poster

Heavy Metal

 • Kanada

  Heavy Metal

Animovaný / Sci-Fi / Fantasy / Horor

Kanada, 1981, 86 min (SE: 90 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Nikoli malé množství krásně vyvinutých nahých ženských prsou, pyšně trůnících nad neuvěřitelně štíhlými pasy, mé oči velmi potěšilo, ale patrně není zcela v pořádku, že mne nic jiného nezaujalo.(7.7.2012)

 • PetrPan
  ***

  Sex, fantazie, budoucnost, minulost, zbraně, hrůza, násilí, sex a zase sex . V Heavy Metalu jsem však čekal přece jen o trochu víc hudebního heavy metalu, toho animovanýho a myšlenkovýho ale bylo dost:)(25.11.2011)

 • joehot
  ****

  Heavy Metal se nebojí ukazovat život, smrt, sex, násilí, dobro ani zlo. Právě zlo je hlavním motivem povídkového filmu, pradávné zlo (snad Ďábel sám), které zkorumpuje většinu lidských duší. Někteří po něm dokonce touží natolik, aby o něj bojovali a zabíjeli. Zároveň je film jako sbírka toho nejryzejšího pulpu, plného teenagerovských fantazií a snů - včetně mlácení, vnadné a spoře (pokud vůbec) oděné, sošné děvy... (P.S. - První, sci-fi noirová povídka, se jistě líbila Lucu Bessonovi, když si na ni vzpomněl v Pátém elementu).(19.10.2013)

 • Rob Roy
  ****

  Skvěle naanimované, skvěle ohudbené ( co se týče songů i orchestrální stránky - Elmer Bernstein ), humor, povedená žánrová stylizace a samozřejmě super baby, zahalené maximálně na 20% povrchu těla. Ideální film pro večerní session s připitejma kámošem, co poslouchají něcoi tvrdšího.(13.1.2007)

 • Rogue
  ****

  Major Boobage.(3.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace