Heavy Metal

• Kanada

Heavy Metal

Animovaný / Sci-Fi / Fantasy / Horor

Kanada, 1981, 86 min (SE: 90 min)

Pokud je některý film schopen ze mě udělat lesbu, pak tento.(13.12.2008)

Odvázaná animovaná dospělárna o zlovolné zelené kouli, plná sexy prsatic. Když vezmu v úvahu mix všech ingrediencí, kupodivu to nepůsobí příliš béčkovým dojmem. Animace je už na dnešní poměry taková zamrzlejší a level zábavy značně kolísá. A preferoval bych jeden velký příběh namísto několika, odehrávajících se na různých místech vesmíru a s různými charaktery (krom koule, ta to alespoň trochu pojí dohromady). Jinak ale ucházející fantasy. Nakonec, každá taková kreslená sprosťárnička přijde vhod... [HD](20.12.2010)

Rozpočet $9,3miliónaTržby USA $19,571,091Tržby Celosvetovo $-(1.7.2009)

Hodně zvláštní podívaná. Pěkná animace, trocha erotiky, trocha krve, hodně soubojů a mrtvol a celková roztříštěnost kvůli vyprávění rozličných příběhů. Zajímavé to bylo, ale jestli bych tomu přiznal nálepku legendární, to tedy nevím. Je ale fakt, že bych sa na to díval jinak, kdybych Heavy Metal viděl v roce 1981 a byl fanouškem tvrdé muziky(což tedy nejsem).(25.9.2012)

Sex, fantazie, budoucnost, minulost, zbraně, hrůza, násilí, sex a zase sex . V Heavy Metalu jsem však čekal přece jen o trochu víc hudebního heavy metalu, toho animovanýho a myšlenkovýho ale bylo dost:)(25.11.2011)