Propad do temnot

Pomstychtivý duch ženy, která byla v roce 1800 lynčována v malém americkém městě, se vrací. Když byl Kyle (Chaney Kley) ještě chlapec, pokusil se ho duch zabít. Teď je z chlapce dospělý muž a celé městečko si o něm myslí, že je blázen. Jedině jeho kamarádka z dětství Caitlin a její mladší bráška vědí svoje. A jsou to právě oni, kterým hrozí největší nebezpečí. Přízrak mrtvé ženy v porcelánové masce je zpátky a Kyle musí čelit své minulosti. Americko-australský film natočil Jonathan Liebesman. (oficiální text distributora)

bulawaio

4/10. Horor, který zaujme příběhem, ale zpracování nestojí za moc. Do toho si přidejme špatné herce a budeme moci říci, že je to velmi nepovedený snímek. To ale nejde říci jednoznačně, protože i když je to často přiblblý, tak to má super spád a velmi příjemnou stopáž, takže jsem se rozhodně nenudil a to je základ. Nicméně asi rozpočet nebyl závratný, takže s tím, co bylo k dispozici to zase takovej provar není. ()

aronofsky

Ze začátku to mělo nakročeno ke slušné vyvražďovačce se správně hutnou atmosférou, ale s každou další scénou to šlo níž a níž, až to skončilo úplně někde dole. Byl bych rád, kdyby poslední půl hodina vůbec neexistovala, ale to je jen moje zbožné přání. Nenabídne to nic, co byste chtěli ZNOVU vidět. Věřte mi. 40% ()

morbido odpad!

Totálná sračka.Nuda.Všadeprítomná nuda.Zo začiatku to vyzeralo zaujímavo ale je to vážne hnus.Jednoducho nič nefungovalo ako malo.Pri horrore sa treba báť a nie zívať od nudy.Stupidné a nelogické.Úplná strata času. ()

Pulos

Zacatek vypadal velmi slibne, konkretne prvnich 30 minut ale potom prijdou ty nejchabejsi sceny a efekty a to az do zaverecnych titulku. Napad skvelej ale tohle mel tocit nekdo jinej.. ()

MartinSTFC

Tento film je moje srdcovka. Je pravdou, že s každým dalším shlédnutím je pro mě čím dál tím méně napínavý a strašidelný, nicméně stále se jedná o kvalitní podívanou. Spíše než zpracování hodnotím nápad, protože ten je vskutku vyjímečný. Bohužel zpracování opravdu zaostává a kdyby si celý film dokázal udržet tu stejnou atmosféru jako na začátku, byl by to jeden z nejlepších hororů posledních let. Doufám, že ještě někdy vznikne lepší zpracování zoubkové víly, protože toto téma má velký potenciál a s kvalitním režisérem a hromadou peněz by to mohlo strčit do kapsy kdejaký horor dneška. S nostalgie a za skvělý nápad dám plný počet bodů. :) ()

jenspifa

Horor o ... to by byl veelkej spoiler. Nechápu místní hodnocení, ten film mam hodně rád, efekty slušný, tempo taky, příběh dostačující. A co víc od hororu chtít? Jeden z mála opravdu vyčnívajících hororů posledních let. 75% ()

Accuphose

Jasně, smrdí to korunou, je to béčko jak vyšitý, postavy se nechovaj moc chytře, nicméně to má atmosféru a vcelku dobrej nápad. Kdyby někdo zapracoval na scénáři, dramaturgii a možná vyměnil režiséra, byl by to super film. Zvuky a efekty jsou strašidelný a lehce se bojíte, i když je zlo známé. Jsou to solidní dvě hvězdičky a za zkouknutí to stojí. Největší klad filmu je, že to odsejpá a s ničím si tam nedělaj hlavu. ()

surface

Amaterské výkony herců nedodávají snímku pravou šťávu. Nedoporučuju koukat na film s českým dab. (hrůza) Záčátek se zdá slibný, ale zhruba za polovinou filmu se z něj stává hloupá akční skákačka. Zůstat na světle a hop hop hop hop. hodnocení 40% ()

dany.v

Tento film mě dost postrašil. Vraždící zoubkovou vílu hned tak někde neuvidíte. Tím, jak byl děj spojen s temnotou (musíš zůstat na světle, abys přežil), kdy víla útočila, se horor stal opravdu děsivým. Neobyčejný příběh mě upoutal, spolu s vyprávěním o historii zoubkové víly, se stal opravdu zajímavým. Obsahoval hodně dobrých lekaček. Závěr se vydařil. Jednoznačně se mi film líbil.... ()

Two.Swallow

Náhodou puštěno, náhodou shlédnuto, náhodné ponaučení - nikdy si děti nedávejte zuby pod polštář a nezhasínejte světlo. Chápu horory na téma nechutné na téma cokoliv, ale proboha, z dětského ideálu, který za bolest v puse přinese aspoň malou odměnu v podobě penízků, udělat vraždící monstrum s jakýmsi připáleným obličejem? ()

RiciKapus

Nebola to nijaká katastrofa, ako to tu niektorí píšu...v prvých dvadsiatich minútach som sa aj sem-tam zľakol, zbytok filmu som sa skvele bavil, film ma bavil. ()

Conriocht

V živote by som si nepomyslel, že raz bude natočený film, ktorý stelesňuje moje najhoršie nočné mory. Značne nedocenený horor. ()

Prepad série do temnôt?

Prepad série do temnôt?

25.05.2005

O tom, že štúdio New Line Cinema chystá prequel k úspešnému hororu TEXASKÝ MASAKER MOTOROVOU PÍLOU (ktorý vychádzal z rovnomennej snímky z r. 1974), sme už informovali. Okrem klasickej zápletky … (více)