Včelka Mája

• Japonsko Micubači Mája no bóken (více)

Předloha:

Waldemar Bonsels (kniha)

Série(2) / Epizody(104)

Animovaný příběh včelky a jejích přátel. (oficiální text distributora)

dANo

Krásne spomienky na detstvo a špeciálne u nás sme to pozerali najprv na poľskej TV, kde Vilko bol Gučo :o))). ()

Natabar

Jé je - jak já tyto příběhy jako dítě žral...! Až mi je líto, že jsem trošku vyrostl a už si kouzlo včelích patálií tak nevychutnám. ()

mandlova

Hop Boris Rösner, Mája Aťka Janoušková, Vilík, Kasandra, Alexander....znělku jsem si pokaždé poctivě zpívala - cvičila jsem se i u audiokazet, které jsem dostala v a la knižní kazetě jednou na Vánoce a byla jsem to nejšťastnější dítě na světě. ()

spikey1

Které dítko jako malé nemmmilovalo Máju v nezapomenutelném podání Aťky Janouškové, jako by neprožilo dětství. ()

ranp

Výborný seriál, Kája pěkně nazpíval znělku a Mája, ta má život.. Máme jí co závidět - výšku, z které vidí svět! :-) ()

lskala

Mája, Hop, Vilík a Maxa. Co k tomu ještě víc napsat. Snad jen, že dodnes jsem nevěděl, že to je Japonské dílo. :-) 70% - 4**** ()

Mythago

Něco tak depresivního, ponurého a temného nedokáží vytvořit snad ani ve skandinávii. Japonský animák pro úchylné japonské dětičky. Když se zpětně podívám do svého dětství, docela se divím, jakto že jsem neskákal z našeho okna úmístněného něco kolem metru nad zemí, dokud bych se nezabil. Vážně už nikdy tohle nechci vidět. ()

Koda

Nebýt Karla Gotta, tak si nemyslím, že Včelka Maja by byla až tak originální seriál. Spousta lidí si plete to, že je to český seriál, ale tady jde hlavně o znělku, protože seriál je Japonsko-německý a v Německu zpíval pan Gott taky znělku. O to víc je klenot, že znělka není všude po státech, protože tu, kterou známe složil geniální skladatel Karel Svoboda. ()

Borec3

Koukám jak puk, nebo spíš jako Vilík. Já měl Máju za kvalitní český vývozní artikl doby normalizace a ono ehm "prdlajs". Zase ta manga, že mě to nepraštilo přes oči dřív. Tradici Trnky a Týrlové to sakra moc neodpovídá :) ()

Mr.Floyd

Nezabudnuteľná animovaná klasika. Videl ju snáď každý a tak každý vie o čom hovorím. Len sa obávam, že dnešné deti nebudú na Včielku Maju mať popri tých tuctoch japonských priblblých "rozprávok", ktoré vôbec nie sú rozprávkami čas. Inak vôbec som netušil koľko štátov sa podieľalo na výrobe, naozaj zaujímavé, Ázia, Amerika a Európa spolupracujú na detskom animáku. Tomu ja hovorím zjednotenie sveta :). ()