko, 1997, 35 min

Jan Hřebejk

Petr Jarchovský

"Vy mě, paní Marie, nenávidíte !!" - "Jak jste to poznal, pane Jileček ??" - "Pche, se vyznám v lidech, ne ?!" ;) Typická (Hře)bejkovina s famózním Donutilem v hlavní roli..(13.11.2013)

• Šimpy

Donutil přehrává jako vždy, Holubová děsivá, jen ten Klepl ujde a pak mistr Bedrna...(28.6.2016)

Podobně jako v seriálu České století se stanete svědky Zabíjení (no, spíše vyprázdnění) soudruha - tentokráte šálkem dvakrát pražené brazilské kávy.. I přes přítomnost ostatních herců Donutilova one-man show, při které se střídavě smějete a máte chuť ho zliskat. Protože ideologie a lidský charakter jsou spojené nádoby, některé generace nikdy nevymřou..(22.8.2014)

Tahle povídka je určitě jednou z nejlepších v celé historii "bakalářů". Výkon Miroslava Donutila je jedním z jeho hereckých vrcholů. A pouštět by se měla opravdu častěji.(9.5.2003)

Dokonalé. Donutil je úžasný bolševik, dvojka Holubová - Klepl mu zdárně sekundují. Kdysi jsem to měl nahrané na VHS a každý den odpoledne si dával repete.(19.12.2006)