Talentovaný, i když naivní snowboardista skočí po lákavé pracovní nabídce od svého sportovního vzoru, která mu změní život – ale brzo si začne vybírat svoji daň. (Netflix)

mira007

Story je taková hrozně průhledná jednoduchá, kapku víc klišé, přesto proč dávám 4 hvězdy: 1) snowboarding 2) krásná příroda 3) Clara Morgane v roli striptérky - účast nejkrásnější pornoherečky všech dob mne donutilo hvězdu přidat. PS: Ten film není tak hrozný jak se dle zdejšího hodnocení zdá. ()

Phoppy

Plytké, fádní, nudné...dost předvídatelný děj a podprůměrné herecké výkony mě o více jak 1 nepřesvědčily.... ()

IvcaSammet odpad!

Jako dítě mě hrozně bavilo chodit do trafiky a každý týden přijít s novým úlovkem za 50 Korun ... Tento měl ale bohužel zůstat ležet na polici ... Kromě nekonečných záběrů sjíždění hory, které seriózně zaplnily polovinu filmu, se můžeme podívat na nehoráznou slátaninu dalších nekonečných záběrů z každé párty, na které se Gaspard objevil nebo hromadu romantických kydů a další nekonečně dlouhé scény se záběrem na Grégoire Colina .... A když se ve filmu občas objeví i nějaká ta scéna s dialogy, většinou se pohybují na úrovni dětí ze školky. A když se konečně dostaneme k docela napínavému závěru, zkazí ho další nekonečné záběry snowboardového sjezdu ... Ale pravda ... Co jiného jsem taky mohla čekat od filmu, který se jmenuje Snowboardista ... ()

Šmoula

Tenhle film snad nemá ani děj. Příšerný, už jsem musel místy odcházet a dělat něco jinýho protože se to fakt nedalo!!! ()

optimus0s

Jediné(hodně malé) pozitivum jsou ty záběry z jízdy. A to ještě jen některé. Ale musíte u nich vypnout zvuk a zapnout si třeba Limp Bizkit;-) ()

MickeyStuma

Sportovní snímek fušujíce tak trochu do artu. Tempo je pomalé, zato však vyrovnané nádhernými scenériemi hor, jízdy na snowboardu a tréningu na něm. Děj jako takový by stačil na jednu čtyřiceti minutovou epizodu TV seriálu. Ono tu dohromady totiž téměř o nic nejde. Jen jeden slavný zoufalec s trestným škraloupem chce vytrénovat jednoho nadšence snowboardingu, aby ho v závodech mohl zastoupit. Toď vše. Jeho pravý důvod se dozvíme až na samém konci příběhu. Není to dobrodružný, ani napínavý, dokonce ani komediální. Po technické stránce velmi dobře natočený film určený hlavně pro skalní fanoušky snowboardingu. Např. scéna ze sjezdu dvou snowboardistů po stráni hory je vizuálně jak s přímého přenosu. Atmosféra obyčejnosti má něco do sebe. A není to jen srozumitelnost. ()

BDMarty007

Jednu hvězdičku dávám jenom že rád jezdím na prkně a jsem vděčný za pár hezkých záběrů, ale jinak je to naprostá slátanina a odpad. Pokud už jste udělali tu chybu a právě ten film skoukli, spravte si chuť, dejte si klip od Guano Apes "Lords of the boards" http://www.youtube.com/watch?v=n8OSWe82rsk a dostanete za 3:36 minuty daleko více. ()

Dee_One

Straaaaasna nuda :( Ac jsem se fakt snazila najit na tohle "pocinu" alespon 5 dobrych minut, bohuzel se tak nestalo. Jedina hvezdicka za ty snb triky. Jinak film naprosto o nicem :( Totalni ztrata casu. ()

Forum.

Když jsem si tento film pustil tak jsem si první myslel že je to dokument potom autobiografie a nekonci jsem zjistil že to měl být film s příběhem. Filmová katasrofa! Tak špatné herce jsem už dlouho neviděl. Ani to ježdění nestálo za nic. Jediné plus jsou ty hory. 10% ()

silak_xup

Příběh o talentovaném snowboardistovi na kterém se podepíšou peníze a sláva v tom nejhorším, ztratí kamarády, holku a nakonec zjistí, že žil jen v umělém světě který ničí podstatu tohoto sportu, který je v jádru o svobodě z pohybu po nedotčených horách a přátelích. Kdo jezdí, tak by to měl pochopit. Na oscara to určitě není ale ten příběh se mě prostě líbí. ()

Kojak

souhlasím s tím, že scénář se moc nepovedl, ale za to ty exteriéry byly pěkný společně s výkony kaskadérů na boardech ()

Disha

Jednu hvězdičku dávám pouze za to jak tam lítali na prknech,jinak jsem v tom žádný děj nenašel a rozhovory mezi herci stály za velkou.... ()

Killadee

To je hnus velebnosti. Straaaaasna nuda :( Ac jsem se fakt snazila najit na tohle "pocinu" alespon 5 dobrych minut, bohuzel se tak nestalo. Jedina hvezdicka partri typkum na snoubicich za ty triky a krasojizdy :) Jinak film naprosto o nicem :( Ztrata casu. ()

dawexx

Kamarád pravil: pojď do kina, bude to hustě pekelnej mazec vo boardu. Ale nebyl...jediný, co za to stálo, byly pěkný záběry zasněžených vrcholků hor, ale ty bych si spíše vychutnal v nějakým přírodověcky zaměřeným dokumentu, kterej by nepřerušovali stupidní dialogy a natahovanej scénář o ničem. Tento snímek slouží jako důkaz toho, že jedna dvouhodinová stopáž se nedá naplnit, když nemáte co říct. ()

Snakefinger

Tak tragicky bych to fakt neviděl. Je to vlastně skoro dvouhodinový videoklip s perfektimiizáběry velehor, hlubokého sněhu a maníků co se z vrtulníku nechají shodit na vrchol aby si užili totální adrenalin. Příběh je samozřejmě nesmysl ale způsob natočení mi opravdu imponoval. Vizuálně velmi zdařilé. ()

sparrow1

Tvari se to jako drama vcetne hudby ale je to spis k smichu.Ale protoze miluju hory a jezdeni davam dve hvezdicky za super zabery. ()

Bloodoom

Nic moc. Děj tak nějak roztahaný. Mám pocit, že i o ničem. Jediné co zato trošku stojí je to ježdění. Hudba také obyčejná tuctová, kamera zmatená a nepřehledná. Prostě nuda, nuda, šeď, šeď. ()

Rathe

Scény se snowboardisty a s jízdou na prknech jsou parádní. Ale proč se kurva režisér snížil k nějakým scénám v bordelu se šlapkami, k sexu a k drogám. To mi tam vůbec nesedělo, a tím ten film u mě absolutně propadl. Chování Gasparda jsem několikrát opravdu nepochopil. ()