Dean Cage (Wesley Snipes), bývalý člen jednotky speciálních vojenských operací, je omylem označen za agenta CIA a unesen. Únosci mu vstříknou do těla drogu, díky které mohou ovládat jeho mysl. Chtějí využít jeho schopností a speciálního výcviku. Dean má jen jeden den na záchranu svého života. Musí utéct, najít protilátku a zahnat démonické představy, které se pod vlivem drogy objevují. Pokud se mu to nepovede, na konci dne zemře. (Magic Box)

shantim

Tento film je tak nudný, že jsem ho ani nedokoukal. Možná že mě na konci čekalo nějaké překvapení, které by hodnocení zvedlo, ale ... nedalo se to. 42% hvězdiček ()

ssfan

Jedná se o průměrný akční film s mým celkem oblíbeným hercem Wesley Snipesem. Děj je celkem dobrý, protože je dosti odlišný od ostatních filmů tohoto žánru. Ale občas jsem se i přesto nudil. Ve filmu je i pár soubojů a výbuchů, které k tomuto žánru patří. Potěší účast dobrých herců ve vedlejších rolích. 55% ()

giovanni3

Scénář tedy nebyl bůhví co, ale bavil jsem se a to možná proto, že Wesley Snipes mi jednoduše sedí. JSou to tedy slabší 3z5 ()

Hapretor

Na Snipese - akčního oblíbence z mládí - se kouknu rád. Tohle mě ale nepotěšilo. Akčně chudé a thrillerově nenápadité. ()

Louie

O něco lepší Snipesovo béčko s celkem zajímavým nápadem, místy trochu ztrácí tempo, ale ne nijak přehnaně. Útěk z blázince je celkem obstojně natočenej a ty sniperky jsou skvělý... Možná bych jen vypustil z hodnocení to slůvko komedie :-)) ()

Aldamir

Dvě hvězdy za film a třetí za Wesleyho holku, protože to byla opravdu kočka... Jinak klasický béčko, nedá vám to o nic víc, než od toho čekáte - půldruhahodinový vymytí mozku... ()

Acrobat odpad!

V tomto štúdiovom filme sa ťažko niečo hodnotí, pretože tých pár ľudí čo tu pobehuje nerozohrá bohvieako napínavý dej. Pár lokácií pôsobí lacno, streľba odfáknute a predstavy Snipesa také nedorobené. Klasický vytvorený hrdina, ktorý sa snaží behať a strineľať a hovoriť pár vtipných viet. Snipes ani náhodou nemá deväť životov, pretože za ten krátky čas sa nestihne okrem obesenia muža, zostrelenie vrtuľníku a urobenia kroku napred, nič pamätateľné udiať. (videné 19.10.2019, Dajto archív) ()

macetoma

Wesley Snipes je můj oblíbenec, už kvůli Bladeovi. Tady měl výhodu, mohl se při natáčení klidně ožrat nebo zfetovat a "odehrát" celý film aniž by si toho kdokoliv všiml, neboť to tak měl ve scénáři. Dávám 2 hvězdy, podprůměrný akční film. ()

johnsnow

Čistý priemer kde Snipes poriadne nikoho neudrie a ani si nezastrieľa. Akože nejaká tá akcia ktorá je fajn sa nájde, ale nie je to to čo by som čakal od Snipesa. Dávam slabšie3* ()

Stealth2

Hned na začátku filmu, když zhlédnete plejádu béčkových ksichtů je jasno, že tohle nemůže dopadnout dobře. A taky že ne...ubohost, pitomost. ()

Breaker

Klasické béčko ... i když místy nudné, alespoň že Snipes hraje trochu přesvědčivěji, než v jiných filmech ... ()

svetulkia

Béčkový film, ktorý bohužial nebol zachránený ani Wesley Snipesom. Tvorcovia sa snažili urobiť scény nezrozumiteľné a to sa im podarilo, Zápletka bola zaujímavá prvých 5 minút ale diváka to rýchlo omrzí. Až do konca som dúfala, že sa kvalita filmu zlepší ale nestalo sa. ()